18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobus szkolny

McSadol • 2021-07-16, 22:18
Płeć kierowcy nieprzypadkowa :amused:


juderaus

2021-07-17, 08:53
Napie**oliłbym jej cepów jak chłopu.

izurial

2021-07-17, 09:05
Znawca_Cipek napisał/a:

Zle wam bylo, p*zdy, jak siedzialyscie w domach i facet przynosil wyplate? Zle wam bylo? Teraz chodzicie do roboty i robicie wszystko 3 razy wolniej, gorzej i dluzej od facetow. Nadajecie sie tylko do pilnowania dzieci, sprzatania i dawania dupy, co widac na tym filmiku. Wasze grube dupska zajmuja tylko miejsca na rynku pracy, ktore facet wykorzystalby 3 razy lepiej!
Ja wiem, ze sa wyjatki. Wiem. Ale nawet Reinhard Heydrich mowil, ze jezeli istnieja porzadni Zydzi, to sa oni jednak przede wszystkim Zydami.
Wiec do bigosu i nastawic sie w pozycji uleglej i gotowej, a nie sie pchac do roboty!



Ile razy sobie zklepałeś wysrywając z siebie te mądrości? Jakim śmieciem trzeba być aby wzorować się na nazistowskim zbrodniarzu. Z tego co znam takich jak ty to pewnie wysrywałeś to z siebie siedząc w tej norze w koszule z kotwicą.

se...........ed

2021-07-17, 09:10
Znawca_Cipek napisał/a:

Zle wam bylo, p*zdy, jak siedzialyscie w domach i facet przynosil wyplate? Zle wam bylo? Teraz chodzicie do roboty i robicie wszystko 3 razy wolniej, gorzej i dluzej od facetow. Nadajecie sie tylko do pilnowania dzieci, sprzatania i dawania dupy, co widac na tym filmiku. Wasze grube dupska zajmuja tylko miejsca na rynku pracy, ktore facet wykorzystalby 3 razy lepiej!
Ja wiem, ze sa wyjatki. Wiem. Ale nawet Reinhard Heydrich mowil, ze jezeli istnieja porzadni Zydzi, to sa oni jednak przede wszystkim Zydami.
Wiec do bigosu i nastawic sie w pozycji uleglej i gotowej, a nie sie pchac do roboty!



Nie zapomnij spłukać jak będziesz wychodził i żonie kwiaty kup .

gagatek690

2021-07-17, 09:51
izurial napisał/a:

Ile razy sobie zklepałeś wysrywając z siebie te mądrości? Jakim śmieciem trzeba być aby wzorować się na nazistowskim zbrodniarzu. Z tego co znam takich jak ty to pewnie wysrywałeś to z siebie siedząc w tej norze w koszule z kotwicą.



wow- nazistowskim LOL może niemieckim lewacka pico? A to co teraz szykują nam podobno demokratyczne rządy - segregacja sanitarna- to nie wynalazki rodem z Nazii????

Attero132

2021-07-17, 10:00
Tępa gruba brzydka...

Libraru

2021-07-17, 11:42
Co za durna p*zda!

Być kierowcą i nie popatrzeć w lusterka oraz na drzwi przy ruszaniu z przystanku gdzie wysiadaja dzieci to trzeba być zj***nym.

Do utylizacji! :fuck-off:

htp

2021-07-17, 16:00
Znawca_Cipek napisał/a:

Reinhard Heydrich


To żeś sobie idola znalazł. Wiesz co sądził o Polakach? Już byś maszerował do gazu, jako jednostka, z której nie ma pożytku.


Andre1945

2021-07-17, 16:51
Aleście się zesrali beta-orbiterzy o kilka słów prawdy o dziurawcach. Wojujecie tutaj, a w domciu przed pańcią tylko kapcie w zębach, wypłata do rączki, obiadek pod nos i na kolanach w nadziei, że udostępni wam cipsko raz w miesiącu. Wmawiacie sobie, że tak powinno być. :D

CoJaTamKurwaWiem

2021-07-17, 17:39
k***a... lewactwo piany dostało po wpisie Znawcy, że aż miło poczytać :D

Gaj0

2021-07-17, 17:49
Starzy dziecka juz zacierają rączki o odszkodowanie wielomilionowe od tej baby. Będą spłacać wnuki jej wnuków. :lol:

tokwone

2021-07-17, 18:54
Znawca_Cipek napisał/a:

Zle wam bylo, p*zdy, jak siedzialyscie w domach i facet przynosil wyplate? Zle wam bylo? Teraz chodzicie do roboty i robicie wszystko 3 razy wolniej, gorzej i dluzej od facetow. Nadajecie sie tylko do pilnowania dzieci, sprzatania i dawania dupy, co widac na tym filmiku. Wasze grube dupska zajmuja tylko miejsca na rynku pracy, ktore facet wykorzystalby 3 razy lepiej!
Ja wiem, ze sa wyjatki. Wiem. Ale nawet Reinhard Heydrich mowil, ze jezeli istnieja porzadni Zydzi, to sa oni jednak przede wszystkim Zydami.
Wiec do bigosu i nastawic sie w pozycji uleglej i gotowej, a nie sie pchac do roboty!



Masz na myśli swoją matulę?

Pawehan

2021-07-17, 19:43
Dobrze baba prowadzi , o h*j wam chodzi. Jak są mechaniczne drzwi, windy , powietrze , prąd i ogień ,to przechodź k***a szybciej i nie rozglądaj się, to samo na pasach.

ZaSwojePiję

2021-07-17, 20:55
Szkoda, ze blizej kraweznika nie jechala :mrgreen:

DamianW26

2021-07-17, 21:46
Jak by ktos nie widzial. TAK WYGLADA OSTATNI DZIEN W PRACY

AN...........or

2021-07-17, 23:16
Znawca_Cipek napisał/a:

Zle wam bylo, p*zdy, jak siedzialyscie w domach i facet przynosil wyplate? Zle wam bylo? Teraz chodzicie do roboty i robicie wszystko 3 razy wolniej, gorzej i dluzej od facetow. Nadajecie sie tylko do pilnowania dzieci, sprzatania i dawania dupy, co widac na tym filmiku. Wasze grube dupska zajmuja tylko miejsca na rynku pracy, ktore facet wykorzystalby 3 razy lepiej!
Ja wiem, ze sa wyjatki. Wiem. Ale nawet Reinhard Heydrich mowil, ze jezeli istnieja porzadni Zydzi, to sa oni jednak przede wszystkim Zydami.
Wiec do bigosu i nastawic sie w pozycji uleglej i gotowej, a nie sie pchac do roboty!



jesteś pie**olonym zjebem, widziałem facetów co bardziej debilne rzeczy robili, zapisz sie do partii korwin i liż rowa korwinowi