18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na drodze do Morskiego Oka Ekolodzy vs Górale !

adam89pl • 2014-11-09, 13:16
Tak zakończył się protest ekologów :)


spinach23

2014-11-09, 15:50
@MotoGdynia

Tyś widzioł konia na polu jak świnia niebo.

Niestety mam dla Ciebie przykrą wiadomość, jesteś debilem.

spanic

2014-11-09, 16:23
Jakby nie było popytu to i konie by nie musiały tak męczyć. Ale nie k***a wszyscy znawcy uważają, że zapie**alanie przez cały dzień pod górkę z wozem pełnym grubasów jest ok. ch*j wam w dupe. Widok wychudzonego i zapienionego konia w lipcowe popołudnie jest naprawdę zajebisty. Niech podczepią cyganów albo inny odpad społeczny, do czegoś by się może wreszcie przydali.

cirimery

2014-11-09, 16:36
k***a wszyscy tacy mądrzy, a ciekawe ile z was było w zakopanem i to widziało
Mieszkałam tam 14 lat i to pierwszy raz, kiedy ekoświry mają racje.
Te góralskie ścierwa trzepią na tym taką kasę, że głowa mała - za przejazd w 1 stronę w sezonie biorą 40zł od osoby (w jedną stronę)
Sezon jest 3 miechy w zimie i kolejne 3 w lecie
na wóz pakują 20 osób albo i więcej, upychaja ich jak Talibów w pociągach mimo, że dozwolonych jest max 12
80% koni idzie do odstrzału po sezonie, bo zapie**alają dzień w dzien bez odpoczynku praktycznie, bo góral musi se zarobić
Na całej trasie śmierdzi gównem, bo konie niemyte, srają na trasę wszędzie
Protest jest po to, żeby zamiast koni wprowadzić melexy, które mają prowadzić tylko fiakrzy przewożący ludzi do Morskiego Oka. Góralskie ścierwa protestują, bo do melexa nie wepchną więcej, niż przepisowe 12 osób
ch*je są podobnie pazerne na kasę jak politycy :D a w ogóle to wk***iają mnie j***ne grubasy i lenie, które przyjeżdżają do zakopanego "w góry pochodzić", a do Morskiego Oka jadą zamiast zapie**alać, to jest k***a asfaltówka, a nie góry, jebnijcie się w łeb i zapie**alać z buta.

LikeThis

2014-11-09, 16:48
Człowieku prosta sprawa utrudniają mi pracę . Dzwonie po psiarnie i albo ich zabierają albo też wyjmuje i przeszkadzam im w pracy z napisem na tablicze
"STOP PEDAŁOWANIU!"

ellsworth

2014-11-09, 17:00
Jeszcze nie tak dawno temu konie orały pola i jakoś żadnego ekozjeba nie było nigdzie widać. Góralom natomiast można zarzucić, że tą nieudolną próbą rozgonienia ludzi o mało do tragedii nie doprowadzili, konie mogły kogoś stratować. W takiej sytuacji policja powinna zawinąć towarzystwo, a nie na własną rękę to robić.

marek1078

2014-11-09, 17:02
Góral nie dostaje konia za darmo i nie chce go zajebac bo to środek jego utrzymania a konie są przyzwyczajone do przewożenia cięzkich ładunków, dlaczego te ekozjeby nie idą portestować pole jak rolnik ora pole koniem?

kenzol

2014-11-09, 17:07
Właśnie oglądałem relację w teleexpresie. Tam jakaś jedna p*zda się non stop udzielała i odzywała, a te pojeby nie przepuszczały podobno nawet ludzi idących pieszo nad Morskie Oko. A najlepsze było na koniec jak ta sama p*zda krzyczy wniebogłosy: "dzwońcie na pogotowie!!!!", a jakiś głos obok niej: "a jaki jest numer?" :-D

djpaczu94

2014-11-09, 17:11
garota napisał/a:

Powinni im naj***ć. I tak nic nie zmienimy a wszystkie te próby to tylko zabawa dla tych ekologów. Zaprosiła mnie kiedyś panna (taka wiecie, czarne ciuchy, spokojna niby inteligentna) do domu. Rano patrzę a w jej pokoju wisi mapka Polski z zaznaczanymi różnymi miejscami. Pytam się czy to są miejsca które odwiedziła, a ona na to że nie, że to są po prostu protesty i różne akcje które się odbywają w PL. Pytam czego dotyczą że jest zaangażowana a ona że wszystkiego. Po co na nie chodzisz, pytam. A ona że jest fajna atmosfera i się ciekawych ludzi poznaje. I tacy ludzie biorą udział w takich szopkach.



