topic

Auto-bus

8broda8 • 2018-09-13, 21:59
Filmik długi, ale jaki owocny w postacie w nim występujące....
....w komentach ile, tak zapytam! :mrgreen:


panorama

2018-09-13, 22:19
Drukarka 3d do murzynów hahaha. Nowość. Wydrukuj sobie murzyna hahah.

r061071

2018-09-13, 23:12
ale dziwnie krotki k***a ten autobus

lm65

2018-09-14, 00:22
Do Londynu chcieli wjechać?

Loaloa

2018-09-14, 00:38
Jeden z mundurowych ma na ramieniu naszytą zdaje się flagę Dominikany, więc pasażerowie tego pojazdu są prawdopodobnie nielegalnymi uchodźcami z Haiti.

Pantilion

2018-09-14, 05:44
Wszystko k***a rozumiem, ale żeby gnój w aucie wozić :nie_znaju:

Kris891

2018-09-14, 06:30
Ja doliczyłem się 17-tu + kierowca

~Velture

2018-09-14, 08:14
18 black bbc & 1 tight asian

overgod

2018-09-14, 09:07
Mogli owinąć się dookoła felg, nikt by nie poznał że to nie opony.

Moodyxcore

2018-09-14, 09:25
w filmiku koles powiedział dieciséis czyli chyba 16

IamSAVAGE

2018-09-14, 11:08
Velture napisał/a:

18 black bbc & 1 tight asian



Nie wiem co to za auto, ale zanim się przyjrzałem, wydawało mi się, że to BMW...

woytasw

2018-09-14, 12:18
Na naszych wsiowych dyskotekach to 12 osób do malacza wchodziło - tak więc...

shizomon

2018-09-14, 13:44
16 osób plus kierowca tak przynajmniej powiedział glina który ich liczył

nectovelius

2018-09-14, 14:58
Chyba jakiegoś nigRAR'a użyli żeby się pomieścić.