18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autostopem na Kołymę - Brack (odc. 15)

Pips • 2015-07-18, 11:06
Witam, film wrzucony 18 godzin temu gdzie zawsze była masa polujących na tego typu wstawki a tu zdziwienie bo używałem szukajki dwa razy i tego jeszcze nie znaleziono, przeleciałem też główną no i nie ma także wstawiam.


Przecinak24

2015-07-18, 11:49
Dima okazał się niezłym sk***ielem

flyzupan

2015-07-18, 14:08
Dima niezły sadol

xbandzior

2015-07-18, 14:30
dima wydawał się ch*jem od początku :lol:

5987389

2015-07-18, 14:37
I co sie tyczy Dimy piękna sprawa, że żadne państwo ani go za nic nie każe ani się nim nie opiekuje. Sprawiedliwy lub nie wyrok rodziny i sam musi sobie radzić, ale jest z tym pogodzony i wie że tak funkcjonuje świat.
Swoją drogą zdziwiłem się, że dopiero teraz wrzuta, ja już wczoraj o tej porze oglądałem nawet myślałem czy nie wrzucić, ale za leniwy jestem żeby się tak angażować w sadistica :P Ten biathlon czołgowy 10:10 rozj***ł mnie na łopatki, tak absurdalnie rosyjska dyscyplina, nigdzie indziej tego nie mogli wymyśleć.

VoreCC

2015-07-18, 14:54
@5987389 (ja pie**ole z przepisywaniem tego)

Masz trochę racji i trochę nie, chodzi taki patus po ulicy, nie wiadomo co mu w głowie siedzi, na niczym mu już nie zależy, w końcu coś odpie**oli większego niż kradzież laptopa.

No...........uk

2015-07-18, 15:03
Już od początku ten Dima byl dla mnie podejrzany... Dobrze ze wypie**olil w p*zdu bo az ch*jowe byly odcinki z ta patola...

Hymphh

2015-07-18, 16:31
a co niby Dima zrobił takiego, jemu nic nie zaj***ł, chyba że źle coś zrozumiałem

saszablue

2015-07-18, 20:05
Czemu filmiki tego osobnika są na Sadisiticu akceptowane, a pewnego innego, którego nazwy nie wymienię, już nie?
Z góry przepraszam za poruszanie sprawy innego youtubera w tym temacie, ale nie podoba mi się hipokryzja administracji. Albo wywalacie wszystkich podróżników, albo żadnych.

Ech, kolesiostwo jest wszędzie...

niepoprawnymateo

2015-07-18, 23:34
VoreCC, Tam masz taki magiczny przycisk "cytuj" przy każdym poście. Nie musisz przepisywać.

pireus

2015-07-19, 09:56
saszablue napisał/a:

Czemu filmiki tego osobnika są na Sadisiticu akceptowane, a pewnego innego, którego nazwy nie wymienię, już nie?
Z góry przepraszam za poruszanie sprawy innego youtubera w tym temacie, ale nie podoba mi się hipokryzja administracji. Albo wywalacie wszystkich podróżników, albo żadnych.

Ech, kolesiostwo jest wszędzie...




Hmm, no nie wiem, może to zależy od kolesia który ten kanał prowadzi? Tak mi się wydaje, nie będe k***a zgadywał. to nie jest żadna hipokryzja, Miszę lubimy, tego typa od wódki mniej. Tyle w temacie.

wozny180

2015-07-19, 10:23
Pireus nie jesteś rzecznikiem wszystkich sadolow więc wypowiadaj się w swoim imieniu. Nie ma,, my,,.. A co do gościa od wódki prawda jest taka że moderator usuwa jego wszystkie filmy nie wiedzieć czemu a Szkoda bo myślałem że to społeczność tworzy ten portal której sam jestem wiernym od lat widzem...

dawide

2015-07-21, 15:25
@wozny180 co nie zmienia faktu że kolo od wódki jest poprostu denny i te swoje wywody lepiej żeby zachował dla siebie a nie uszczęśliwial nimi innych. Śledzę jego fb i od tych jego wpisów to aż się srać zachciewa