18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Awantura po amerykańsku

MisDetonator • 2021-11-04, 18:10
Dość ciekawa sytuacja z usa.
Policjant interweniuje do zakłócania porządku/awantury domowej. Siedmioletni synalek czeka grzecznie na schodach i mówi policjantowi że jego MATKA ma nóż i grozi jego ojcu. Policjant rusza na górę, słyszy krzyki kobiety i więc przyśpiesza a po wejściu widzi szamotaninę.
Co robi?
Strzela w faceta, a kiedy ten próbuje się podnieść poprawia mu drugą kulką. Bez standardowego 10x powtarzania komend. 61-latek zginął na miejscu a jego żona trafiła do psychuszki. Logiczne, skoro to ona miała nóż i groziła jemu, gdy widzisz że się szarpią zabijasz jego. Bo jest facetem. Kogo premiuje wstrętny patriarchalny system?



Zwracam uwagę że nie wiemy kto miał nóż w ręce w momencie szarpaniny, wiemy za to że to baba zaczęła i wyciągnęła nóż, okazało się że jest wariatką, ale to FACET zarobił 2 kule.

spoiler

Rozjebie

2021-11-04, 18:27
Ja myślę, ze policjant chciał odstrzelić dwójkę bambusów, ale po prostu nie trafił w samice...

CoJaTamKurwaWiem

2021-11-04, 18:41
MisDetonator napisał/a:

...Logiczne, skoro to ona miała nóż i groziła jemu, gdy widzisz że się szarpią zabijasz jego....



MisDetonator napisał/a:

...Zwracam uwagę że nie wiemy kto miał nóż w ręce w momencie szarpaniny....



Zdecyduj się, bo brzmisz jak polityk PO. :kawa:

MisDetonator

2021-11-04, 18:55
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Zdecyduj się, bo brzmisz jak polityk PO.


Po prostu masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego i wyciągania wniosków.

Przed wejściem na teren akcji dzieciak powiedział że nóż ma matka.
Po wejściu się szarpią, nie widzimy i nie ma nic na ten temat w tekście, więc nie wiemy czy matka dalej miała nóż czy ojciec go wyrwał i to dlatego został zastrzelony. Jednak nie widząc tego rozsądnym jest przyjęcie założenia że facet bronił się przed jej atakiem, i nawet gdyby to on miał w ręce nóż to oznaczałoby że wyrwał go broniąc się przed nią. Więc zastrzelenie chłopa byłoby nieuzasadnione, a jeśli to ona miała kosę w łapie tak jak ostrzegł glinę dzieciak to już w ogóle to skandal.

bishfinger

2021-11-04, 18:58
policjant nie miał szans ocenić kto jest stroną atakującą a kto się broni, ale co ja się tam znam na tym portalu szybciej będzie wina syfu w kuchni niż policjanta

CoJaTamKurwaWiem

2021-11-04, 19:48
MisDetonator napisał/a:

Po prostu masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego i wyciągania wniosków.....



Ty za to masz problem ze zrozumieniem tego, co widzisz na ekranie.
Policjant wchodzi do mieszkania i widzi faceta, który biegnie/idzie za kobietą i do tego wygląda, że bierze zamach w jej kierunku albo nawet ją uderza.
Wszystkie twoje "wyciągnięte" wnioski sa o kant dupy potłuc, bo opierają się na twoim błędnym przekonaniu, że masz rację.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-04, 20:18
Tam panował taki chaos, że nic nie wiadomo....
Na szczęście odj***ł murzyna, więc remis.

Radbug

2021-11-04, 21:47
Moim zdaniem ewidentnie wina dzieciaka. Pewnie mu starzy nie dali na nowe playstation to nafaszerował im herbatę mefedronem albo inną marihułaniną, poj***nej starej dał do reki nóż i sam zadzwonił po psy.

A teraz będzie żył jak król z zasiłku na sieroty przynajmniej przez najbliższe 3 miesiące dopóki nie wyda wszystkiego na arbuzy i kubełki z KFC.

Janogr

2021-11-04, 22:12
Mi to wygląda na egzekucję. Wiele takich filmów tu było COŚ się dzieje wyciągnięta broń- strzał. End.

Kaszakisza

2021-11-04, 22:41
A mnie zastanawia po ch*j miał taser w drugiej ręce. Za dużo się nagrał w dooma? Albo chce kogoś obezwładnić albo zastrzelić. A nie najpierw strzela a później poprawia paralizatorem. :D

Banik0

2021-11-04, 23:09
Jest też wiele innych sytuacji w życiu gdzie to facet lepiej na nich wychodzi, więc twój post do kosza. I się nie zesraj.

MisDetonator

2021-11-04, 23:09
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Ty za to masz problem ze zrozumieniem tego, co widzisz na ekranie.
Policjant wchodzi do mieszkania i widzi faceta, który biegnie/idzie za kobietą i do tego wygląda, że bierze zamach w jej kierunku albo nawet ją uderza.
Wszystkie twoje "wyciągnięte" wnioski sa o kant dupy potłuc, bo opierają się na twoim błędnym przekonaniu, że masz rację.



Typie powtarzam po raz ostatni; policjant przed wejściem do mieszkania otrzymał informację że to baba jest agresorem i że to ona wyciągnęła nóż na męża. Jeżeli ja się na Ciebie rzucę w barze, Twój kumpel wezwie policję i gliniarz po wejściu do baru zobaczy że akurat Ty bierzesz zamach w moim kierunku to powinien Ciebie z automatu butować? Czego tu nie rozumiesz w tym że gliniarz dostał stosowne informację przed akcją którą widzimy i zadziałał kompletnie odwrotnie do tego co mu powiedziano?
Dla takich jak Ty to można by puścić egzekucję niemieckich zbrodniarzy i usłyszeć w odpowiedzi "co za biedni ludzie są mordowani" bo przecież nieważny jest kontekst i co było przedtem, ważne to co widać na ekranie.

CoJaTamKurwaWiem

2021-11-04, 23:52
Cytat:

Moments later, a second officer, standing behind the officer who shot Craig, asks, “Who had the knife?” The officer replies, “He did. He was poking her with it.”


Mówię tylko co widziałem, i co najwyraźniej, widział również gliniarz. :kawa:

ernim1

2021-11-05, 01:16
Nie wiem jakie oni maja tam wytyczne w tym usa, ale wbił się jak ninja, nie krzyknal nawet odloz bron, policja ani nic, od razu strzelał j***ny.

BanujNasNieMichalka

2021-11-05, 01:22
bishfinger napisał/a:

policjant nie miał szans ocenić kto jest stroną atakującą a kto się broni, ale co ja się tam znam na tym portalu szybciej będzie wina syfu w kuchni niż policjanta



Policjant był w 100 % pewny kto jest agresorem bo ojciec dzwoniąc na psy mówił dyspozytorowi że żona trzyma mu nóż na gardle, później mówił że wbiła mu kosę i go zajebie. Instruował dzieciaka co ma robić żeby policja się mogła do nich dostać i to wszystko słuchać w rozmowie telefonicznej. Policjant pytał się dzieciaka kto ma nóż odpowiedział że mama pytał się kto wezwał psy powiedział że ojciec więc policjant jest po prostu debilem.