18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AZOV czyli ukraińscy "bracia" :)

traf • 2018-12-07, 15:42
Krótki dokument o faszyzującym batalionie "Azov"

Cz...........as

2018-12-07, 17:23
Faszyzm to nie nacjonalizm...

ok 8:28 źle mówi? swoi walą kałachami do swoich a wszystko przez ruskich...

SilverSky

2018-12-07, 18:18
Nie, nigdy nie byliśmy nie jesteśmy i nie będziemy przyjaciółmi z tym ścierwem banderowskim.

ziajos

2018-12-07, 19:16
AyCaramba napisał/a:

Faszyzm to nie nacjonalizm...

ok 8:28 źle mówi? swoi walą kałachami do swoich a wszystko przez ruskich...



No tak! Bo to oczywiście ruscy bez wsparcia z zachodu odj***li majdan, to ruscy nie uznawali referendum na Krymie, to ruscy walą non-stop do cywilów. Ach "te złe ruskie". Bo przecież powiewające flagi w kolorach czarnym i czerwonym, to też pewnie prowokacja ruskich. :idzwch*j:

skywalker75

2018-12-10, 17:33
Walczą o swój kraj z kacapami i w tym musimy ich wspierać

ag...........th

2018-12-10, 18:38
skywalker75 napisał/a:

w tym musimy ich wspierać



Najlepiej kamizelkami z semtexu.

krathen

2018-12-10, 20:35
banderowcy w dupe j***ne

TB303

2018-12-11, 15:40
skywalker75 napisał/a:

Walczą o swój kraj z kacapami i w tym musimy ich wspierać


A oni nam się odwdzięczą, kolejną Rzezią Wołyńską. Ukraińcy i Rosjanie to swołocz oraz nasi wrogowie, więc powinniśmy się cieszyć, że to ścierwo się wzajemnie morduje, przy okazji mając to w dupie.

magaret

2018-12-21, 00:16
Śmieszy mnie jak czytam niektóre komentarze. Polityka to polityka. Nie robi się jej kierując się uczuciami i przeszłością. Nie lubimy ruskich i ukraińców. ch*j z tym. Jeżeli postrzegamy ich za zagrożenie to co innego. Akurat się składa, że walczą między sobą. Trzeba to wykorzystywać. Przecież nie będziemy wspierać ruskich bo zjedzą ukraine jak zostanie sama. I co my zrobimy w takiej sytuacji? Czy nie będziemy następni? Trzeba wojować cudzymi rękoma. Wielu Polaków nie rozumie polityki a szczególnie tej międzynarodowej. My to takie chojraki, sarmaci co o honor to zabić się dadzą i na arenie międzynarodowej to pierwsi do obijania ryjów. To, że jak dwóch się bije to Polska korzysta chyba nie muszę tłumaczyć. Dlatego powinniśmy być po stronie Ukraińców.

Jorgen88

2018-12-21, 18:57
No ch*j ale kisne z postów pod tym tematem :lol: podsumowałbym kilku userow plus minus tak: "słyszy dzwon a nie wie gdzie on" albo "nie wiem ale się wypowiem"
Nie to, że bronię Ukraińców ale serio ludzie zainteresujcie się historią z książek ew z jakichś opracowań w necie bo z tego co widzę to większość osób które zam i których nie znam (zero zdziwienia) nie wie zbyt wiele o ukrainie poza "banderowcy tfu tfu tfu"...a to tylko czubek góry lodowej...a teraz na koniec usprawiedliwienie dla osób o których piszę (plus minus): macie prawo nie wiedzieć o tym co ukraina odpie**alała bo to zbyt poj***ne żeby nauczać o tym dzieci/ młodzież. Dlatego szable w dłoń i się edukować żebyście potrafili wytłumaczyć młodszym pokoleniom czym jest ukraina, czym był bandera, czym był Wołyń et cetera bo tłumacząc im, że Wołyń, że rzeź to ch*j nie nauczanie...wykujcie sobie historię ukrainy na pałę i się wtedy wypowiadajcie. ch*j, że chaotycznie napisane ale od serca. Tak czy siak sk***ysynow nienawidzę ale pie**olenia jeszcze bardziej. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za uwagę. :-P

poligon6

2018-12-21, 20:37
Jorgen88 napisał/a:

Tak czy siak sk***ysynow nienawidzę ale pie**olenia jeszcze bardziej. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za uwagę.



