18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

autobus żółciutki

nowynick • 2018-07-16, 08:49
po ulicach Budapesztu mknie

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-16, 09:22
Ale kierunkowskaz jako porządny kierowca włączył.

100Burned

2018-07-16, 09:33
Powerslide ikarusem. Ok.

Halman

2018-07-16, 09:43
chciałbym zobaczyć miny pasażerów tego autobusu... bo siedzenia z pewnością obsrane

banerr

2018-07-16, 12:06
E tam to pospieszny był.

sz...........ik

2018-07-16, 12:32
Je banany!

kryzyspl

2018-07-16, 12:55
już myślałem, że będzie leciał w kosmos, j***niutki się wyrobił ;)

Caramon

2018-07-16, 13:07
Nie żyliście w moich czasach, więc nie wiecie... Lokalne autosany z PKS często miały za kółkiem takich z plakatem Ayrtona Senny na ścianie. Tego typu drifty i różne brawurowe manewry były może nie na porządku dziennym, ale co jakiś czas coś się zdarzało. W tamtych czasach nie było jeszcze wszędzie ostrzeżeń przed wszystkim, ludzie się raczej nie bali, tylko traktowali to jak darmową przejażdżkę kolejką górską.

Necro

2018-07-16, 13:20
Chyba bomba była na pokładzie :trollencjusz:




kaczmarzgr

2018-07-16, 14:35
Łapcie!

Onanistom polecam okolice 10:20, a tym którzy chcą wiedzieć do czego został steorzony ten ikarus 32:40 8-)

M@recki

2018-07-16, 14:54
Stare dobre Ikarus-y. Ile ona km wykręciły po polskich miastach to łeb puchnie

Mors_Nigra

2018-07-16, 16:13
Uwielbiałem ikarusy w Warszawie... szkoda mi, że już nie jeżdżą :'(

kacperox

2018-07-16, 16:53
tego nie da się obejrzeć jeden raz :D

bravoteampolska

2018-07-16, 19:09
Myślałem że ikarusa przewali na bok, ale jednak się udało