18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autentyczny materiał ze stacji NBC

RomanErotoman • 2016-09-10, 13:29
Materiał ze stacji NBC, polecam szczególnie od 2:11, ale pozwalam wam obejrzeć całość.



Jeden z komentarzy pod filmikiem na youtube:
Cytat:

Ahahaha, o k... to jest genialne!
Takie budowanie napięcia, dramaturgii w stylu zachodnich, a konkretnie "hamerykańskich" telewizji informacyjnych, typowe wywiady w przebieralni, czy po co tam jest zawsze ta firanka z tyłu... i nagle w 2:11 "pa, jebnie", "aaa urwał!" xD ahahaha, nie wiem kto dokładnie montował ten filmik, ale przez brak znajomości języka nieświadomie dał się strollować i niezamierzony efekt jest fenomenalny. :) Ja daję 10/10.
Jeśli tak było w tv, to już kompletna polewka.


Pu...........le

2016-09-10, 19:36
1:17 "uwaga uciekać" ;)

p0lybius

2016-09-10, 19:38
Widziałem to kiedyś na YT, dzięki za przypomienie, piwo.

jehehej

2016-09-10, 20:18
internet zatoczył kolejne koło... zzz

ErikWhite

2016-09-10, 20:41
k***a, mi tu zamiast tego filmiku, wyskoczył jakiś o mclarenie i puszczalskiej lasce... I k***a, czas też pasował bo od 2:11 ,gościu zaczyna iść w stronę auta i laska nagle chętna.

BrianGriffin

2016-09-10, 22:16
RomanErotoman napisał/a:

Typie, a ty znasz tego kapitana i jesteś świadom sytuacji w jakieś się znalazł, że go oceniasz? Poza tym znasz się w ogóle na lataniu czymkolwiek? Szybowcem możesz sobie latać, ale wsiądź do ważącego kilkaset ton samolotu i bądź odpowiedzialny za ponad dwustu pasażerów i niech wtedy stanie się coś czego nie przewidziałeś, zobaczymy kolego czy zachowasz zimną krew w takiej sytuacji, szczerze wątpię. Idealnych ludzi nie ma, a nawet jeśli, to na pewno ty się do nich nie zaliczasz.



Szczerze wątpisz? Jakieś przesłanki? ;-)
Zresztą nie wiem o co spina, mój poprzedni wpis to była czysta ironia, nawet nie było odniesienia do lądowania na Okęciu.

Oczywiście, że Wrona świetnie wylądował, zachował zimną krew i tak dalej. Ale załoga na czele z kapitanem sama doprowadziła do tej sytuacji i dała wcześniej DUPY, narażający tych wszystkich pasażerów, za których byli odpowiedzialni.

W takiej sytuacji jakoś ciężko mówić o bohaterstwie.

Gitte010

2016-09-11, 01:49
Zawsze mógł wylądować w rzece

boskigry

2016-09-11, 06:30
Panie i panowie. W slowniku jezyka polskiego oficjalnie "wyladowalo" nowe znaczenie do slowa urwal. Sprawa toczyla sie wiele lat, ale oto jej potwierdzenie: 2:15.

Ver0

2016-09-11, 14:29
Plebsie jeden z drugim, zdajcie chociaż kurs na awionetke a potem oceniajcie pracę pilota samolotu pasażerskiego.