A teraz się na niej odgrywasz oczerniając ją na necie bo nie dała takiemu burakowi jakim jesteś ty :mrgreen: :idzwch*j:

tranzystor

2014-11-09, 17:26
garota napisał/a:

Powinni im naj***ć. I tak nic nie zmienimy a wszystkie te próby to tylko zabawa dla tych ekologów. Zaprosiła mnie kiedyś panna (taka wiecie, czarne ciuchy, spokojna niby inteligentna) do domu. Rano patrzę a w jej pokoju wisi mapka Polski z zaznaczanymi różnymi miejscami. Pytam się czy to są miejsca które odwiedziła, a ona na to że nie, że to są po prostu protesty i różne akcje które się odbywają w PL. Pytam czego dotyczą że jest zaangażowana a ona że wszystkiego. Po co na nie chodzisz, pytam. A ona że jest fajna atmosfera i się ciekawych ludzi poznaje. I tacy ludzie biorą udział w takich szopkach.




Wiadomo, tylko na "marsz" 11 listopada jeżdżą prawdziwi ideowcy. Nie znajdziesz tam zadymiarzy i pozostałych śmieci chcących tylko rozp***uchę zrobić.

Sz...........an

2014-11-09, 17:28
Jak konie zostaną zastąpione melexami to przestaną być potrzebne i pójdą na rzeź. Poza tym dobrze utrzymany koń nie wykończy się przez ciągnięcie wozu z ciężarem. Co innego jak ktoś o konia nie dba, a ci muszą dbać i dbają bo jest to źródło ich dochodów. Jak widać, że dobrze utrzymany koń nie chce ciągnąć wozu to znaczy, że jest przekarmiony. Konia nie można przekarmiać bo będzie uparty jak osioł, ale ci idioci tego nie wiedzą bo nie mieli nigdy konia albo się tym nie interesowali.

Są ekolodzy i ekozjeby-terroryści.


De...........12

2014-11-09, 17:53
cirimery napisał/a:

k***a wszyscy tacy mądrzy, a ciekawe ile z was było w zakopanem i to widziało
Mieszkałam tam 14 lat i to pierwszy raz, kiedy ekoświry mają racje.
Te góralskie ścierwa trzepią na tym taką kasę, że głowa mała - za przejazd w 1 stronę w sezonie biorą 40zł od osoby (w jedną stronę)
Sezon jest 3 miechy w zimie i kolejne 3 w lecie
na wóz pakują 20 osób albo i więcej, upychaja ich jak Talibów w pociągach mimo, że dozwolonych jest max 12
80% koni idzie do odstrzału po sezonie, bo zapie**alają dzień w dzien bez odpoczynku praktycznie, bo góral musi se zarobić
Na całej trasie śmierdzi gównem, bo konie niemyte, srają na trasę wszędzie
Protest jest po to, żeby zamiast koni wprowadzić melexy, które mają prowadzić tylko fiakrzy przewożący ludzi do Morskiego Oka. Góralskie ścierwa protestują, bo do melexa nie wepchną więcej, niż przepisowe 12 osób
ch*je są podobnie pazerne na kasę jak politycy :D a w ogóle to wk***iają mnie j***ne grubasy i lenie, które przyjeżdżają do zakopanego "w góry pochodzić", a do Morskiego Oka jadą zamiast zapie**alać, to jest k***a asfaltówka, a nie góry, jebnijcie się w łeb i zapie**alać z buta.




Górale dbają o te konie bardziej ,niż o swoje żony.Dla 2 koni te 20 osób to jest nic.Czy widziała droga pani mądralińska zrywkę drewna w górach ?Czemu tam brakuje ekologów i innych eko oszołomów?

