18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba wysiada z autobusu

Beka_XD • 2022-06-23, 23:20
Bezwładna klucha wylatuje z autobusu...


qizmo

2022-06-23, 23:29
Aż dziwne, że jak na azjatyckie standardy po prostu nie odjechał.

sothis

2022-06-24, 01:49
No ch*j, starzy ludzie nie są już sprawni fizycznie i umysłowo. I czasem im to dopie**ala dodatkową ch*jnie do i tak już ch*jowego przez starość życia.

Gandalf

2022-06-24, 06:22
Taki dodatkowy stopień :-D

Kutasiarz

2022-06-24, 07:25
Ziarenko ryżu zatkało jej aortę i odleciała

PabloSkills

2022-06-24, 08:02
Wyjście z progu w tempo, ale niestety bez telemarku, także 6

Hetman_Wielki

2022-06-24, 08:08
nagle umarła czy liczy na USTA USTA ? ;-)

Kałdi

2022-06-24, 08:52
Przykre, to mogła by być moja babcia....
A nie zaraz, ona już u Jana Pawła jest. A to j***ć starą krowę

bercisko

2022-06-24, 11:58
k***a jaka róznica ciśnień. Otworzył drzwi i nastąpiła dekompresja. Babę wyssało :-)

Tulkas

2022-06-24, 14:24
na moje próba wyłudzenia odszkodowania