18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autentyczny materiał ze stacji NBC

RomanErotoman • 2016-09-10, 13:29
Materiał ze stacji NBC, polecam szczególnie od 2:11, ale pozwalam wam obejrzeć całość.



Jeden z komentarzy pod filmikiem na youtube:
Cytat:

Ahahaha, o k... to jest genialne!
Takie budowanie napięcia, dramaturgii w stylu zachodnich, a konkretnie "hamerykańskich" telewizji informacyjnych, typowe wywiady w przebieralni, czy po co tam jest zawsze ta firanka z tyłu... i nagle w 2:11 "pa, jebnie", "aaa urwał!" xD ahahaha, nie wiem kto dokładnie montował ten filmik, ale przez brak znajomości języka nieświadomie dał się strollować i niezamierzony efekt jest fenomenalny. :) Ja daję 10/10.
Jeśli tak było w tv, to już kompletna polewka.


Moby_Dick

2016-09-10, 13:44
Z WTC takiego materiału nie mają, zwłaszcza nagrań pasażerów hue hue.
Polsk potrafi.

Guz-00

2016-09-10, 13:49
Piwko się należy :D

A jeszcze większy troll jeśli osoba montująca wiedziała co to znaczy i tak puściła bo reszta nie ogarnęła :P

RomanErotoman

2016-09-10, 14:19
Dla tych którym się nie chce oglądać to jeszcze od 1:14 jest jeden urywek :D

madufo

2016-09-10, 15:06
Pa jebnie! Jebnie fejkiem na kilometr.

hellbwoi

2016-09-10, 15:20
To ten od bezpiecznika, nie?

tigerekZMK

2016-09-10, 15:51
No wielki szacunek dla pilota ! Leci zimne piwko !

ti...........ax

2016-09-10, 16:20
hellbwoi napisał/a:

To ten od bezpiecznika, nie?



Dokładnie pajac nie bohater. Zapewne nie jeden by tak wylądował ale mają więcej pojęcia o lataniu bo potrafią zadbać o maszynę i nie dopuścić do takiej sytuacji. Koleś powinien być pociągnięty do odpowiedzialności a nie k***a medal itp. teraz już gówno zrobią bo się k***a bohaterem zrobił debil jeden.

pedoen

2016-09-10, 16:34
ale urwał :D

RomanErotoman

2016-09-10, 16:38
tihomax napisał/a:



Dokładnie pajac nie bohater. Zapewne nie jeden by tak wylądował ale mają więcej pojęcia o lataniu bo potrafią zadbać o maszynę i nie dopuścić do takiej sytuacji. Koleś powinien być pociągnięty do odpowiedzialności a nie k***a medal itp. teraz już gówno zrobią bo się k***a bohaterem zrobił debil jeden.



Bardzo prawdopodobne że był to błąd kapitana, ale nie ubliżaj mu, wielu w tej sytuacji posrałoby się na co najmniej miętowo, błędy się zdarzają i każdy je popełnia, chyba że ty jesteś idealny i nie popełniasz błędów?

Dla osób które nie wiedzą w czym rzecz z tym bezpiecznikiem: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/788419,kapitan-wrona-ladowal-awaryjnie-bo-zapomnial-wlaczyc-bezpiecznika.html

BrianGriffin

2016-09-10, 16:53
RomanErotoman napisał/a:

chyba że ty jesteś idealny i nie popełniasz błędów?



Ja jestem idealny i nie popełniam błędów.
Nie znasz, nie oceniaj :lol:

;-)

biosone

2016-09-10, 17:04
BUAHAHAHA 1:17 pogłosnijcie Uwaga uciekac! 2:15 Ale urwal hahahah Na NBC lol!

tihomax @ up ty k*** debilu j***ny. Jak pilot zasrancu ma dbac o maszyne? Jest pilotem. Od tego jest obsługa naziemna i mechanicy, serwis. Oczekujesz kretynie ze pilot ukonczyl technikum mechaniczne i bedzie naprawial obslugiwal/naprawial systemy mechaniczne silniki czy co tam jest. Psatrz synu Debil.

RomanErotoman

2016-09-10, 17:14
BrianGriffin napisał/a:



Ja jestem idealny i nie popełniam błędów.
Nie znasz, nie oceniaj :lol:

;-)



Typie, a ty znasz tego kapitana i jesteś świadom sytuacji w jakieś się znalazł, że go oceniasz? Poza tym znasz się w ogóle na lataniu czymkolwiek? Szybowcem możesz sobie latać, ale wsiądź do ważącego kilkaset ton samolotu i bądź odpowiedzialny za ponad dwustu pasażerów i niech wtedy stanie się coś czego nie przewidziałeś, zobaczymy kolego czy zachowasz zimną krew w takiej sytuacji, szczerze wątpię. Idealnych ludzi nie ma, a nawet jeśli, to na pewno ty się do nich nie zaliczasz.

PartizantPń

2016-09-10, 17:20
W 2:15 słychać - aleee urwaaaałłł hahhaha

gieie

2016-09-10, 17:30
A wystarczyło wcisnąć bezpiecznik.
Bo o to tylko tam chodziło.