18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babskie przepychanki

phrontch • 2020-08-31, 23:09
Wścieklizna macicy, wersja brazylijska

Cezar87

2020-08-31, 23:26
Młode sie ucza od najlepszych. Zblizenie na morde bylo aby powiedziala za co dostala, tylko niech ktos to przetlumaczy.

Barnellini

2020-08-31, 23:31
Jakie k***a babskie? To są dzieci. I wk***ia mnie takie znęcanie się grupowe nad bezbronną dziewczynką. Oczywiście wiem, że to sadol więc piwo postawię, ale mnie wk***ia. ;)

cuurniprime

2020-09-01, 01:19
@up nie łam się, dzieciak kupi pistolet i będą się jeszcze z tego śmiały :kawa:

Pralpunkt

2020-09-01, 01:43
Brazylijska wersja Kopciuszka,
Pewnie ja obiły bo była ładniejsza od nich i zagadywali ją kolesie co mieli motor

Gwardek

2020-09-01, 03:02
Wiem, że patuski i ogólnie dużo z małpami mają wspólnego ale te k***a nastoletnie brazylijki mają najlepsze nogi na świecie :O

bercisko

2020-09-01, 05:34
Jakaś inicjacja do gangu?

Mgmacius

2020-09-01, 08:23
Gwardek napisał/a:

Wiem, że patuski i ogólnie dużo z małpami mają wspólnego ale te k***a nastoletnie brazylijki mają najlepsze nogi na świecie :O



Nigdy nie rozumiem tego fetyszu nóg. Nogi są do tego, żeby rozłożyć je na boki, bo utrudniają dostęp do najważniejszego.

Budrys2000

2020-09-01, 08:27
Mgmacius napisał/a:

Nigdy nie rozumiem tego fetyszu nóg. Nogi są do tego, żeby rozłożyć je na boki, bo utrudniają dostęp do najważniejszego.



A ile masz lat? ;-)

extremetube

2020-09-01, 08:37
Ja pod to zwaliłem. Śliczne, małe stópki. Dodałbym jeszcze plaskacze, plucie i siusianie na koniec, byłoby więcej pikanterii

Masiu9

2020-09-01, 09:29
extremetube napisał/a:

Ja pod to zwaliłem. Śliczne, małe stópki. Dodałbym jeszcze plaskacze, plucie i siusianie na koniec, byłoby więcej pikanterii



Wyobraź sobie te śliczne małe stópki które wszędzie chodzą na boso, ewentualnie w japonkach. Zwał sobie do stóp Cejrowskiego albo Gessler, wyjdzie na to samo.

KebabRemover

2020-09-01, 10:18
i znowu najbardziej wierzący kraj w akcji xD te same co ją biją potem najbardziej płaczą wzruszone jak przyjedzie papież franciszek a franciszek nawet nie wie kogo dotyka i błogosławi i potem takie są pobłogosławione

i dlaczego papież jako najwyższy na ziemi po bogu nie ma jakiejś mocy która raziła by go piorunem po dotknięciu takich wcielonych Szatanów? taka naturalna ochrona przed Szatanem przecież bóg nie powinien pozwalać na błogosławienie takich, nie zdziwie się jak one zostaną kiedyś pogłogosławione przez papieżka tego czy nestępnego, muszą zaistnieć tylko pewne okoliczności, a tuż po pobłogosławieniu czy pare miesięcy później one i tak będą robić to samo bo albo zapomną o błogosławieństwie albo uwierzą że to bóg ich wyznaczył jako strażników moralności. jak z tymi kryminalistami co zabili za narkotyki albo za 10 dolarów a potem w pierdlu wymierzają sprawiedliwość gwałcicielom, albo te baby u nas co w kościułku głośniej od księdza śpiewają a wyjdą i pod bramą kościoła jeszcze obgadują kto na kociołape żyje.

jak włoscy mafiozi co pieniądze z narkotyków na kościoły dają, jak don corleone co zabijał i zlecał zabójstwa a potem do spowiedzi i w kosciulku chrztu udzielał itp. to wszystko brazylia, włochy, polska katolskie sk***ysynstwo uniżone przed watykanem tfu

trezor

2020-09-01, 12:05
Co tu się odj***ło?
Odpowiedzialność zbiorowa. Pozostałe młode kurewki leją tą, która najmniej zarobiła, a wszystkie pracują na wspólny cel. Dlatego nie leją po ryju tylko obijają. Taka kocówa.

zlooo666

2020-09-01, 13:14
rodzaj ludzki to najgorsze co spotyka ta planete dlatego r*cham psy ;D