18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baby jednak nie są głupie

Barnellini • 2020-07-14, 01:11
Ostatnio była tu taka gwiazda co jeździła po stacji pół godziny i wlew ciągle był nie po tej stronie po której był wąż od dystrybutora... No więc bohaterka tego filmu ma o co najmniej jeden zwój mózgowy więcej :D



Ciągle za mało, żeby wyjść z kuchni ale zawsze coś.

Korcipała

2020-07-14, 07:32
Czego się dziwić marka pojazdu do czegoś zobowiązuje :mrgreen:
Po za tym jest ruda :-P

Barnellini

2020-07-14, 08:33
Korc**ała napisał/a:

Czego się dziwić marka pojazdu do czegoś zobowiązuje
Po za tym jest ruda



Jak to marka pojazdu? Toyotę może mają p*zdeczki ale raczej ludzie inteligentni, więc nie trafiłeś.

mikolab1891

2020-07-14, 08:33
Ja pie**olę! Tosz ja ze wstydu bym się tam i wtedy podpalił!

8broda8

2020-07-14, 10:36
Jak taka tępa dzida jest w stanie zdać prawo jazdy?

janlew

2020-07-14, 10:43
Barnellini napisał/a:

Ostatnio była tu taka gwiazda co jeździła po stacji pół godziny i wlew ciągle był nie po tej stronie po której był wąż od dystrybutora... No więc bohaterka tego filmu ma o co najmniej jeden zwój mózgowy więcej
Ciągle za mało, żeby wyjść z kuchni ale zawsze coś.


Chyba ma o zwój mniej. Tamta przynajmniej ogarniała że da się tak w końcu zaparkować żeby grało, ta się już dawno poddała.

Korcipała

2020-07-14, 12:46
Barnellini napisał/a:

Jak to marka pojazdu? Toyotę może mają p*zdeczki ale raczej ludzie inteligentni, więc nie trafiłeś.



Trafiłem i to na 100% jest pewna zasada:
- auta europejskie mają wlew po prawej stronie.
- brytyjskie i azjatyckie po lewej.
Toyota to azja więc jest po lewej.
W wiekszości aut jest strałka przy ikonie dystrybutora.
Podyktowane jest to kwestia bezpieczeństwa dla chetnych wiedzy w tym temacie wujek google

brylant1412

2020-07-14, 21:47
jak można być tak tępym

RoBoTRoN

2020-07-14, 23:19
Korc**ała napisał/a:

Trafiłem i to na 100% jest pewna zasada:
- auta europejskie mają wlew po prawej stronie.
- brytyjskie i azjatyckie po lewej.
Toyota to azja więc jest po lewej.
W wiekszości aut jest strałka przy ikonie dystrybutora.
Podyktowane jest to kwestia bezpieczeństwa dla chetnych wiedzy w tym temacie wujek google



- Mam Citroena C4 Picasso i ma wlew po lewej, od kierowcy, odwrotnie niż w każdym innym, zwykłym C4, i w tych po 2013 roku;
- Ani w 2 Peugeotach (406 i 307) ani w ww. cytrynie nie było i nie ma strzałki przy ikonce dystrybutora na paliwomierzu;
- W cytrynie pistolet na ikonce dystrybutora jest po prawej, czyli zupełnie odwrotnie niż w rzeczywistości (niektórzy też pisali że pistolet wskazuję stronę), w bełgotach nie pamiętam...



Korcipała

2020-07-14, 23:57
RoBoTRoN napisał/a:

- Mam Citroena C4 Picasso i ma wlew po lewej, od kierowcy, odwrotnie niż w każdym innym, zwykłym C4, i w tych po 2013 roku;
- Ani w 2 Peugeotach (406 i 307) ani w ww. cytrynie nie było i nie ma strzałki przy ikonce dystrybutora na paliwomierzu;
- W cytrynie pistolet na ikonce dystrybutora jest po prawej, czyli zupełnie odwrotnie niż w rzeczywistości (niektórzy też pisali że pistolet wskazuję stronę), w bełgotach nie pamiętam...




Zapomniałem dopisać o francuzach oni mają głeboko wszystko wiem to z własnego doświadczenia a cytryna to zawsze wszystko musi udziwnić oni z tego słyną

:mrgreen:

DigiArt

2020-07-15, 02:04
miesza z mixolem...

Wojtgaw

2020-07-15, 12:25
Zadziwiające jest dla mnie, że człowiek może przeżyć całe życie i nigdy nie zauważyć, że wąż do tankowania jest wystarczająca długi, żeby nie dosięgnąć na około samochodu. Nigdy, ale to nigdy jeszcze mi się nie zdążyło, żeby wąż nie dosięgał.

lvlaras

2020-07-16, 21:53
Jest też możliwość, że np. babka ma podejrzenia, iż w tej stacji przycinają na ilości paliwa, więc odmierza po 5l (czy jaki tam kanister ma) i sprawdza, czy na końcu będzie się zgadzać ze wskazaniem licznika na dystrybutorze. Ale takie rozwiązanie też najmądrzejsze nie jest.