18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Awangarda lewicy...

Halman • 2020-09-28, 18:37

walczy z czapeczką Trumpa...
(czy idioci ma świadomość że są debilami?)

AdamBrown

2020-09-28, 23:30
wojtas09999 napisał/a:

Co to k***a jest



Tak samo zdejmuje okulary teraz ze zdziwienia.
Mam wrażenie że mój autyzm się chyba pogłębia bo coraz mniej rozumiem co tu się odjaniepawliło.
Nawet nie wiem kto? co? i czego chce?
i co robi tam policja? która się chyba zawiesiła z powodu błędu systemu.

borelli

2020-09-29, 05:37
Nim wyrzucisz kondoma, wylej jego zawartość, bo jeszcze takie coś się wylęgnie.

zdun

2020-09-29, 07:51
I'am blue


ManiacGregor

2020-09-29, 13:56
Noside napisał/a:

Bardzo pięknie ukazana logika lewactwa. Jeżeli nie niszczysz razem z nimi rzeczy, które uznają za negatywne symbole, to znaczy, że jesteś wrogiem i wspierasz to, co sobie umyślili nienawidzić. Nawet jeżeli to ch*ja warta czapka, a Ty jesteś funkcjonariuszem, któremu zwyczajnie nie wolno odpie**alać jakichś pokazówek politycznych.



No tak. Bo przecież takich jednostek nie ma nigdzie. Jestes tak ograniczony umysłowo, że ameba nawet ci do głowy nie wejdzie.

Juzwa

2020-09-29, 17:08
Nowy Smerf, Smerf Przygłup.

Funnek

2020-09-29, 19:01
A na końcu małpi taniec

CzarneMleko

2020-09-30, 11:53
Dlaczego tu prawie nigdy nie pokazują małp trumpa, tylko wszystko co zle to lewicowe xD a jakos glownie w internecie to sie widzi prawice jak odwala (w usa, w europie to lewica zwykle xd)

Hrabia Drapula

2020-09-30, 17:21
ruddie napisał/a:

takie zachowanie wypisuje ich z naszego gatunku, powinno się do nich po prostu strzelać, jak do wściekłych psów



dlatego czarny co jeździł czapką po czarnym na wszelki wypadek jest w kamizelce :D

debilne zachowania są u ludzi i prawicowych i lewicowych, przecież oni tak jak tu mają generalnie w dupie kto na tronie siedzi, dla nich najlepiej jak by nikogo nie było i panowało bezprawie