Szeryfian napisał/a:

Jak konie zostaną zastąpione melexami to przestaną być potrzebne i pójdą na rzeź. Poza tym dobrze utrzymany koń nie wykończy się przez ciągnięcie wozu z ciężarem. Co innego jak ktoś o konia nie dba, a ci muszą dbać i dbają bo jest to źródło ich dochodów. Jak widać, że dobrze utrzymany koń nie chce ciągnąć wozu to znaczy, że jest przekarmiony. Konia nie można przekarmiać bo będzie uparty jak osioł, ale ci idioci tego nie wiedzą bo nie mieli nigdy konia albo się tym nie interesowali.

Są ekolodzy i ekozjeby-terroryści.



O tym samym chciałem napisać ,że zastępując konie melexami czy innymi elektrycznymi pojazdami skazujemy konie na rzeź

Sinecod

2014-11-09, 17:56
@up- Ale są i debile którzy wykorzystują te zwierzęta ponad ich siły, a niestety takich wśród Goralenvolku nie brakuje. W ogóle od zawsze jest pobłażliwość dla j***nych ceprów, tam ręka rękę myje. Wych*ja Cię sprzedawca albo wynajmujący domek, to policja Cię jeszcze do ciupy wsadzi bo to znajomi...

A to że konie zostaną zastąpione melexami nie oznacza że pójdą od razu na rzeź. Araby to to nie są, ale jeśli są w dobrej kondycji to gdzie indziej się przydadzą. Tak, jestem specjalistą agronomii i znam się na takich rzeczach. Bardziej chodzi fiutkom z ciupagami o kasę że stracą za dużo. Co nie oznacza że i akcja ekozjebów jest podejrzana, nagle ich koniki zaczęły interesować...

TC...........RM

2014-11-09, 18:21
Nie bronie pedalow ale z drugiej strony to jednak trzeba miec nasrane w glowie by placic za wakacje w gorach i zapie**alac na koniku...Co oni k***a nog nie maja? Rozumiem schorowane osoby, ludzie starsi czy rodziny z bardzo malymi dziecmi ale zazwyczaj sa to mlodzi ludzie, ktorym sie po prostu nie che isc pieszo. Konie pozniej ciagna kilkaset kilo tluszczu...

A wyslac spaslakow na orla perc :) Niech poczuja co to gory. Moze mozg im sie dotleni i zaczna myslec.

rompopopom

2014-11-09, 18:54
j***ne k***y z tych ekologów!!!!!!!!!! ścierwo nie ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zakazszczerosci

2014-11-09, 19:17
pie**oleni debile niby kochają tak zwierzęta a płoszą biednego karosza, ten koń powinien stanąć dęba i zaj***ć jednemu i drugiemu ekozjebowi w klatkę piersiową kopytem, jakby żebro wbiło mu się w serce i płuca to wiedziałby że koń jest osiemset razy silniejszy i wytrzymalszy od człowieka a jedyne co może rozj***ć konia to złamana noga i zarazki bo nic innego koniowi rady nie da, a te dwa Hanowery nawet tego wozu z ludźmi nie czuły.

Do tego przeciętny mężczyzna waży 80 kilo i podnosi sto, przeciętny ogier czyli inaczej samiec konia waży od 700 do nawet 800 kilogramów jeżeli jest dobrze odżywiony co można poznać po maści i kolorze sierści jak ma jaskrawą to znaczy że żre na potęgę i jest dobrze traktowany a tutaj nie widziałem matowej sierści, tylko jaskrawą, koń potrafi unieść ładunek to pół tony na plecy i dwie lub nawet cztery tony (w zależności od jego wagi), uciągnąć. A jak są dwa to już w ogóle. Ale ci sami ekolodzy którzy są przeciwni pracy koni sami używają mydła które robi się z tłuszczu zwierzęcego, na przykład Linda (taka firma) i Headen Scholders robi mydło tylko i wyłącznie z tłuszczu koni. Ale im nic nie powiedzą bo to wielkie korporacje i im płacą za takie pie**olenie żeby ci mogli więcej koni zabijać.