18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babcia na lewoskręcie rusza na zielonym

fantastico • 2017-02-06, 15:21
Babcia startuje na pasie w lewo jednakże nie ma chyba mocy, żeby zdążyć wcisnąć się przed autobus.


Halman

2017-02-06, 15:24
mityczny kierowca autobusu

~Velture

2017-02-06, 15:46
Szła na ten marsz studentów pewnie.

festek

2017-02-06, 16:39
Kiedy zamiast wody użyjesz Red Bulla. :)

elfis

2017-02-06, 18:35
j***ny ZUS, oczywiście zrefundował jej tylko jedną kulę,
bo z dwoma by zapie**alała napewno szybciej,
choć z drugiej strony i tak nie ma źle, kumpel nie ma jednej nogi od 20 lat, ale i tak sprawdzają co jakiś czas czy nie odrosła, naprawdę nie żartuję

Fifka

2017-02-06, 21:48
A kto bogatemu zabroni.

mazga50

2017-02-07, 00:58
i dobrze, że ją zj***ł. z lewoskrętu poszła prosto. STOP PIRATKOM MOHEROWYM...

dyhayne

2017-02-07, 01:37
Ty niebieski z fantastico, ten opis to Ci sie panie udal.

MacQ211

2017-02-07, 01:39
Lublin. Moje miasto, takie piękne :D

de...........nt

2017-02-07, 02:52
No to przegięła babulina.


1) Spowodowanie innego niż kolizja drogowa zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego: 6 pkt

2) Niestosowanie się do znaków: F-10, F-11, F-15 do F-19, kierunki na pasach ruchu określające dozwolony kierunek jazdy z poszczególnych pasów ruchu lub sposób ich wykorzystania: 5 pkt

3) Utrudnianie lub tamowanie ruchu poprzez niesygnalizowanie lub błędne sygnalizowanie manewru: 2 pkt

4) Przekroczenie dopuszczalnej prędkości: powyżej 50 km/h: 10 pkt (tutaj mam małe wątpliwości, ale nieźle zapie**alała), prawko jej zabiorą.

5)Niestosowanie się podczas jazdy do obowiązku używania wymaganych przepisami świateł: w okresie od świtu do zmierzchu: 2 pkt

6) Naruszenie obowiązku "jazdy prawostronnej": 2 pkt

Pewnikiem prawko jej zabiorą, na kurs wyślą i będzie musiała przez 3 miesiące piechotą po chodnikach zapie**alać.

malinovyNR

2017-02-07, 03:33
deliriumpermanent napisał/a:

No to przegięła babulina.


1) Spowodowanie innego niż kolizja drogowa zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego: 6 pkt

2) Niestosowanie się do znaków: F-10, F-11, F-15 do F-19, kierunki na pasach ruchu określające dozwolony kierunek jazdy z poszczególnych pasów ruchu lub sposób ich wykorzystania: 5 pkt

3) Utrudnianie lub tamowanie ruchu poprzez niesygnalizowanie lub błędne sygnalizowanie manewru: 2 pkt

4) Przekroczenie dopuszczalnej prędkości: powyżej 50 km/h: 10 pkt (tutaj mam małe wątpliwości, ale nieźle zapie**alała), prawko jej zabiorą.

5)Niestosowanie się podczas jazdy do obowiązku używania wymaganych przepisami świateł: w okresie od świtu do zmierzchu: 2 pkt

6) Naruszenie obowiązku "jazdy prawostronnej": 2 pkt

Pewnikiem prawko jej zabiorą, na kurs wyślą i będzie musiała przez 3 miesiące piechotą po chodnikach zapie**alać.




Od kiedy w szkolkach policyjnych jest internet?

de...........nt

2017-02-07, 04:57
malinovyNR napisał/a:


Od kiedy w szkolkach policyjnych jest internet?




Od kiedy rodzice pozwalają gimnazjalistom korzystać z internetu w nocy?
Źle, błąd, w gimnazjum tłumaczą definicję sarkazmu.
k***a, nawet w podstawówce wyjaśniają, co to ironia, uczą też jak powinno się pisać po polsku i jak należy używać polskich liter (tych zawierających znaki diakrytyczne).
Z całym szacunkiem dla ciebie, wybacz, zresztą pewnie nie pierwszy raz to czytasz/słyszysz, ale jesteś po prostu tępy, a twoje poprzednie posty tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu.
Chociaż przepraszam, być może faktycznie jesteś pierwszoklasistą, ewentualnie bardzo przeciętnym uczniem drugiej klasy szkoły podstawowej. Noł ofens. Ucz się pilnie, jedz kanapki w szkole, nie upie**ol sobie spodni i nie zgub czapki.

Perturbator

2017-02-07, 06:38
@up
Ty tak na serio? Czy przypadkiem nie jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie?

Pan_Diabeł

2017-02-07, 12:56
deliriumpermanent napisał/a:


Obrazek

Od kiedy rodzice pozwalają gimnazjalistom korzystać z internetu w nocy?
Źle, błąd, w gimnazjum tłumaczą definicję sarkazmu.
k***a, nawet w podstawówce wyjaśniają, co to ironia, uczą też jak powinno się pisać po polsku i jak należy używać polskich liter (tych zawierających znaki diakrytyczne).
Z całym szacunkiem dla ciebie, wybacz, zresztą pewnie nie pierwszy raz to czytasz/słyszysz, ale jesteś po prostu tępy, a twoje poprzednie posty tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu.
Chociaż przepraszam, być może faktycznie jesteś pierwszoklasistą, ewentualnie bardzo przeciętnym uczniem drugiej klasy szkoły podstawowej. Noł ofens. Ucz się pilnie, jedz kanapki w szkole, nie upie**ol sobie spodni i nie zgub czapki.



To mnie bardzo rozbawiło ale zamiast piwa dostaniesz: