topic

Auto-bus

59
piwo
8broda8  @ 2018-09-13, 21:59
Filmik długi, ale jaki owocny w postacie w nim występujące....
....w komentach ile, tak zapytam! :mrgreen:



panorama 

22
2018-09-13, 22:19 [link]
Drukarka 3d do murzynów hahaha. Nowość. Wydrukuj sobie murzyna hahah.

r061071 

1
2018-09-13, 23:12 [link]
ale dziwnie krotki k***a ten autobus

lm65 

1
2018-09-14, 00:22 [link]
Do Londynu chcieli wjechać?

Loaloa 

8
2018-09-14, 00:38 [link]
Jeden z mundurowych ma na ramieniu naszytą zdaje się flagę Dominikany, więc pasażerowie tego pojazdu są prawdopodobnie nielegalnymi uchodźcami z Haiti.

Pantilion 

2018-09-14, 05:44 [link]
Wszystko k***a rozumiem, ale żeby gnój w aucie wozić :nie_znaju:

Kris891 

3
2018-09-14, 06:30 [link]
Ja doliczyłem się 17-tu + kierowca

~Velture 

2018-09-14, 08:14 [link]
18 black bbc & 1 tight asian

overgod 

17
2018-09-14, 09:07 [link]
Mogli owinąć się dookoła felg, nikt by nie poznał że to nie opony.

Moodyxcore 

2018-09-14, 09:25 [link]
w filmiku koles powiedział dieciséis czyli chyba 16

IamSAVAGE 

2018-09-14, 11:08 [link]
Velture napisał/a:
18 black bbc & 1 tight asian


Nie wiem co to za auto, ale zanim się przyjrzałem, wydawało mi się, że to BMW...

woytasw 

1
2018-09-14, 12:18 [link]
Na naszych wsiowych dyskotekach to 12 osób do malacza wchodziło - tak więc...

shizomon 

2018-09-14, 13:44 [link]
16 osób plus kierowca tak przynajmniej powiedział glina który ich liczył

nectovelius 

2
2018-09-14, 14:58 [link]
Chyba jakiegoś nigRAR'a użyli żeby się pomieścić.
   Popularne tagi
koszyk  napoje  cool  dexter  razem  kukiz  style  wariatka  widownia  zabójca  mariusz  port  odbijanie  dad  denaturat
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]