18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Azjatycki gentelmen.

de_Sade • 2019-09-05, 22:30
Dobrze, że niska. Wyższej by nie pomógł.


TB303

2019-09-06, 15:09
vixo napisał/a:

ktoś powinien zabrać jej to i przyj***ć kolesiowi z tego baniaka


Obsrałeś swoja białą zbroję, rycerzyku :lol:

Mors_Nigra

2019-09-07, 00:34
sensualna napisał/a:

a za 5 lat wleci filmik na harda jak napie**ala ją i gówniaka



O ch*j ci chodzi głupia babo? Może dzielą się obowiązkami... tego dnia ona kupuje i niesie baniak do domu i proste. Ty pewnie jeszcze byś chciała, żeby ci facet dupę podcierał. Księżniczka się znalazła. Białym kobietom to się w p*zdach poprzewracało w całej zachodniej cywilizacji, czy jułesej, czy polski zaścianek, jeden ch*j. Na szczęście nie wszystkim. Ja ze swoją robię tak samo. Raz ja wszystko targam, raz, ona, a raz razem. Nie ma u nas równych i równiejszych.

jajkob

2019-09-07, 12:10
skandal napisał/a:

Widzę że kolega pojęcie o związkach i życiu czerpie z chorych rozmów kolegów spod bloku ? Czy czerpiesz wzorce od ojca, pewnie "samca alfa" ?
Ojciec całe dnie siedział z browarem przed tv , gdy żona sprzątała i gotowała ? W przerwie na reklamy jej pewnie przyj***ł , tak dla zasady.
Masz rację , taka kobieta nigdy nie zdradzi ani nie odejdzie. Bo wcześniej Cię zajebie nożem jak będziesz spał.
Ps. Jak ja nienawidzę ludzi o takich pseudo "poglądach" na życie.



Za to Twoje poglądy są zajebiste, j***ny pantoflarzu, zrób za nią wszystko, wypłatę oddaj a jak bedzie chciała bzykać się z innym to oczywiście wybaczysz chwilę słabości, przez takie c**y jak ty (specjalnie z małej litery z braku szacunku) nasz kraj upadnie, sługusie j***ny....