18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi szybkie

TT4 • 2019-01-04, 05:28
Łada nie wiedziała.

Wypadek + zwolnione tempo:



Wypadek + pokłosie:



Zginęły dwie osoby. Kierowca i pasażer Łady oczywiście.

Shotterr

2019-01-04, 06:37
Jechał by prawym pasem dalej, nic by się nie stało. Zła ocena sytuacji.

Matzdorf

2019-01-04, 07:13
Srogo...

Ale widać że z audi w Polsce jeszcze coś wystrugają natomiast lada....

tatko

2019-01-04, 08:19
Audi dało dupy. Lada dobrze wyliczył czas, audi niepotrzebnie zmieniło pas...

nowynick

2019-01-04, 08:34
Łada Zagłady rozj***na przez byle Audi? :shock:

camson

2019-01-04, 11:25
A wcisnąłby delikatnie hamulec i poszedł prosto, ale nie debilne odruchy u pseudo drajwerów normą.

Ca...........on

2019-01-04, 11:34
Odruchy drajwerów to główna przyczyna, ale jak zobaczył zwalniającą ładę, to zaczął zmieniać pas, by ją wyminąć, a ta nagle hyc... Nie wszyscy mają refleks rajdowca i dlatego niektórzy nie powinni jeździć jak rajdowcy albo wręcz nie powinni dostawać do rąk samochodów jeżdżących rajdowo.

Loaloa

2019-01-04, 11:52
Za zawracanie na drodze szybkiego ruchu powinna być kara, jak na załączonym filmiku.

lm65

2019-01-04, 11:56
Audi ma lekko uszkodzoną maskę hehe a łada rozprysnęła się jak arbuz :)

FourthIllusion

2019-01-04, 12:30
Caramon napisał/a:

Odruchy drajwerów to główna przyczyna, ale jak zobaczył zwalniającą ładę, to zaczął zmieniać pas, by ją wyminąć, a ta nagle hyc... Nie wszyscy mają refleks rajdowca i dlatego niektórzy nie powinni jeździć jak rajdowcy albo wręcz nie powinni dostawać do rąk samochodów jeżdżących rajdowo.



Co nie zmienia faktu ze w 90% przyczyna takich wypadkow jest odpie**alanie dziwnych manewrow na drodze (patrz zawracanie k***a z prawego pasa)

bleblebator1

2019-01-04, 12:40
TT4 napisał/a:



pokłosie


Zastanów się, co wrzucasz. W pis jest to słowo zakazane, ziobro już cię namierza :mrgreen:

niemamskarpet.

2019-01-04, 13:14
u nas zamiast takich ład mamy dziadków w Seicento z czarnymi rejestracji którzy też odpie**alają takie numery

kapsiu

2019-01-04, 13:18
Ja nie wiem k***a ale czytając wasze komentarze ch*j mnie strzela . k***a "audi za szybko " owszem ale kto k***a na drodze szybkiego ruchu nawraca z prawego pasa k***a jego mać . Macie prawko z chipsów czy co ?! ;d

AN...........or

2019-01-04, 16:33
Caramon napisał/a:

Odruchy drajwerów to główna przyczyna, ale jak zobaczył zwalniającą ładę, to zaczął zmieniać pas, by ją wyminąć, a ta nagle hyc... Nie wszyscy mają refleks rajdowca i dlatego niektórzy nie powinni jeździć jak rajdowcy albo wręcz nie powinni dostawać do rąk samochodów jeżdżących rajdowo.



To nie taka prosta sprawa, jakby kierowca łady na początku zauważył kątem oka że audi zapie**ala, i by się zatrzymał na początku na prawym pasie, to audi by się w jego wj***ło nie zmieniając pasa, jak pewnie zakładał kierowca audi (że tamten go widzi i zwolni i zatrzyma). Jednak kierowca łady nie widział, stąd taka sytuacja, ale jakby widział, mogło by nie być wypadku jakby kierowca audi wyprzedzał