18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura i strzały

Jesse.Pinkman • 2021-12-14, 21:03
Zaczęło się od bójki a skończyło na strzelaniu. Chicago.

garota

2021-12-14, 21:13
murzyny nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."

Achujwamdotego

2021-12-14, 22:27
0 honoru i co mu to dało ze go zaj***l ? Ze k***a będzie siedział w zamknięciu przez 25 lat jak małpa w klatce haha :-D :-D

Mzimu

2021-12-14, 22:40
Nic nie kumacie. Do pierdla małpa trafi tak czy inaczej, ale jak kogoś nie zajebie wcześniej, to nie będzie miał szacunku i będą go r*chać w dzień i w noc.

Musashi_Miyamoto

2021-12-14, 23:19
garota napisał/a:

murzyny nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."



Ale tam w Stanach tak mają... Od samego początku zresztą, wcześniej była kara śmierci za śmierć a potem trochę złagodzili, ale nigdy te akcje się nie skończyły... Jak to opisać oni tak mają, są gotowi do sytuacji, które zostaną wyjaśnione w strzelaninie a Ty się dziwisz, że nie boją się ponieść poważnych konsekwencji.

shoe5maker

2021-12-14, 23:29
Mzimu napisał/a:

Nic nie kumacie. Do pierdla małpa trafi tak czy inaczej, ale jak kogoś nie zajebie wcześniej, to nie będzie miał szacunku i będą go r*chać w dzień i w noc.



Zabił za mało, więc i tak będzie miał dyżur w szafie.

janlew

2021-12-15, 09:02
A dziwicie się że czarni skaczą pod koniec walki po głowie. Czarni wiedzą ze czarnemu trzeba tak skakać bo ...no właśnie widzimy bo co.
...a biali na tym cierpią tak bardziej przy okazji. Ale mają ochotę na "honorowe pojedynki na gołe pięści" z niedźwiedziem, wilkiem czy czarnym. Ich sprawa.

Radbug

2021-12-15, 20:42
garota napisał/a:

murzyny nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."




Otóż nie na 20 tylko na 10, do tego wyjdzie po 5 za dobre sprawowanie, a 5 lat z jedzeniem za darmo podstawionym pod nos, gdzie tuż za ściana masz już swoich wszystkich kolegów z dzielni to nagroda a nie kara.

ellsworth

2021-12-15, 21:13
Radbug napisał/a:

Otóż nie na 20 tylko na 10, do tego wyjdzie po 5 za dobre sprawowanie, a 5 lat z jedzeniem za darmo podstawionym pod nos, gdzie tuż za ściana masz już swoich wszystkich kolegów z dzielni to nagroda a nie kara.



hahahaha. Ale głupoty gadasz. On tam dostanie po 40 lat za każdy strzał i wyrok się zsumuje. Za dobre sprawowanie to będzie mógł wyjsć po 200 latach.

Córka_Spawacza

2021-12-15, 21:14
garota napisał/a:

murzyny nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."



Dokładnie tak . Mentalność murzyna jest zakorzeniona od setek lat. Dlatego te człekokształtne istoty żyją w domkach ulepionych z gówna.

to...........10

2022-05-06, 18:26
garota napisał/a:

murzyny nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."



No tak, bo polactwo zawsze na trzeźwo kalkuluje i dlatego w tym kraju mlekiem, miodem i religią płynącym wcale nie ma zabójstw. A nie, zaraz....