18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baby na bramkach autostradowych

lllll • 2017-02-16, 22:30
p*zdeczki się wj***ły w bramki dla viatolli z drobniakami w portfelu :szofer:


Bolesuaw

2017-02-17, 16:56
Nie prościej robić bramki tylko na zjazdach? Na ch*j komu kilka razy zatrzymywać się i płacić po 8 czy tam ileś zł jak można zapłacić raz bez zbędnego pie**olenia się?

Voleyko

2017-02-17, 17:09
Abraxus napisał/a:

I później zaczyna się najlepsze. Janusze w pastach nie chcą puścić takiej osoby. Czują wewnętrzną potrzebę aby ich ukarać. Pokazać im jaka sroga kara spotyka tych co śmią cwaniakować na autostradzie.
Oczywiście to, że generują tym korek mają głęboko w dupach bo liczy się tylko ich misja nauczania.



Wpuść 10 takich przed siebie, przedłuży ci twój przejazd o 20min bp dajmy na to będą jakieś problemy, z doświadczenia wiem że się takich cepów nie puszcza bo potem stoją 3h w bramce i albo się kłócą albo mają problemy z płatnością. W Chorwacji jakoś normalnie ludzie jeżdżą do bramek a jak taka c**a wyprzedza to potem nikt nie puszcza i wtedy się nauczy cep że warto czytać uważnie. Ja tam nigdy nie widziałem żeby był korek przez takich idiotów, zazwyczaj jest tyle bramek że po prostu takie gówno omijają i tyle. Albo jeździsz wg przepisów albo jak niedzielna p*zda 20km/h puszczając wszystkich z podporządkowanych

tadzik21

2017-02-17, 17:40
co to sie staneło z sadolem

Wiewór

2017-02-17, 18:13
Voleyko napisał/a:



Wpuść 10 takich przed siebie, przedłuży ci twój przejazd o 20min bp dajmy na to będą jakieś problemy, z doświadczenia wiem że się takich cepów nie puszcza bo potem stoją 3h w bramce i albo się kłócą albo mają problemy z płatnością. W Chorwacji jakoś normalnie ludzie jeżdżą do bramek a jak taka c**a wyprzedza to potem nikt nie puszcza i wtedy się nauczy cep że warto czytać uważnie. Ja tam nigdy nie widziałem żeby był korek przez takich idiotów, zazwyczaj jest tyle bramek że po prostu takie gówno omijają i tyle. Albo jeździsz wg przepisów albo jak niedzielna p*zda 20km/h puszczając wszystkich z podporządkowanych


Z takim prymitywnym myśleniem to prawko chyba w ZSRR robiłeś. ch*ja się przedłuża. Sam przedłużasz korek jak ich blokujesz bo ona stoi na pasie, którym ktoś mógł by jechać.
Korona ci królewiczu nie spadnie jak wykażesz się uprzejmością. Stracisz kilka sekund a nie 20 minut.
Jakby wszyscy jeździli uprzejmie to by ruch był płynny. Jak się trafiają k***y na drodze to brak płynności powoduje korki.

kenzol

2017-02-17, 21:55
Może jeździły wcześniej w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, we Włoszech, w Słowenii, Rumunii, Austrii albo Chorwacji, gdzie nie ma żadnych bramek tylko są winiety...

Voleyko

2017-02-17, 23:11
Abraxus napisał/a:


Z takim prymitywnym myśleniem to prawko chyba w ZSRR robiłeś. ch*ja się przedłuża. Sam przedłużasz korek jak ich blokujesz bo ona stoi na pasie, którym ktoś mógł by jechać.
Korona ci królewiczu nie spadnie jak wykażesz się uprzejmością. Stracisz kilka sekund a nie 20 minut.
Jakby wszyscy jeździli uprzejmie to by ruch był płynny. Jak się trafiają k***y na drodze to brak płynności powoduje korki.



Tak i potem zamiast 4 pasów będzie 10 bo każdy się będzie wpiedalał jak to robią Niemcy właśnie w Chorwacji W dupie byłeś gówno widziałeś tyle w temacie twojego jakże logicznego myślenia

Takafura

2017-02-18, 01:57
Abraxus napisał/a:


Z takim prymitywnym myśleniem to prawko chyba w ZSRR robiłeś. ch*ja się przedłuża. Sam przedłużasz korek jak ich blokujesz bo ona stoi na pasie, którym ktoś mógł by jechać.
Korona ci królewiczu nie spadnie jak wykażesz się uprzejmością. Stracisz kilka sekund a nie 20 minut.
Jakby wszyscy jeździli uprzejmie to by ruch był płynny. Jak się trafiają k***y na drodze to brak płynności powoduje korki.


Ja takich kierowców dzielę na dwie kategorie - tych co popełnili błąd i się zamotali oraz pie**olonych królów szos których nie obowiązują przepisy i zwykła kultura jazdy. Tych pierwszych ZAWSZE traktuję wyrozumiale, drugich złośliwie choć bez agresywnego nakręcania.

zbijok

2017-02-18, 10:38
Dobra sadole, proszę o odpuszczenie win- sam kiedyś tak zaj***łem, jak łysy o beton :D
Tylko że ja się k***a nie dziwiłem że pani w okienku nie ma, tylko czym prędzej sp***alałem zanim ktoś za mną stanie- awaryjne i wsteczny i każdy kierowca z tyłu wie o co chodzi...
A chwile wcześniej pomyślałem- co za debile, stoją po kilka samochodów jak tu pusta bramka jest :loldev:

Wiewór

2017-02-19, 20:15
Takafura napisał/a:

Ja takich kierowców dzielę na dwie kategorie - tych co popełnili błąd i się zamotali oraz pie**olonych królów szos których nie obowiązują przepisy i zwykła kultura jazdy.


Uchyl mi rąbka tajemnicy jak ich odróżniasz na drodze:)

Voleyko napisał/a:



Tak i potem zamiast 4 pasów będzie 10 bo każdy się będzie wpiedalał jak to robią Niemcy właśnie w Chorwacji W dupie byłeś gówno widziałeś tyle w temacie twojego jakże logicznego myślenia


człowiek sowiecki taki jak ty nigdy nie pojmie jak działa kultura jazdy na drodze bo nigdy nie wyjechałeś dalej niż do sąsiedniego powiatu.

W dupie akurat nie byłem bo takie rozrywki mnie nie bawią, także w tej kwestii na pewno masz większe doświadczenia ale jeśli chodzi o zwiedzanie to Europę mam objechaną całą poza Norwegią i Finlandią. Dzięki temu nauczyłem się kultury jazdy na wzór zachodni i mogę śmiało oceniać, że Polacy na drodze to bydło.