18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobus szkolny

McSadol • 2021-07-16, 22:18
Płeć kierowcy nieprzypadkowa :amused:


silwerbalk

2021-07-16, 22:24
j***na niemrawa ...odwróciła się w stronę drzwi i nie zauważyła że ma pasażera na gapę ja pie**ole .... :roll:

Znawca_Cipek

2021-07-16, 22:31
Zle wam bylo, p*zdy, jak siedzialyscie w domach i facet przynosil wyplate? Zle wam bylo? Teraz chodzicie do roboty i robicie wszystko 3 razy wolniej, gorzej i dluzej od facetow. Nadajecie sie tylko do pilnowania dzieci, sprzatania i dawania dupy, co widac na tym filmiku. Wasze grube dupska zajmuja tylko miejsca na rynku pracy, ktore facet wykorzystalby 3 razy lepiej!
Ja wiem, ze sa wyjatki. Wiem. Ale nawet Reinhard Heydrich mowil, ze jezeli istnieja porzadni Zydzi, to sa oni jednak przede wszystkim Zydami.
Wiec do bigosu i nastawic sie w pozycji uleglej i gotowej, a nie sie pchac do roboty!

Farołrz

2021-07-16, 22:51
Marudzicie, a mi się podobało.
Piwko dla ropuchy :piwo:

Krzysztof_Elbląg

2021-07-16, 22:54
Znawca_Cipek napisał/a:

Zle wam bylo, p*zdy, jak siedzialyscie w domach i facet przynosil wyplate? Zle wam bylo? Teraz chodzicie do roboty i robicie wszystko 3 razy wolniej, gorzej i dluzej od facetow. Nadajecie sie tylko do pilnowania dzieci, sprzatania i dawania dupy, co widac na tym filmiku. Wasze grube dupska zajmuja tylko miejsca na rynku pracy, ktore facet wykorzystalby 3 razy lepiej!
Ja wiem, ze sa wyjatki. Wiem. Ale nawet Reinhard Heydrich mowil, ze jezeli istnieja porzadni Zydzi, to sa oni jednak przede wszystkim Zydami.
Wiec do bigosu i nastawic sie w pozycji uleglej i gotowej, a nie sie pchac do roboty!



Widzę że kolega też leje babę by była mądra

Ta na filmiku raczej nie była bita

ans83[Ż]

2021-07-16, 23:09
k***a.. brak słów!! dzieciak przeszurany po asfalcie dobre kilkaset metrów. Skóra zdarta do mięśni, pewnie niewyobrażalny ból. Będąc rodzicem dzieciaka serce pokroiło by mi się na 1000 kawałków!

dEstabil_

2021-07-16, 23:12
Znawca_Cipek napisał/a:

Zle wam bylo, p*zdy, jak siedzialyscie w domach i facet przynosil wyplate? Zle wam bylo? Teraz chodzicie do roboty i robicie wszystko 3 razy wolniej, gorzej i dluzej od facetow. Nadajecie sie tylko do pilnowania dzieci, sprzatania i dawania dupy, co widac na tym filmiku. Wasze grube dupska zajmuja tylko miejsca na rynku pracy, ktore facet wykorzystalby 3 razy lepiej!
Ja wiem, ze sa wyjatki. Wiem. Ale nawet Reinhard Heydrich mowil, ze jezeli istnieja porzadni Zydzi, to sa oni jednak przede wszystkim Zydami.
Wiec do bigosu i nastawic sie w pozycji uleglej i gotowej, a nie sie pchac do roboty!



Wyjdź w końcu z tej piwnicy normiku, albo wyłącz te simsy.

longfly

2021-07-16, 23:19
Znawca_Cipek napisał/a:

Zle wam bylo, p*zdy, jak siedzialyscie w domach i facet przynosil wyplate? Zle wam bylo? Teraz chodzicie do roboty i robicie wszystko 3 razy wolniej, gorzej i dluzej od facetow. Nadajecie sie tylko do pilnowania dzieci, sprzatania i dawania dupy, co widac na tym filmiku. Wasze grube dupska zajmuja tylko miejsca na rynku pracy, ktore facet wykorzystalby 3 razy lepiej!
Ja wiem, ze sa wyjatki. Wiem. Ale nawet Reinhard Heydrich mowil, ze jezeli istnieja porzadni Zydzi, to sa oni jednak przede wszystkim Zydami.
Wiec do bigosu i nastawic sie w pozycji uleglej i gotowej, a nie sie pchac do roboty!



dobra wytrzyj kupe z krzesla bo popusciles

Papież69

2021-07-16, 23:26
ans83[Ż] napisał/a:

k***a.. brak słów!! dzieciak przeszurany po asfalcie dobre kilkaset metrów. Skóra zdarta do mięśni, pewnie niewyobrażalny ból. Będąc rodzicem dzieciaka serce pokroiło by mi się na 1000 kawałków!



Ja na miejscu ojca wziołbym siekierę i upie**olił tej k***ie dłonie i stopy na żywca żeby nigdy nie mogła prowadzić niczego poza wózkiem inwalidzkim.

3f3541a6

2021-07-16, 23:27
ans83[Ż] napisał/a:

k***a.. brak słów!! dzieciak przeszurany po asfalcie dobre kilkaset metrów. Skóra zdarta do mięśni, pewnie niewyobrażalny ból. Będąc rodzicem dzieciaka serce pokroiło by mi się na 1000 kawałków!



Nie zesraj się. :kawa: Dobrze tak gówniakowi za opie**alanie się przy wychodzeniu z autbusu.

Papież69 napisał/a:

Ja na miejscu ojca wziołbym siekierę i upie**olił tej k***ie dłonie i stopy na żywca żeby nigdy nie mogła prowadzić niczego poza wózkiem inwalidzkim.



Kolejny wojownik :karate: :krejzi:

tarcer123

2021-07-16, 23:36
Jest udowodnione naukowo ze kobieta prowadzaca pojazd ma kilkakrotnie wyzszy poziom stresu niz facet.

polakwrocek

2021-07-17, 00:06
Nie zagadywać kierowcy. A kierowca nie pie**olić do kogoś czy do telefonu tylko uważać. I wypadku by nie było -.-

Heliar

2021-07-17, 00:06
Papież69 napisał/a:

Ja na miejscu ojca wziołbym siekierę i upie**olił tej k***ie dłonie i stopy na żywca żeby nigdy nie mogła prowadzić niczego poza wózkiem inwalidzkim.



A jak by miała, tym wózkiem kierować jak byś jej uj***ł dłonie ?? :psycho: Zakładam, że elektryczny to zbytek wydatków na te "ropuchę" Zostawił bym jedną, żeby mogła się w kółko pokręcić.