18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cały_Idiota

2015-08-20, 18:12
Rosjanie na płaszczyźnie relacji międzyludzkich okazują się miłymi, otwartymi ludźmi, którzy niewiele się od nas różnią i moglibyśmy żyć z nimi w przyjaźni. Niestety urzędujący na Kremlu władcy zawsze mieli inne priorytety niż układanie się z sąsiadami i woleli nas najeżdżać, rozbierać, mordować i rusyfikować.
Mam nadzieję, że ten obłęd się kiedyś skończy i na swojego dużego sąsiada ze wschodu nie będziemy patrzyć jako na zagrożenie.
Póki na Kremlu urzędować będzie Putin lub inne kagiebowskie aparatczyki marzące o odbudowie Związku Radzieckiego i masturbujące się pod portret wujaszka Stalina, to nasza terytorialna suwerenność i niepodległość będą zagrożone.

kaktus83

2015-08-20, 18:24
swoją drogą poziom tych filmików z kołymy jest co najmniej ch*jowy

ajeinot

2015-08-20, 18:30
ostatnich 5 filmów nie mogłem całych oglądać, normalnie flaki z olejem i nuda...

Laly

2015-08-20, 18:37
jakże tak można?Masz ty w ogóle poczucie wstydu?Założę się że Michał nie byłby zadowolony z tego iz faktu wrzucasz jego filmy.

kr...........81

2015-08-20, 18:43
pełen respekt wole wypić z rosjaninem jak z polakiem nie wiadomo co katolowi z narodu wybranego odpie**oli

remi1982

2015-08-20, 18:55
@Cały_Internet Tutaj raczej nie chodzi o Putina a o nasze władze. Putin nie jest potworem tak samo jak i zwykli Rosjanie. Bo w większości to fajni ludzie. Tutaj problem leży również po naszej stronie, a raczej po stronie naszych władz bez jaj i mediów które przedstawiają Rosjan jak potwory. Nasze władze, zaślepione euro-kołchozem wypinają się na wszystkich najbliższych nam sąsiadów, Węgrów, Rosjan. A liżą dupe wujkowi samowi, który jakby coś, wypnie się na nas. Nie raz piłem wódkę z Węgrami, Rosjanami, Niemcami, i są to tacy sami ludzie jak my. Serdeczni i otwarci. To rządy kreują wizerunki narodów, niestety.