18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na drodze do Morskiego Oka Ekolodzy vs Górale !

adam89pl • 2014-11-09, 13:16
Tak zakończył się protest ekologów :)


mecenaz

2014-11-09, 14:58
HAHA rozwiązuje zgromadzenie , rozj***ło mnie :D

-Darth-Bane-

2014-11-09, 14:59
0:17 - 'Rozwiązuję zgromadzenie" :P

HO...........OR

2014-11-09, 15:03
Ciupaga wam w plecy i miedzy oczy j***ne ekozjeby. Ekoteroryści dostali to po co przyszli czyli rozgłos najpierw obdzwonili wszystkie redakcje i telewizje że, będzie cyrk. I robią przedstawienie dla mediów czas na protest dobry tydzień do wyborów. Ekoterror pojawia się tam gdzie można wyrwać mamonę. Liczę na to że, poza kamerą górale niebyli już tacy pokojowi.

furor.condemnandi

2014-11-09, 15:06
Po k***ę interesować się cierpieniem zwierząt? Zwierzęta mają służyć człowiekowi, k***a sadole się znaleźli pokazać zdjęcie biednego pieska i już polecą ratować. Sam brzydzę się katowaniem zwierząt, ale jeżeli trzeba to trzeba, a koń nawet w bardzo ciężkich warunkach pociągowych i tak ma lepiej niż na wolności gdzie by nie przeżył.

Alex_De_Large

2014-11-09, 15:11
Ja jestem ekologiem, a to są ekoterroryści. Nie mylcie k***a pojęć.

saves

2014-11-09, 15:17
Gdy zlikwidują koniki, te pójdą one na rzeź. Ciekawe czy o tym te ekozjeby pomyślały?

Halman

2014-11-09, 15:18
ale konie z górki mają easy wiec o co biega? :)

RazoR2011

2014-11-09, 15:20
k***A ludzie - konie są przyzwyczajone do przewożenia ciężkich ładunków. Babcia mi opowiadała jak 40 km jeździli z wozem pszenicy i koń jakoś nie umierał z przeciążenia.

mordotymoja

2014-11-09, 15:20
ekolodzy swoją drogą, ale górale to też są chciwe ch*je

kenzol

2014-11-09, 15:29
Ale mają problem. Są od tego mądrzy ludzie, którzy znają się na koniach. Weterynarze, zoolodzy, zootechnicy, hodowcy koni, niech oni ustalą zasady i warunki jakie muszą być zachowane, żeby konie się nie przemęczały i koniec... Czy tylko w Polsce turystów wozi się bryczką? Jak to wygląda w innych krajach?

InnyName

2014-11-09, 15:32
@saves

Tak, pójdą na rzeź, nie jestem jakimś tam super ekodebilem, ale jak byłem przez przypadek w sumie przy morskim oku, i widziałem te konie to naprawdę chce się wziąć strzelbę i rozwalić tym koniom łby, aby sie dalej nie meczyły, bo praca na polu k***a wygląda inaczej, jak targanie 20razy dziennie iluś tam 140kg świń, pod górkę, rozumiem, zrobić to dla osób które naprawdę nie mogą, ale k***a mać, jak ja wiem że nie dam rady w zawodach rowerowych to się k***a na nie nie pcham, po to ma świnia jedna z drugą k***a te j***ne kopyta żeby wejść na tą j***ną górkę, a jak nie da rady to niech wypie**ala do tej swojej waraszawki czy krakowa.
To samo się tyczy brania dzieci w góry, k***a, jakiego 7latka interesują góry ? Wk***iają tylko normalnych ludzi.


Polskie góry tylko po za sezonem.

Dzemorek

2014-11-09, 15:42
Ekolodzy jak zwykle za mało sianka dostali...

sz...........r9

2014-11-09, 15:44
Matko boska. Ja pie**ole jacy ci ekolodzy są pie**olnięci. Od wieków konie służyły ludziom jako transport/pomoc. Dziadki tych pie**olców ciągali konie całe dnie z pługiem po polu. Dla koników nic nie będzie. I jeszcze do pasażerów rugają. Żałosne

To tak samo mogą iść na budowe i protestować bo pracownicy zapie**alają 8h z taczką z betonem (wiem że teraz zapie**alanie na budowie to rzadkość, ale nie ważne)

ni...........go

2014-11-09, 15:48
Jak tak bardzo ekologom przeszkadza, to niech zlikwidują bryczki i niech tam samochody do 3,5t sobie jeżdżą. Ciekawe kiedy zmienią zdanie.

FrugoBlack

2014-11-09, 15:50
Cholerne ćpuny biegajo po tych parkach i sie narkotyzujo.