18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Australijska tolerancja i progresywne myślenie

~Velture • 2017-03-21, 09:22
Australia pokazuje nam zacofanym cebulakom jak powinno być się otwartym na inność i tolerować wszystkich!

(Tłumaczone luźno, źródło na dole)

Transpłciowy ciężarowiec Laurel Hubbard wygrał zawody podnoszenia ciężarów.




Laurel Hubbard zdominowała wszystkich podczas swoich pierwszych poważnych zawodów w Melbourne wpisując się tym samym w annały historii jako pierwsza transpłciowa zawodniczka reprezentująca Nową Zelandię.

Hubbard, 39l, wygrał/wygrała ( ;-) ) kobiece zawody w kategorii ponad 90kg ustanawiając cztery nieoficjalne rekordy kraju.
Hubbard podniosła łącznie 268kg - 19kg więcej niż prawdziwa kobieta, srebrna medalistka Iuniarra Sipaia z Samoi.
Kaitlyn Fassina z Australii zdobyła brąż z wynikiem 223kg.



(Dalej jest trochę pie**olenia jakie to cudowne dla środowisk LGBT i kilka nieistotnych pierdół - jak coś to wejdźcie w źródło)

PS: Tak. To MĘŻCZYZNA wygrał kobiece zawody bo uznał, że czuje się kobietą.
I tutaj mam mieszane uczucia bo z jednej strony facet udowodnił właśnie wszystkim feministkom pie**olącym farmazony o tym, że kobieta jest równie silna fizycznie jak mężczyzna, że nie mają racji. Z drugiej zaś strony to obrzydzające LGBT wpie**alane w każdy aspekt życia publicznego i promowanie zbioru chorób psychicznych związanych z genitaliami.

źródło: http://www.nzherald.co.nz/sport/news/article.cfm?c_id=4&objectid=11821399

KillerLaugh

2017-03-21, 09:31
A już miałem nadzieję, że Australia przed gender broni się równie zawzięcie, co przed uchodźcami.

nowynick

2017-03-21, 09:55
DiKarpio napisał/a:

A już miałem nadzieję, że Australia przed gender broni się równie zawzięcie, co przed uchodźcami.



Australia to ostatni raz broniła się przed imigrantami w latach 1828-1832 - wojna Aborygenów z Brytyjczykami....

Velture napisał/a:


I tutaj mam mieszane uczucia bo z jednej strony facet udowodnił właśnie wszystkim feministkom pie**olącym farmazony o tym, że kobieta jest równie silna fizycznie jak mężczyzna, że nie mają racji.



nie bronię feministek, całe te zawody to kpina jak bieg na 800 metrów na ostatniej olimpiadzie, dla przypomnienia podium->
spoiler

, ale po pierwsze to feministki nie pie**olą, że są równie silnie fizycznie, a po drugie to ta "kobieta" udowodniła, że są :-P

igorektgk

2017-03-21, 10:09
Tak powinna wyglądać nagroda dla tej "pani"


Podporucznik_Bao_Bao

2017-03-21, 10:26
Jak zj***ne muszą być już ludzkie geny skoro, takie gówno chodzi po tym świecie. W piec z tym k***a !

Arathnmor

2017-03-21, 11:17
Jak już transy chcą startować w zawodach, niech startują w oddzielnej grupie. Igrzyska Śmierci czy coś.

bloodwar

2017-03-21, 11:40
Zanim go okrzyknęli kobietą mogli chociaż wziąć nóż i upewnić się, że powrót do poprzedniej płci po zawodach nie będzie możliwy :)

raadzi

2017-03-21, 14:08
Ci którzy toto dopuszczają do zawodów w kat. kobiet powinni najpierw obowiązkowo ,,je" r*chać , żeby mieć pewność że to kobiety.

Galin

2017-03-21, 15:15
Wystarczy powiedzieć, że czujesz się kobietą i już. ch*ja nie ucinają, cycków jak nie chcesz to też sobie robić nie musisz. Ale co w zamian?! Rekordy możesz bić, prawie w każdej dyscyplinie, ze szczątkową wiedzą na jej temat i bez jakiegoś morderczego treningu. A kto wie, może i jeszcze się do parlamentu uda?

Ech, żebym tylko był ścierką a nie człowiekiem.

~Velture

2017-03-21, 16:05
Galin napisał/a:


Ech, żebym tylko był ścierką a nie człowiekiem.


Zawsze możesz zostać papierem toaletowym. Kariera na hardzie gwarantowana.

Maxi96

2017-03-21, 17:08
Podobno nadchodzi koniec świata (kolejny) mam nadzieje że tym razem naprawdę...


Ludzkość coraz bardziej głupieje :samoboj:

Nutzz

2017-03-21, 17:35
Zgodnie z zasadami:


The world weightlifting body has followed the guidelines from the IOC's consensus meeting on sex reassignment and hyperandrogenism, issued in November 2015.

Among the recommendations it states that those who transition from male to female must demonstrate that her total testosterone level in serum has been below 10 [nanomoles per litre] for at least 12 months prior to her first competition.


Więc to nie tak, że dzisiaj stwierdzacie, że jesteście kobietami i startujecie. Poza tym:


Hubbard, who once competed at national level as Gavin Hubbard, transitioned in her mid-30s.


Więc też ten wynik nie wziął się jedynie ze zmiany płci. Ale nie zmienia to faktu, że nie jest to uczciwe.

BrianGriffin

2017-03-21, 17:53
Galin napisał/a:

Wystarczy powiedzieć, że czujesz się kobietą i już.



No chyba nie do końca. Jeżeli by tak było, to wielu męskich przegrańców wygrałoby zawody dla kobiet, dostając za to niezłą kaskę. Kto wie, może nawet złoto olimpijskie ;-)

Rdest

2017-03-21, 17:54
A jak Jakóbiak mówił o wizualizacjach to się k***a śmialiście, a tu ziomeczkowi całkiem nieźle poszło