topic

Autobusowy Kierowca Fighter

~T3RMINATOR • 2019-01-21, 22:36
Pasażer pewnie chciał złożyć reklamacje , ale kierowca takowej nie uwzględnił mając po swojej stronie lepsze kontrargumenty :amused:



Janusz_k

2019-01-21, 22:48
Ale chłoptasiowi mano spuścił, brawo kierowca, na koniec brakowało tylko kopa w dupę.

el_kadafi

2019-01-21, 23:19
Dawno nie czułem się tak bardzo usatysfakcjonowany. Dajcie fajkę!

GedźminWieralt

2019-01-22, 00:06
Srogi wpie**ol nie tylko bawi ale i uczy. Chłopak z autobusu wysiadł już grzeczny i ułożony.

Newton

2019-01-22, 00:37
Zajebisty wpie**ol :D :D piwa fh*j dla kierowcy

mateuszsadoltzr

2019-01-22, 00:49
Ja raz tak w p*zde dostałem jak chciałem kupić bilet ze zniżką studencką a legitymacje miałem niepodbitą

dzień po terminie znaczy sie

Scareface101

2019-01-22, 00:58
Dobry pasażer to spokojny pasażer

AlaksanderLukaszenka

2019-01-22, 03:36
Oooo! Ale mu naj***ł. Pięknie. I jeszcze ten strzał na p*zdę na do widzenia. Brawo!

BigCohones

2019-01-22, 08:50
Koleś przyjął 13 strzałów na ryj w autobusie + 1 na zewnątrz... Przy takiej "łapie" kierowcy, z ryja pasażera powinna być galareta, a ten wyszedł o własnych siłach... jak???

Antek01

2019-01-22, 08:58
Jak go szczylek zaczął plaskaczami okładać, to się nie ma co dziwić że dostał taki wpie**ol. Niech zdejmie spodnie i założy kieckę, będzie mu bardziej pasować.

Jabulko69

2019-01-22, 09:59
Cos zbyt lagodnie mu wpie**olil

BigCohones napisał/a:

Koleś przyjął 13 strzałów na ryj w autobusie + 1 na zewnątrz... Przy takiej "łapie" kierowcy, z ryja pasażera powinna być galareta, a ten wyszedł o własnych siłach... jak???



Ale tez nie wiesz czy na pewno go za kazdym razem trafil z rowna sila :) Wiesz jak to jest, raz trafisz a raz przeleci Ci reka centymetr dalej i juz sila jest zredukowana o 90% :D

janlew

2019-01-22, 10:18
A kierowca autobusu wstał i zaczął chlastać...

sereja3

2019-01-22, 11:09
Kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać... po jego ryju

Lizodup

2019-01-22, 11:13
słaby wpie**ol bo gosciu chodzi - kierowca bije jak baba