18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Australijska tolerancja i progresywne myślenie

~Velture • 2017-03-21, 09:22
Australia pokazuje nam zacofanym cebulakom jak powinno być się otwartym na inność i tolerować wszystkich!

(Tłumaczone luźno, źródło na dole)

Transpłciowy ciężarowiec Laurel Hubbard wygrał zawody podnoszenia ciężarów.




Laurel Hubbard zdominowała wszystkich podczas swoich pierwszych poważnych zawodów w Melbourne wpisując się tym samym w annały historii jako pierwsza transpłciowa zawodniczka reprezentująca Nową Zelandię.

Hubbard, 39l, wygrał/wygrała ( ;-) ) kobiece zawody w kategorii ponad 90kg ustanawiając cztery nieoficjalne rekordy kraju.
Hubbard podniosła łącznie 268kg - 19kg więcej niż prawdziwa kobieta, srebrna medalistka Iuniarra Sipaia z Samoi.
Kaitlyn Fassina z Australii zdobyła brąż z wynikiem 223kg.



(Dalej jest trochę pie**olenia jakie to cudowne dla środowisk LGBT i kilka nieistotnych pierdół - jak coś to wejdźcie w źródło)

PS: Tak. To MĘŻCZYZNA wygrał kobiece zawody bo uznał, że czuje się kobietą.
I tutaj mam mieszane uczucia bo z jednej strony facet udowodnił właśnie wszystkim feministkom pie**olącym farmazony o tym, że kobieta jest równie silna fizycznie jak mężczyzna, że nie mają racji. Z drugiej zaś strony to obrzydzające LGBT wpie**alane w każdy aspekt życia publicznego i promowanie zbioru chorób psychicznych związanych z genitaliami.

źródło: http://www.nzherald.co.nz/sport/news/article.cfm?c_id=4&objectid=11821399

Dżizas_kurde

2017-03-21, 17:56
Nic z tego nie rozumiem...
Przecież mam odznaczone "Fekalia" a tu takie gówno na głównej.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-21, 18:25
Ludzie to oglądają, hajs się kręci i wszystko jest ok ;-)
Sport coraz bardziej przypomina reżyserowane show ale cóż zrobić, jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :-D

socjalmmv

2017-03-21, 18:25
nie łatwiej pisać "wygrało"?

MaczoJuh

2017-03-21, 18:54
Njalepsze jest to, ze wyglada jak gruba swinia, a czuje sie 'extra pudzianem' bo podniosl rekord :D

Viperal

2017-03-21, 19:15
Aha czyli mam rozumieć, że przykladowo Pudziankowski tez moze powiedziec, ze bardziej sie czuje kobieta i wystartuje w zenskiej kategori, bo jesli by mu odmowili to moglby powiedziec, ze sa nietolerancyjni.

BrianGriffin

2017-03-21, 20:50
@up

No to może czy mogą mu odmówić? Jak to jest?

Adae

2017-03-22, 00:47
To ja tyle podnosze, wazac 35 kg mniej i nie trenujac stricte podnoszenia ciezarow. Niezly dowcip, przecietnie silny grubas (na zawodach meskich zawsze zamykal liste) rozj***l wszystkie dupy, ktore spedzily cale zycie na ciezarach.
hhahahahahaha wincyj tego, w kazdym sporcie, next up tenis please.