18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura w Sądzie, próba odebrania broni

PapierowyUmysł • 2017-05-31, 15:35
W skrócie, opasły wieśniak po strąceniu czapki funkcjonariuszowi próbuje zabrać mu broń.


i ten skrzeczący syreni głos :lodowka: :idzwch*j: :samoboj:
jadąc klasykiem "W USA nie było by z chłopa co zbierać"

Bosewiak

2017-05-31, 15:38
Ta kulka powinna dostać na dzień dobry gazem i paralizatorem. Co za błazen od Słomki.

nwonigers

2017-05-31, 15:39
ogolnie to hasla jak najbardziej poprawne. Jebac tych wszystkich sedziow, ktorzy dalej sadza ludzi a pamietaja czasy komunizmu. przegnile j***ne panstwo prawa.

miskolargol

2017-05-31, 15:48
co ma k***a taki pasibrzuch w glowie chwytajac za bron policjanta?Jak trzeba byc pie**olnietym?

pazuzu

2017-05-31, 15:49
Szkoda że policjant mu nie odstrzelił tego głupiego łba przy samej dupie

~Velture

2017-05-31, 15:53
Ten spaślak co chciał zabrać broń powinien zostać natychmiast spacyfikowany najskuteczniejszymi możliwymi metodami.
Pomijam całą resztę zdarzenia ale mówię o konkretnej sytuacji gdzie ktoś sięga po broń.

W stanach byłby jubas cięższy o kilkadziesiąt gram ołowiu w takiej sytuacji a u nas policja grzecznie go wyprasza z sali i jeszcze się dziady prują, że policjant był agresywny.

Nie widzę dokładnie ale to bodajże p-83 albo p-64 bo w 99% takich używa polska policja. Więc teoretycznie gość zabierając pistolet mógł odj***ć 6 do 8 osób zależnie od pistoletu.

PapierowyUmysł

2017-05-31, 16:21
Velture napisał/a:

Ten spaślak co chciał zabrać broń powinien zostać natychmiast spacyfikowany najskuteczniejszymi możliwymi metodami.
Pomijam całą resztę zdarzenia ale mówię o konkretnej sytuacji gdzie ktoś sięga po broń.

W stanach byłby jubas cięższy o kilkadziesiąt gram ołowiu w takiej sytuacji a u nas policja grzecznie go wyprasza z sali i jeszcze się dziady prują, że policjant był agresywny.

Nie widzę dokładnie ale to bodajże p-83 albo p-64 bo w 99% takich używa polska policja. Więc teoretycznie gość zabierając pistolet mógł odj***ć 6 do 8 osób zależnie od pistoletu.



to P99 na nich pracuje obecnie Policja, P83 bądź P64 posiadają jedynie stare wygi, i to z sentymentu :)

~Velture

2017-05-31, 16:32
@up
No to jeszcze lepiej. 12 mógł odj***ć.

kalijanek

2017-05-31, 16:48
co to się w tym kraju odpie**ala

htp

2017-05-31, 16:57
nwonigers napisał/a:

ogolnie to hasla jak najbardziej poprawne. Jebac tych wszystkich sedziow, ktorzy dalej sadza ludzi a pamietaja czasy komunizmu. przegnile j***ne panstwo prawa.


Chyba, że zapisali się do PiS

lakeroll

2017-05-31, 17:23
a mógł być taki dobry materiał

Zygmundo

2017-05-31, 19:23
Podoba mi się transparent "Usunąć sędziów zbrodniarzy z PRL".

manson__

2017-05-31, 19:57
Jest może jakieś nagranie z czynności podjętych wobec grubasa poza salą sądową?

Essent

2017-05-31, 20:01
Nie no wk***iłem się.Jak zobaczyłem tego spaślaka co sięga po broń policjanta myślę sobie Co On k***a miał w zamiarze???Pomijając fakt,że nawet by tej broni nie użył bo nie wie jak,tępa gruba p*zda.Protest protestem ale sięgać po broń z kabury człowieka który z narażeniem życia pełni codziennie swoje obowiązki i mówi codziennie rano swojej żonie lub matce cześć,widzimy się wieczorem,to co chciał zyskać sk***ysyn ?Sorki,że piszę nie zgrabnie ale policjant też człowiek i podpisał się pod umową o pracę,że każdego dnia naraża się na utratę zdrowia lub nawet życia.
P.S. Nie jestem policjantem ani nie mam w rodzinie nikogo takiego.
Ale się wk***iłem...Papierowyumysl wisisz mi nerwosol za 4,50 zł

Wiewór

2017-05-31, 20:04
nwonigers napisał/a:

ogolnie to hasla jak najbardziej poprawne. Jebac tych wszystkich sedziow, ktorzy dalej sadza ludzi a pamietaja czasy komunizmu. przegnile j***ne panstwo prawa.


Zgadzam się. j***ć towarzysza piotrowicza co siedzi w sejmie w pierwszym rzędzie i krzyczy precz z komuną.
j***ć byłego sędziego Kryże co za komuny wsadzał do pierdla opozycję.
j***ć również leonarda krasulskiego co pacyfikował w gańsku strajki opozycji.