18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba na pasach baba w aucie

huncfot130 • 2021-10-20, 09:51
To nie mogło się inaczej skończyć


notak

2021-10-20, 10:07
niby przejście, ale biegająca baba i ten klakson dla odwrócenia uwagi

Misiek_KRK

2021-10-20, 10:08
Dwie baby się spotkały. Wina leży po obu stronach, ale pewnie policja winnę zapisze po stronie pani Skodziankowej.

Jesse.Pinkman

2021-10-20, 10:15
Tępa dzida za kierownicą. Kto taką p*zdę wpuszcza za kierownicę? :facepalm:

mundek_zks

2021-10-20, 10:18
Jaka jest wina kobiety na pasach? Że szybko chodzi

pytolsky

2021-10-20, 10:20
Babcia sprint po pasach potrafi, bo potrąceniu też nic jej nie jest, ale w autobusie pewnie trzeba było jej miejsca ustąpić bo łolaboga ja taka zmęczona.


arturek_w

2021-10-20, 10:20
@Jesse.Pinkman

Ale bo co? Bo Ty ich widziałeś czy o ch*j chodzi? Gdybyś miał prawo jazdy albo trochę więcej jeździł niż tylko do kościoła to byś wiedział, że w samochodzie czasem słupek zasłania takie akcje - a skoro Pani biegła przez pasy to i w tym przypadku mogło tak być.

jimiq

2021-10-20, 10:28
arturek_w napisał/a:

@Jesse.Pinkman
Ale bo co? Bo Ty ich widziałeś czy o ch*j chodzi? Gdybyś miał prawo jazdy albo trochę więcej jeździł niż tylko do kościoła to byś wiedział, że w samochodzie czasem słupek zasłania takie akcje - a skoro Pani biegła przez pasy to i w tym przypadku mogło tak być.



Troche przesadziłeś z ta analiza,
Bardziej normalnie kierowniczka k***a napie**alała przez telefon i nic nie widzi, nie mówiąc o jak jakimś przewidywaniu że przejście że k***a, stara baba nagle będzie przebiegać przez jezdnię. Do h*ja

Jesse.Pinkman

2021-10-20, 10:36
arturek_w napisał/a:

@Jesse.Pinkman
Ale bo co? Bo Ty ich widziałeś czy o ch*j chodzi? Gdybyś miał prawo jazdy albo trochę więcej jeździł niż tylko do kościoła to byś wiedział, że w samochodzie czasem słupek zasłania takie akcje - a skoro Pani biegła przez pasy to i w tym przypadku mogło tak być.


pie**olisz jak potłuczony - zawsze zwalniam przy przejściu dla pieszych instynktownie i jakoś nigdy nie miałem żadnego zdarzenia ekspercie z bańką w nosie. Tępa dzida mogła spokojnie zwolnić wcześniej i wyhamować więc lepiej oddaj prawko jeśli omyłkowo ktoś ci je wydał i nie pie**ol o słupku, który jej coś zasłonił bo babcia nie wtargnęła jej nagle przed maskę - już praktycznie opuszczała przejście.

baronturbina

2021-10-20, 10:44
arturek_w napisał/a:

@Jesse.Pinkman
Ale bo co? Bo Ty ich widziałeś czy o ch*j chodzi? Gdybyś miał prawo jazdy albo trochę więcej jeździł niż tylko do kościoła to byś wiedział, że w samochodzie czasem słupek zasłania takie akcje - a skoro Pani biegła przez pasy to i w tym przypadku mogło tak być.


Arturek nie pie**ol tylko idź hulajnogę elektryczna z piwnicy wyjmij i opuść na niej tą stronę.

trufel71

2021-10-20, 10:48
Jesse.Pinkman napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony - zawsze zwalniam przy przejściu dla pieszych instynktownie i jakoś nigdy nie miałem żadnego zdarzenia ekspercie z bańką w nosie. Tępa dzida mogła spokojnie zwolnić wcześniej i wyhamować więc nie pie**ol o słupku, który jej coś zasłonił bo babcia nie wtargnęła jej nagle przed maskę tylko już prawie przeszła na drugą stronę. Jakby jej twój dzieciak wbiegł na pasy to też byś ją usprawiedliwiał ,,kierowco z długoletnim stażem"?



Sam pie**olisz.... jak byś zwalniał przed przejściami to k***a nigdzie byś nie dojechał bo w Polsce nie ma jezdni są tylko zebry i uprzywilejowywane ślepe krowy.

arturek_w

2021-10-20, 11:10
Jesse.Pinkman napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony - zawsze zwalniam przy przejściu dla pieszych instynktownie i jakoś nigdy nie miałem żadnego zdarzenia ekspercie z bańką w nosie. Tępa dzida mogła spokojnie zwolnić wcześniej i wyhamować więc lepiej oddaj prawko jeśli omyłkowo ktoś ci je wydał i nie pie**ol o słupku, który jej coś zasłonił bo babcia nie wtargnęła jej nagle przed maskę - już praktycznie opuszczała przejście.



Ty popatrz... Ja też nie zwalniam i też nie miałem żadnego zdarzenia i co? Nie, nie wtargnęła tylko skakała po nim jak piłeczka do ping ponga heheheh :D

Mez

2021-10-20, 11:34
Ciekawe co na to Piotrek Najsztub, było ją widać czy może nie było

meriadoc

2021-10-20, 12:07
I to męskie, podsumowujące zaistniałą sytuację "JA pie**olE..." Bezcenne :-)

A sadolowi pseudoeksperci już porównują swoje karłowate przyrodzenia :homer:

pyotreck

2021-10-20, 12:17
Mez napisał/a:

Ciekawe co na to Piotrek Najsztub, było ją widać czy może nie było



Piotrek najsztub należy do lewackie kasty więc on może więcej tzn. wszystko