18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

azjaci vs wąż

nowynick • 2018-10-05, 14:55
walka o żarcie

Wiewór

2018-10-05, 20:35
TB303 napisał/a:


Obrazek
Trzeba mieć naprawdę IQ=50(średnia PO-wców i PiS-owców) żeby się nie połapać, że to był troll-post.


Ciiii. Psujesz mi zabawę :amused:

2188

2018-10-05, 20:39
Abraxus napisał/a:

Psy są głupie jak statystyczny pisowski wyborca. Miał się stać poranną kupą węża o on sobie siedzi na wyjebce, merda ogonem i się cieszy jaka w pytę końską zabawa.
Przenośnia sytuacji w Polsce.
Pis jak ten wonsz zachłanny chce pożreć Polskę w całości a pisowskie matołki merdają ogonami i warczą na opozycję.


edek.bajzel

2018-10-05, 21:34
promocja w Lidlu

Abraxus
za komentarze dzisiaj, dość nieudane, wpie**alasz na kolację
upieczony odbyt psa,
lekko wysmażany,
ale za to z dodatkiem czosnku

mattheo

2018-10-05, 22:12
Mnie zastanawia na ch*j wy w tych swoich skromnych komentarzach wspominacie ciagle o polityce o PO i o PiS ? Macie jakies fetysze zwiazane z tymi partiami czy jak ? Ja wchodzac na Sadola własnie przed tym sp***alam ale widze ze czołowi degeneraci na tym portalu musza mi o tym przypominac. Napisalbym ch*j wam w dupe ale to niewiadomo jak tam z wami, jeszcze mi zaplusujecie komentarz... Darujcie sobie ta polityke. Chociaż tu, prosze.

pierdolnik

2018-10-05, 22:29
Chciał zjeść psa bo był głodny, teraz oni go zjedzą :-P
W sumie jak w życiu, nie wiesz czego można się spodziewać :mrgreen:

rambo007

2018-10-06, 00:17
akcja lepsza niż w większości polskich filmach

Siberian_Meat_Grinder

2018-10-06, 00:19
zaqaz napisał/a:

Przej***ne, upolujesz sobie obiad i za wszelką cenę chcą Ci go zaj***ć waląc czym się da, a Ty nie masz nawet rąk żeby się bronić. Przerąbane mają węże w Azji...



upolował sobie obiad i sam został upolowany na obiad - wygrał silniejszy, prawo natury :)

greony12

2018-10-06, 02:56
nie zapłacił to jeszcze sp***alał z żarciem darmozjad, ale żeby go zabić to te żółtaki mają jeszcze bardziej nasrane, nie każdego stać na wędzonego psa

p4nk1

2018-10-06, 06:57
mattheo napisał/a:

Mnie zastanawia na ch*j wy w tych swoich skromnych komentarzach wspominacie ciagle o polityce o PO i o PiS ? Macie jakies fetysze zwiazane z tymi partiami czy jak ? Ja wchodzac na Sadola własnie przed tym sp***alam ale widze ze czołowi degeneraci na tym portalu musza mi o tym przypominac. Napisalbym ch*j wam w dupe ale to niewiadomo jak tam z wami, jeszcze mi zaplusujecie komentarz... Darujcie sobie ta polityke. Chociaż tu, prosze.


Niektórzy po prostu przynoszą swoją pracę trola politycznego do domu... Tyle napie**alają postów pod każdym możliwym artykułem, na każdej informacyjnej stronie, że już nic innego nie potrafią. A później taki ja, czy inny łatwo wk***iający się człek łyka baita i gównoburza gotowa, a szeregowy kowalski bierze popcorn i browara do ręki i klika F5. :) ps. Za tydzień wybory. Programy wyborcze przeczytane, czy tylko nazwiska z odpowiednich list wykute na pamięć? :D

Angel001

2018-10-06, 07:46
Wąż i pies są zwierzakami tych dzieciaków , specjalnie odj***li tą akcje żeby to nagrać i wrzucić na yt.
Na kanale którego nie będę szukał bo mam to w dupie jest więcej takich filmików z udziałem innych zwierząt.

Aż jestem w szoku że nikt wcześniej o tym nie wspomniał , czytałem o tym wczorajszego poranka.

Miłego dnia.

TB303

2018-10-06, 14:31
p4nk1 napisał/a:

A później taki ja, czy inny łatwo wk***iający się człek łyka baita i gównoburza gotowa


Macie odpowiedź na zagadkę :amused:

Po...........no

2018-10-06, 15:32
Trzeba być mocno upośledzonym żeby zaj***ć gównowpis, i jeszcze udawać że to był troll.

DigiArt

2018-10-06, 22:56
Obiad chciał im zapie**olic pyton jeden... Też bym tak walczył o schabowego