18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

autobus "19"

~McSadol • 2021-06-13, 11:14
Będzie spóźniony :amused:


Juzwa

2021-06-13, 12:27
To jeden z tych, co to mieli rację i pierwszeństwo, bo mieli k***a zielone! Za to mieli wyłączony mózg, bo telefon jak najbardziej włączony. To jakaś zależność? Załącza taki buc telefon, to wyłączają mu się komórki w mózgu odpowiedzialne za bezpieczeństwo?

Ronoaro

2021-06-13, 12:39
Mógł zabić, a tylko okaleczył!
Szlachetny kierowca!

SlimShady

2021-06-13, 13:26
Reakcja ludzi biedniejsza niż w GTA2

NiemiecWaszPan

2021-06-13, 15:19
Ronoaro napisał/a:

Mógł zabić, a tylko okaleczył!


Okaleczył? Wątpię, czy przeżył... Nogi rozj***ne na placek, tułów też raczej uszkodzony przez niskie podwozie.

ellsworth

2021-06-13, 20:41
Juzwa napisał/a:

To jeden z tych, co to mieli rację i pierwszeństwo, bo mieli k***a zielone! Za to mieli wyłączony mózg, bo telefon jak najbardziej włączony. To jakaś zależność? Załącza taki buc telefon, to wyłączają mu się komórki w mózgu odpowiedzialne za bezpieczeństwo?



Powiedz mi, jak jedziesz drogą z pierwszeństwem to przed każdym wlotem podporządkowanym dochamowywujesz, a tam gdzie brak widocznosci to całkiem się zatrzymujesz, żeby sprawdzić czy nikt z tego podporządkowanego nie wyjedzie mając w dupę twoje pierwszeństwo? Albo nie, albo nie masz prawa jazdy. Jednym słowem: pie**olISZ.

KiKiZ

2021-06-13, 22:18
@up
aż się zalogowałem, żeby napisać, że większego pojeba niż ty, to dawno nie widziałem... jaką j***ną amebą umysłową trzeba być, żeby wejść na pasy BEZ PATRZENIA, bo masz ZIELONE, a nie masz najmniejszych szans z nadjeżdżającym czymkolwiek bo Cie zmiata z powierzchni ziemi? brawo za takie podejście jak twoje, jesteś takim idiotą jak ten gość którego potrącił autobus...

pioter84

2021-06-14, 07:42
Kierowca sadol, chciał jeszcze się po nim przejechać, dopiero po chwili niechętnie się zatrzymał

23456789

2021-06-14, 20:15
Przyjdzie tylko jesień to będzie norma na naszych drogach ale dobrze wiele ameb zdechnie :D

Reakcja gości na filmie bezcenna, zdjął słuchawki spojrzał, założył słuchawki poszedł.




ellsworth

2021-06-14, 22:41
KiKiZ napisał/a:

@up
aż się zalogowałem, żeby napisać, że większego pojeba niż ty, to dawno nie widziałem... jaką j***ną amebą umysłową trzeba być, żeby wejść na pasy BEZ PATRZENIA, bo masz ZIELONE, a nie masz najmniejszych szans z nadjeżdżającym czymkolwiek bo Cie zmiata z powierzchni ziemi? brawo za takie podejście jak twoje, jesteś takim idiotą jak ten gość którego potrącił autobus...



Zalogowałeś się, żeby udowodnić, że sam jesteś pojebem. Dokładnie tą samą logikę można zastosować na każdym skrzyżowaniu o którym piszę. "jaką j***ną amebą umysłową trzeba być, żeby wjechać na skrzyżowaniey BEZ PATRZENIA, bo masz ZIELONE", tak samo jak cię coś znacznie większego pieprznie to nic z ciebie nie zostanie.