Jorgen88 nie wiem czego sie naczytałes i wyczytałeś ale np Bandera to typowo niemiecki produkt. To jego wspierały niemiaszki przez cały czas i dokonał swojego plugawego zywota w niemieckim Monachium. Natomiast nie wiem czy wiesz że to Ukraincy bronili Zamość podczas bolszewickiej nawały, Piłsudski współpracował z Petrula i była duża szansa na wyszarpanie całej ukrainy i zrobienia federacji.

Niestety historia potoczyła się inaczej, Ukraine podzielono. Na swojej części ruskie zrobili czyskę u nas pozwolono im na wiecej i wyhodowano banderowców.

Niestety Ukraine trzeba wyszarpać od ruskich, inaczej wpadnie w ich łapska i bedzie jeszcze gozrezj niz mamy teraz, czyli smieszne graniczne państewko. Polityka to nie tylko rozdrapywanie starych ran, trzeba mysleć bezwzglednie. Ukraincy wczesniej czy później będą musieli przeprosić za swoje zbrodnie, i to nie z powodu Polski ale Izraela. Ukraicy wymordowali więcej żydów niz Polaków a bez zadośćusczynienia Izraelowi nikt Ukrainy nie dopuści do grona państw cywilizowanych. Tylko trzeba się pod ten zydowski pociąg podczepić.

Jorgen88

2018-12-21, 22:43
@up ja tam historię ukrainy znam na wylot więc nie zaskoczyłeś mnie...btw albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, że próbujesz mnie poprawić albo jesteś jedną z tych osób co na siłę chcą pokazać ile to oni nie wiedzą po tym jak obadali wikipedie...w sumie dawno nikogo nie obraziłem...e ch*j co mi tam, pocisnę Ci: j***ny przygłupie tfu! :wyj***ne:
tylko się tan k***a nie zesraj

@up ja tam historię ukrainy znam na wylot więc nie zaskoczyłeś mnie...btw albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, że próbujesz mnie poprawić albo jesteś jedną z tych osób co na siłę chcą pokazać ile to oni nie wiedzą po tym jak obadali wikipedie...w sumie dawno nikogo nie obraziłem...e ch*j co mi tam, pocisnę Ci: j***ny przygłupie tfu! :wyj***ne:
czy piesek da jeszcze głos?

SilverSky

2019-01-11, 08:13
magaret napisał/a:

Śmieszy mnie jak czytam niektóre komentarze. Polityka to polityka. Nie robi się jej kierując się uczuciami i przeszłością. Nie lubimy ruskich i ukraińców. ch*j z tym. Jeżeli postrzegamy ich za zagrożenie to co innego. Akurat się składa, że walczą między sobą. Trzeba to wykorzystywać. Przecież nie będziemy wspierać ruskich bo zjedzą ukraine jak zostanie sama. I co my zrobimy w takiej sytuacji? Czy nie będziemy następni? Trzeba wojować cudzymi rękoma. Wielu Polaków nie rozumie polityki a szczególnie tej międzynarodowej. My to takie chojraki, sarmaci co o honor to zabić się dadzą i na arenie międzynarodowej to pierwsi do obijania ryjów. To, że jak dwóch się bije to Polska korzysta chyba nie muszę tłumaczyć. Dlatego powinniśmy być po stronie Ukraińców.


O czym ty pie**olisz za przeproszeniem,jacy następni na ch*j Putinowi Polska?Jesteś przesiąknięty tym propagandowym szajsem,że ruscy chcą nam kraj podbić,puknij się w ten pusty łeb. Gdyby ruscy chcieli to tą ukraine zajęli by w ciągu kilkunastu dni i tyle by było, z resztą już zajęli to co im było potrzebne czyt. Krym. Tyle w temacie mistrzu do spraw polityki zagranicznej.

Submariner

2019-01-26, 13:35
Niech się tam wszyscy zajebią nawzajem i będzie święty spokój :mrgreen: