18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bączek

fantasticplayer • 2014-01-27, 16:28
Witam. Wczoraj wieczorem postanowiłem sobie zapalić, więc poszedłem do kuchni. Stanąłem, otworzyłem okno (mieszka na parterze) i odpaliłem szluga. Moja kochana żona do mnie przyszła i zrobiła to samo co ja. Tak stojąc i paląc puściłem dość głośnego bąka, na co moja żona:
-ale jesteś obleśny, jak ty tak możesz?
-a co mam go trzymać w dupie? - odpowiedziałem z zapytaniem.
-nie ale mogłeś iść przynajmniej do kibla - odpowiedziała
Więc dalej stoimy i się kłócimy o tego bąka, aż ona nagle zaczyna mówić głośniej do otwartego okna:
-puścił bąka, puścił bąka jaki wstyd
Gdy ona to mówiła to sąsiad wychodził z klatki i się popatrzył w naszą stronę i powiedział:
-no puścił, a co miał trzymać w dupie
Żebyście zobaczyli minę mojej żony, bezcenne :)

PS: Mieszkam w UK w Manchesterze i nie wiedziałem, że mam sąsiada polaka bo od niedawana tam mieszkamy :)

Madroxx

2014-01-27, 16:35
Nie wiem czy się mam śmiać czy płakać :samoboj:

nowynick

2014-01-27, 16:39
W rewanżu Ona puści bąka przy Tobie to będziesz zniesmaczony ;)

Ale jeśli zamierzacie ze sobą spędzić następne parę latek to powiem krótko: przyzwyczajajcie się do tego.

Smutas

2014-01-27, 16:43
Nie chwytam, żeby we własnym domu jarać szlugi stojąc w kuchni przy oknie? Kto ci zabrania usiąść sobie wygodnie w pokoju przed telewizorem, otworzyć browara i zajarać?

Moby_Dick

2014-01-27, 16:52
fantasticplayer napisał/a:


PS: Mieszkam w UK w Manchesterze i nie wiedziałem, że mam sąsiada polaka bo od niedawana tam mieszkamy :)



Widać, że od niedawna w UK jesteś. Inaczej byś wiedział, że w Manchesterze jest więcej polaków niż w Warszawie i że w UK jest więcej polaków niż w Polsce!
A najwięcej w UK jest polskich bąków :hitler:

zeski

2014-01-27, 17:16
Po co trzymać bąka w dupie niech polata po chałupie :D

soho

2014-01-27, 17:57
Nie wiem czy wiesz ale nie puszczane bąki unoszą się do góry i stąd się biorą posrane pomysły :D

dOpieca

2014-01-27, 17:58
zajebisty zbieg okoliczności , piwko :)

mieszalniapasz

2014-01-27, 17:59
Jakie to szczęście, że taki kwiat jak Wy opuścił nasz kochany kraj...


migdalowaa

2014-01-27, 18:00
danio1991me,

ten tekst był modny dawno, dawno temu i powtarzany do usrania nie jest zabawny.

danio1991me

2014-01-27, 18:03
@up


naszczęście świat jest tak skonstruowany żeby nie trzeba było się przejmować opiniami kobiet więc mam wyj***ne na Twoje dyrdymały - jak Ty na moje też to zamilcz :)

Krakus76

2014-01-27, 18:03
już wiadomo dlaczego nas nie lubią w UK:)

Nidrax

2014-01-27, 18:03
Smutas napisał/a:

Nie chwytam, żeby we własnym domu jarać szlugi stojąc w kuchni przy oknie? Kto ci zabrania usiąść sobie wygodnie w pokoju przed telewizorem, otworzyć browara i zajarać?


A kto mówił, że to było jego WŁASNE mieszkanie, a nie np. wynajmowane, na dodatek z wyposażeniem właściciela? Po drugie, nie każdy musi lubić, gdy mu w mieszkaniu wali fajkami, pomimo tego, że pali.

mYOUsick

2014-01-27, 18:05
Smutas,
może dlatego, że wszystkie meble mu przepie**olą się szlugami i jakby miał gości to by się porzygali od smrodu szluga lecącego chociażby z poduszki, smutasie :krejzi: