18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ateistka masakruje zebranych

jadoo • 2013-01-15, 02:41
Niewinne rozmowy o niebie zostały zakłócone przez pewną ateistkę, która wali prosto z mostu :beka:
Tak, angielski wymagany. Trzeba było uważać w szkole.
To tylko minuta, więc wytrzymajcie do punktu kulminacyjnego :diabel:


boski_adonis

2013-01-15, 03:23
fakt, bardzo mądrze to ujęła, dałem nawet piwo, a teraz myśle ze nie potrzebnie. Tylko wejdzie na główną i będzie pretekstem do pie**olenia kto ma rację, powiem tak: jedni super moralni ateiści , a drudzy super moralni katolicy, tyle że zawsze taką kłótnią wywołujecie podział który nijak ma sie do waszych haseł równości jednych i drugich, więc dajmy ludziom wierzyć nawet w najgorsze głupoty do póki nie wpie**alają nam sie z mahometem do kraju, tak wtedy będzie o co walczyć i wtedy sie wykarzemy zarówno my ateiści jak i nasi bracia katole

kamil-c

2013-01-15, 04:48
Dla mnie to kolejna "feministka" która sp***oliła z kuchni ch*j wie czy czasem nie ma ku*asa ...

Smutas

2013-01-15, 08:17
I czym tu się podniecać? Nawet cycków nie pokazała.

knsad

2013-01-15, 10:34
też kiedyś miałem niewidzialnego przyjaciela... ;)

tepad.no

2013-01-15, 11:49
Religia rzeczywiscie jest dla idiotow badz ludzi slabych ale z drugiej strony jest potrzebna. Wiekszosc ludzi musi wierzyc w cos wiekszego niz oni sami, inaczej ich zycie straci sens. Nie staralbym sie zniechecic ludzi do religi katolickiej bo juz za plotem Europy(a moze nawet Polski) czeka nastepna, bardziej radykalna, ktora bardzo chetnie wypelni te luke.

ProfessorHix

2013-01-15, 12:03
Wiara jest potrzebna, religia już niekoniecznie.

Ludzie muszą wierzyć, bo to im przede wszystkim ułatwia życie. A skoro są z tym szczęśliwsi, to nikt nie ma prawa ich za to obrażać.
Swoją drogą ta idiotka się tylko skompromitowała. Jest wiele sensownych argumentów, które można wyciągnąć w takiej debacie. Skoro sięgnęła po "idiotyzm", to ma zdecydowanie za mały rozumek, by się udzielać gdziekolwiek.

sidian

2013-01-15, 12:21
Sam jestem ateistą i antyklerykałem, ale ta ateistka zmasakrowała głównie siebie. Właściwie to wyłącznie siebie i jeśli ktoś tu jest kretynem, to właśnie ona.

DMN

2013-01-15, 12:21
Dokładnie jak napisał Prof. Hix, przezywanie kogoś to nie masakra. Skompromitowała jedynie siebie.

Aeon

2013-01-15, 12:23
Wredna baba. W dzieciństwie większość wierzyła w zębowe wróżki, mikołaje, garniec złota na końcu tęczy, bogów olimpijskich itp. Niektórzy z tego wyrastają inny nie.

DomPas

2013-01-15, 12:25
puenty nie rozumiem, czym ona to na koncu podsumowala?