18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Awantura w samolocie

Jesse.Pinkman • 2021-10-02, 13:45
Według opisu poszło o rozłożone siedzenie, które dodatkowo się zablokowało dodając oliwy do ognia.

Jestembogiem_uswiadom

2021-10-02, 14:02
Oczywiście czarne rozjuszone gówno nie umie się opamiętać by od tyłu nie pie**olnąć. Ścierwo j***ne.

budgie73

2021-10-02, 14:16
Tak było kiedyś w podstawówce. Jak debil powąchał krew to chciał w chodnik w deptać przeciwnika a jak mądrzejszy zaczął wygrywać to miał dylemat czy kończyć czy godzić się . Morał z tego taki , że debil mądrzejszy od inteligenta.

ProVVe

2021-10-02, 14:24
Bydło kiedyś w samolocie nie było spotykane... Bilety potaniały i zaraz małpy i prostaki latają... Jestem za podniesieniem ceny biletów wtedy k***y beda siedziec na drzewach albo pod sklepem i nie rusza sie poza swoja wieś

huncfot130

2021-10-02, 16:01
Dla murzyna "walka" kończy się po trzecim skoku na głowę przeciwnika.
A że miejsca nie było żeby go położyć to biedny nie wiedział co zrobić... więc bił dalej. :roll:

svenio

2021-10-02, 16:07
He he trzech na jednego to banda czarnego lola

Krystek-69

2021-10-02, 17:10
A co czarne gowno robi w kabinie psazerskiej? Czemu nie siedzi w luku?

wojtekpwse

2021-10-02, 18:44
Dla mnie sprawa jest prosta zakaz lotów dla murzynów i problem sam się rozwiąże

Tryper

2021-10-02, 19:45
Nie mogli ich po prostu wysadzić?

korowiow777

2021-10-02, 19:56
Byłem kiedyś z żoną na wygranym urlopie gdzieś w Azji. Lot 11 godzin. Drugi raz w samolocie ale tym razem niemieckie linie, ch*jowy ciasny samolot i dwie grube niemry za mną. Fotel ma dwa położenia - jedno niewygodne a drugie też niewygodne ale mniej. Po kilkunastu minutach lotu zażądały niemry zmiany położenia krzeseł izaczynając po niemicku awanturę. Ja tak słabo znam niemiecki i je olałem ale zona spanikowała (to łagodna kobieta nie lubi konfliktów i za to ją kocham ) i się wyprostowała na następne 11 godzin. Ja tylko warknąłem coś w stylu sp***alaj jak zaczęła mi pukać w fotel i się uspokoiła choć ciągle coś smarkała. I tu pytanie do światowców - są jakieś reguły rozkładania foteli w samolotach?

CrookerS

2021-10-02, 20:00
Kolor skory wiekszosci uczestnikow zupelnie przypadkowy :kawa:

JaTylkonaChwile

2021-10-02, 20:38
korowiow777 napisał/a:

Byłem kiedyś z żoną na wygranym urlopie gdzieś w Azji. Lot 11 godzin. Drugi raz w samolocie ale tym razem niemieckie linie, ch*jowy ciasny samolot i dwie grube niemry za mną. Fotel ma dwa położenia - jedno niewygodne a drugie też niewygodne ale mniej. Po kilkunastu minutach lotu zażądały niemry zmiany położenia krzeseł izaczynając po niemicku awanturę. Ja tak słabo znam niemiecki i je olałem ale zona spanikowała (to łagodna kobieta nie lubi konfliktów i za to ją kocham ) i się wyprostowała na następne 11 godzin. Ja tylko warknąłem coś w stylu sp***alaj jak zaczęła mi pukać w fotel i się uspokoiła choć ciągle coś smarkała. I tu pytanie do światowców - są jakieś reguły rozkładania foteli w samolotach?



to jest troche na zasadzie oparcia, ktore moze byc moje albo Twoje :/
tak samo ktos moze kopac w tyl Twojego siedzenia - bo tam jest tacka na jego zarcie wiec ta tacka niby jest jego. Troche poj***na sytuacja. Trzeba znalezc zloty srodek - jak polozysz sie na siedzeniu tak ze bedziesz praktycznie kogos kolanach to niby mozesz ale bedzie mu to mocno przeszkadzalo.

McQurwa

2021-10-02, 20:43
Ryanair, nic nowego. Linie lotnicze dla motłochu

maro7447

2021-10-02, 21:11
Jak mi się marzy rasowo czysta europa... :cry:

Bloblas

2021-10-02, 21:37
CrookerS napisał/a:

Kolor skory wiekszosci uczestnikow zupelnie przypadkowy



Nie ma a w tych j***nych embraerach jest ch*jowo na maxa