18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaria hamulców albo...

Jesse.Pinkman • 2021-10-15, 18:04
...się zagapił ale finalnie wziął na klatę całą sytuację i nikogo nie zabił.

Adam_WKLADAM

2021-10-15, 18:47
... albo sp***olenie umyslowe kierowcy ktory ma w dupie bezpieczenstwo jazdy oraz zycie innych uzytkownikow drogi

zlaskipanskiejbozydarr

2021-10-15, 20:04
Raczej hamulce; słońce miał z tyłu, wie oślepić go nie mogło, inne auta stały na czerwonym a ten musiał slalomowac.

Kris891

2021-10-15, 22:31
Pewno zapie**alał jak to zwykle bywa nie tylko w Rosji i w ostatnim momencie uzmysłowił sobie,że trzeba jednak hamować,bo osobówki stanęły aby przepuścić pieszych a widząc,że się nie wyrobi wolał odbić w bok....

mi...........pl

2021-10-15, 23:10
Awaria hamulców w ciężarówkach zawsze kończy się unieruchomieniem pojazdu bo tak są one skonstruowane

Kurde26

2021-10-16, 01:45
minimango.pl napisał/a:

Awaria hamulców w ciężarówkach zawsze kończy się unieruchomieniem pojazdu bo tak są one skonstruowane



W starszych autach niestety ta zasada nie jest tak oczywista jak w obecnych. Tutaj mamy kamaza, pewnie na bębnach. Problem jest taki w tych układach że te grzechotki lubią przeskakiwać lub przestaje działać samoregulacja. Ładunek na filmie też nie wygląda na "normatywny". Chwila nieuwagi i Kamaz leży na boku.

mazga50

2021-10-16, 03:57
Zu schnell raczej...

janlew

2021-10-16, 07:24
Jak dla mnie to wymuszenie pierwszeństwa, przez debila w osobówce. Wj***ł się pod ciężarówkę z podporządkowanej i jeszcze zahamował do zera na pasach. Nie było szans na hamowanie.
Weźcie też pod uwagę że tam nie ma zj***nych przepisów że pieszy ma pierwszeństwo na jezdni.