18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autostopem na Kołymę - Tambów (odc. 4)

MKS1965 • 2015-03-08, 13:17
Tambów (odc. 4)

Zefir282828

2015-03-08, 13:18
Na 200% zdążyłeś k***a obejrzeć...

jacobss76

2015-03-08, 13:27
nie wiem jak dla was
ale gościu jest dla mnie Bogiem

MKS1965

2015-03-08, 13:47
Zefir co ma piernik do wiatraka widze ból dupy masz

kozojebca1231

2015-03-08, 14:02
Polecam kolsy w gdyni za tydzień, będzie zlot takich podróżników ;)

SiaraSiarzewski

2015-03-08, 14:08
Bardzo fajnie mi się ogląda jego filmiki. Zobaczycie że zainteresują się im media typu National Geo, Discovery itd, chłopak fajnie gada, ma szczerą zajawką żeby się dzielić tym i krata wódy dla niego za to :) Oby wszystkie jego podróże szły po jego myśli :)

michaleks

2015-03-08, 14:31
Rozj***ło mnie to jak wytłumaczył się pogranicznikom z wojskowego plecaka i ciuchów :D "To ja w tym momencie zastosowałem tłumaczenie Władimira Władimirowicza Putina, który powiedział, no w sklepie sobie z demobilu kupił bo tanie i dobre" :D Ma jaja nasz podróżnik. Leci kolejny browar!

Camelk

2015-03-08, 14:32
Naprawdę podziwiam, że z taką znajomością języka zdecydował się na samotną podróż po Rosji. Nosi to w sobie znamiona lekkiego szaleństwa, zwłaszcza w sytuacjach oficjalnych, czy podczas głupiej rozmowy z panem policjantem, ale szacun. Swoją drogą, ostatnio słyszałem wypowiedź wysłannika TVN24 na Ukrainę i jego rosyjski to był kompletny wstyd, dziwne że nikt, kto rosyjskim włada dobrze, nie chce tam jechać.

wildu88123

2015-03-08, 14:36
@jacobss76
chyba tylko dla Ciebie ;p
nie no, chłopak ma super hobby, fajnie się go ogląda, ale żeby od razu tak się podniecać?
Jestem przekonany, że duża część tego forum gdyby nie miała "ograniczaczy" typu żona, dziecko czy praca, spokojnie mogłaby dokonać tego samego.
Bez przesady...

zefel

2015-03-08, 14:47
no i niedziela wydaje się piękniejsza z tym panem.

lith

2015-03-08, 15:32
@wildu88123
Znam sporo osób, które lubią pojeździć sobie po świecie, ale z tą 'dużą częścią tego forum' bym nie przesadzał. Większość ludzi to w góry nie pojedzie jak sobie noclegu przez neta nie zarezerwuje, bo się zesra ze stresu, że nie będzie miała gdzie się podziać. Czasami ogarniam jakieś wyjazdy ze znajomymi, to standardowo na początku wszyscy chętni, a potem im bliżej wyjazdu to nagle zaczynają babcie chorować i chomiki zdychać -.- Trochę spontaniczności, brak konkretnego planu i już dla wielu się zaczynają schody ;p Nie każdy musi od razu zapie**alać bez hajsu na krzywy ryj stopem na Kamczatkę. Masz robotę, żonę, bachory? No problem, ogarniasz furę, ładujesz namiot i zasuwasz gdzie indziej. Myślę, że spokojnie można w luźnym tempie sobie liczyć 3 tys km na tydzień wyjazdu i już można kawał świata poznać.

starskrim^

2015-03-08, 15:45
Wyobraźcie sobie jak Niemcy musieli przez takie stepy na piechotę iść...

Skvarek

2015-03-08, 16:33
Facet jest zajebisty. Naprawdę. Ma dużą wiedzę, widać to. Pewnie zna kilka języków. Mówi zrozumiale chyba dla każdego, ciekawie, umie zainteresować. Te 25 minut filmiku oglądałem z taką ciekawością, że zaraz biorę się za pozostałe produkcje. Życzę mu udanej kariery.

RockyWood

2015-03-08, 17:35
@SiaraSiarzewski

nikt z mediów się nim nie zainteresuje bo interesem mediów nie jest podawanie prawdy o podejściu ludzi do siebie tylko ma za zadanie ludzi kłócić a już w szczególności Polacy vs Rosjanie vs Ukraińcy. Robi się to po to żeby w razie W nikt nie miał wątpliwości dlaczego i po co mają do siebie strzelać.