18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobus i rowerzysta

CrazyEdek • 2022-07-03, 07:12
Dziadek na końcu, już się zaczął modlić.


silwerbalk

2022-07-03, 07:47
Ja pierodle jak mógł nie szczajć jadącego autobusu...p*zdy ma na oczach czy ki ch*j ... :roll: ale za celne zaj***nie czołem dziadka piwko ..... Ładnie się złożył :lol:

stopwar

2022-07-03, 07:51
CrazyEdek napisał/a:

Dziadek na końcu, już się zaczął modlić.



Jeden rowerzysta, a wszystkie dupy w autobusie siadają.

Nie tam pie**olenie o dziadku i pacierzach.

saves

2022-07-03, 08:23
Mam nadzieję że policja i ubezpieczyciele dojadą pedalarza.

siwybis

2022-07-03, 09:23
Kierowca powinien dostać opie**ol. W takiej sytuacji się nie hamuje.

xXx5226

2022-07-03, 10:36
silwerbalk napisał/a:

Ja pierodle jak mógł nie szczajć jadącego autobusu...p*zdy ma na oczach czy ki ch*j ... ale za celne zaj***nie czołem dziadka piwko ..... Ładnie się złożył




Nie żeby coś ale rząd dał pierwszeństwo pieszym i rowerzystom, a ci z kolei interpretują to właśnie tak.

Wombat212

2022-07-03, 10:52
Przez j***nego pedalarza więcej szkód w ludziach w autobusie niż pedalarza.

daro7557

2022-07-03, 11:42
Babuszki udawały, że się trzymają i zbierają teraz zęby z podłogi.

boguslaw1234

2022-07-03, 12:26
Najlepiej fizykę oszukała pasażerka na ostatnich siedzeniach w środku. Powiedziałbym że powinna przelecieć przynajmniej te 2 metry do przodu po czym zaj***ć soczyście mordą o podłogę, a tymczasem... Jestem zawiedziony ;)
Trzeba siadać zawsze za przegubem jednak ;)

TylerPL

2022-07-03, 14:01
Babcia pod tytułem: "ja tylko jeden przystanek, proszę siedzieć" wystrzeliła jak z procy i zmiotła bogu ducha winną dziewczynę.

Janko

2022-07-03, 17:49
Przez ch*ja pedałaża tyle ludzi musiało cierpieć

Joseph Fritzl

2022-07-03, 18:24
Rower się przez pasy przeprowadza i ten przepis jest ponad pierwszeństwem przejazdu. Pieszy porusza się na przejściu ze średnia prędkością 4 km/h. Rowerzysta, jadący z prędkością 2-3 razy większą, uniemożliwia kierowcy zareagowanie i zahamowanie na czas. Rowerzysta winny jest wypadkowi i należy obciążyć go kosztami.

Arashi91

2022-07-03, 21:10
xXx5226 napisał/a:

Nie żeby coś ale rząd dał pierwszeństwo pieszym i rowerzystom, a ci z kolei interpretują to właśnie tak.



To jak masz pierwszeństwo to się świadomie wpie**olisz pod autobus? Na tym właśnie polega popie**olenie ludzi - mam pierwszeństwo to się spróbuję z tramwajem, tirem albo samochodem, a co mi tam. Nawet łba nie obrócą. Kierowcy robią zresztą to samo. Ile razy już miałem sytuację, że kiep nawet nie spojrzał w prawo "bo ma pierwszeństwo" i zakłada, że ktoś stanie. No więc k***a nie - podstawowa i ratująca życie zasada to zasada ograniczonego zaufania. Tym bardziej, że żyjemy w Polsce. k***a w Polsce, gdzie typowa pinda musi się wpie**olić swoim BMW pod pociąg, albo pod samochód nadjeżdżający z prawej bo inaczej nie byłaby sobą. Seba musi swoim Kałdi wyprzedzać na skrzyżowaniu, a co drugi Polak wyj***ł kierunkowskazy i wstawił w ich miejsce atrapy. Gorzej niż u nas to jest chyba tylko na Ukrainie i w Rosji - czyli w państwach III świata.

roxster

2022-07-04, 00:29
Walić wszystkich rowerzystów bez mózgu i wyobraźni, a przede wszystkim bez prawka....