18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi i tragiczny wypadek

vorel • 2016-01-25, 18:24
Jak można nieoficjalnie przeczytać na stronie polskiedrogi-tv.pl
Kierowca Audi uprawnienia do kierowania pojazdem posiadał zaledwie 2 miesiące...
pech chciał, że zabił niewinną osobę która prawdopodobnie siedziała na tylnej kanapie i wypadła przez bagażnik.

qismo1

2016-01-25, 18:27
No i dlatego właśnie drzewa przy drogach powinny być wycinane. Nie dlatego, że jakiś ciul nie umie jeździć, tylko dlatego, że może zabić kogoś kogo wiezie w samochodzie, albo kogoś kto będzie uciekał przed nim samym żeby nie pójść na czołówkę.

as...........88

2016-01-25, 18:35
Mam wrażenie, że kierowca był po prostu cymbałem. Szkoda tylko pasażera.

Essent

2016-01-25, 18:44
Takie wypadki zdarzają się codziennie,dlaczego ten musi być ciekawy?Zapie**alał dureń,na zakręcie nie obczaił,że jednak za szybko jechał.Panika,stres i but hamulcem w podłogę...tyle w temacie.
Zawsze jest szkoda niewinnych dusz podczas wypadków.

Hrabia Drapula

2016-01-25, 18:59
Kierowcy Audi w tym kolorze zawsze zachowują się jakoś irracjonalnie podobnie jak kierowcy Seatów w zielono jaskrawym kolorze,trzeba na nich uważać tak samo jak na Yarisy

dziobak90

2016-01-25, 19:50
Pasażer wypadł przez bagażnik? Domyślam się, że nie miał zapiętych pasów, więc zginął poniekąd na własne życzenie...

marcin_zbok

2016-01-25, 20:27
Dlaczego od razu tragiczny?
Moim zdaniem fajnie wyszło.

iamthelaw

2016-01-25, 20:29
Podobne najbardziej śmiertelne w europie, nie wliczając rosji są ople. Coś o tym wiem.

ellsworth

2016-01-25, 20:59
iamthelaw napisał/a:

Podobne najbardziej śmiertelne w europie, nie wliczając rosji są ople. Coś o tym wiem.


Jeżeli chodzi o wypadki, to jakie byś statystyki nie wziął czy to liczba ofiar śmiertelnych ogółem, czy to liczba zabitych pieszych, czy to liczba kalek z wypadków drogowych, czy cokolwiek innego, zawsze w przeliczeniu na milion mieszkańców wygrywamy w Unii albo my albo Grecy zamieniając się tylko pierwszą pozycją w poszczególnej statystyce.

thoruus

2016-01-25, 21:07
Opel na podmiejskich - zgroza. Serio.

Namex

2016-01-25, 21:28
On idiota co chciał się popisać jaki z niego Kubica jest, ona idiotka co nawet pasów nie zapięła. Do tego oboje pewnie należeli do tej biedy umysłowej, no bo przecież audi to już klasa i ogólnie lans. Kit, że pewnie to auto klepane było, dlatego tak łatwo się rozleciało. Ważne, że kupili po promocji i teraz mogą szpanować.
Tak więc żadna strata.

SharpSe

2016-01-25, 21:30
Audi A3. Zauważyłem że sporo chamów ze wsi jeździ takimi furami. Do tego zapewne młody wiek i brak doświadczenia. Powinien odpowiadać jak za zabójstwo.

sereja3

2016-01-25, 21:39
Wyzywacie od Cymbałków, debili, idiotów. Spoko, to jest sadistic ale skąd możecie wiedzieć co było prawdziwą przyczyną wypadku? Łuk nie wyglądał na ostry i spokojnie, nawet przy tej nawierzchni mógł się zmieścić na swoim pasie.
Co jeśli przyczyną wypadku była pęknięta opona, sworzeń albo sprężyna. Wtedy mało kto ogarnia co i jak.

Mnie też np walą, że mam BMW i inne wsiórstwa :D .
Akurat moje BMW nie pozwala rozwinąć skrzydeł na drodze :>

cannonn

2016-01-25, 21:43
Też bym wysiadł jakbym miał jechać samochodem w takim pedalskim kolorze

bumeck

2016-01-25, 22:07
sereja3 łuk jest dosyć ostry ,jeżdżę co piątek tam na działkę,wracałem w niedziele i widziałem ten wypadek musieli się rozwalić kilka minut przed moim przejazdem,zastanawia mnie czy ten chłopak wypadł koło tego drzewa na poboczu?bo wydaje się jak by coś tam spadło przypominające człowieka .