18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aż mu plecak spadł!

~Sunday • 2021-06-28, 20:24

Gość wygląda na dobrego w twistera :mrgreen:

Pawehan

2021-06-28, 20:40
Tramwaj go rozjechał?

Zasysacz

2021-06-28, 20:56
Pawehan napisał/a:

Tramwaj go rozjechał?



też miałem taka nadzieje i pierwsze co pomyślałem :D widzę nie tylko ja :P pytanie czy to dobrze czy jednak źle :D

nowynick

2021-06-28, 21:45
:roll:

Nie mam morocykla i nigdy nie miałem, ale co Was poj***ło z tą nagonką? Setny chyba material gdzie lejecie z "motoc**y" a winny kierowca....

warka

2021-06-28, 21:51
nowynick napisał/a:

Nie mam morocykla i nigdy nie miałem, ale co Was poj***ło z tą nagonką? Setny chyba material gdzie lejecie z "motoc**y" a winny kierowca....



Na rower boją się wsiąść, na motocykl spojrzeć , to jakoś muszą się dowartościować .

jessjess

2021-06-28, 22:15
Ale motop*zda odj***ł fristajlo, łakamakafon.

Dżizas_kurde

2021-06-28, 23:55
Tego nie da się obejrzec jeden raz.

nowynick napisał/a:

Nie mam morocykla i nigdy nie miałem, ale co Was poj***ło z tą nagonką? Setny chyba material gdzie lejecie z "motoc**y" a winny kierowca....



Bo motoc**a mógł nie zapie**alać.

qsioneq

2021-06-29, 00:10
Teraz to będzie popie**alał na wózku inwalidzkim hahahaha :lol:

dżonyłojlker

2021-06-29, 00:17
warka napisał/a:

Na rower boją się wsiąść, na motocykl spojrzeć , to jakoś muszą się dowartościować .



pie**olisz k***a bez sensu. Dzisiaj zebrałem się na odwagę, wyszedłem z piwnicy i wsiadłem na rower. Jeździłem sobie po mieście i patrzałem na młode dupeczki, a tu k***a nagle, nie uwierzysz, na wprost mnie idzie murzynka, ale taka k***a czarna jak asfalt. Zwolniłem i mówię: kurła mudżin z afrika, a on mi na to czystą polszczyzną: ty mały zakompleksiony polaczku. Spuściłem głowę i pojechałem dalej. Następnie udałem się do parku, przyczaiłem, że na jednej z ławek siedzi para, całują się i obłapiają, zaczaiłem się w krzakach i śmignąłem kapucyna. Mogłem już spokojnie wrócić do domu i przeglądać sadola.

marcino_zly

2021-06-29, 00:54
porczmanki napisał/a:

pie**olisz k***a bez sensu. Dzisiaj zebrałem się na odwagę, wyszedłem z piwnicy i wsiadłem na rower. Jeździłem sobie po mieście i patrzałem na młode dupeczki, a tu k***a nagle, nie uwierzysz, na wprost mnie idzie murzynka, ale taka k***a czarna jak asfalt. Zwolniłem i mówię: kurła mudżin z afrika, a on mi na to czystą polszczyzną: ty mały zakompleksiony polaczku. Spuściłem głowę i pojechałem dalej. Następnie udałem się do parku, przyczaiłem, że na jednej z ławek siedzi para, całują się i obłapiają, zaczaiłem się w krzakach i śmignąłem kapucyna. Mogłem już spokojnie wrócić do domu i przeglądać sadola.



Ty, cos pie**olisz.
Murzynka czy murzyn?
Zostałeś wyr*chany, zbesztany i zaczailes się w krzakach.

Wstyd za takich jak ty a raczej takie coś.
Zakompleksienie u ciebie to nic.
Gardzę tobą.

Mors_Nigra

2021-06-29, 01:09
A panzerna Łada, jedzie dalej. Haraszo!

Dabug

2021-06-29, 04:33
nowynick napisał/a:

Nie mam morocykla i nigdy nie miałem, ale co Was poj***ło z tą nagonką? Setny chyba material gdzie lejecie z "motoc**y" a winny kierowca....



Uj z tym że p*zda zapie**ala grubo ponad 50 km/h , to jeszcze na skrzyżowaniu i pełno gratów na ulicy - ale nie motop*zda musi sie dowartościować że ma demona szybkości i brak demona rozumu

Manii

2021-06-29, 11:43
marcino_zly napisał/a:

Ty, cos pie**olisz.
Murzynka czy murzyn?
Zostałeś wyr*chany, zbesztany i zaczailes się w krzakach.
Wstyd za takich jak ty a raczej takie coś.
Zakompleksienie u ciebie to nic.
Gardzę tobą.



Ty jests jakis zj***ny umyslowo ze bierzesz na serio co on mowi? Ironizowanie w necie to zdradliwa sztuka bo co drugi debil z subsaharyjskim IQ wezmie cie doslownie jak mu nie pokarzesz mowa ciala i tonem glosu ze robisz beke.

FeeGiee

2021-07-01, 12:48
Jakby szybciej jechał to by zdążył przed nim. j***ne amatorstwo