18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ataki terrorystyczne spowodawne są przez esport - Niemcy

ziu • 2016-07-29, 14:15
Witam drodzy Sadole.
Pragnę podzielić się pewnym abusrdem, który jest kolejnym śmiesznym argumentem przemawiającym za tym, że imigranci są niewinni.

"Powodem rezygnacji z transmisji meczów jest wypowiedź niemieckiego ministra spraw wewnętrznych, który zapowiedział ograniczenie dostępności do brutalnych gier.


Mimo iż zmagania cały czas trwają to niemieccy fani esportu nie będą już mieli możliwości oglądania meczy w telewizji. Kanał ProSieben MAXX zrezygnował bowiem z transmitowania ligi ELEAGUE oraz usunął ze swojej strony wszystkie wzmianki dotyczące gry Counter-Strike: Global Offensive. Powodem dla tej decyzji ma być wypowiedź niemieckiego ministra spraw wewnętrznych, Thomasa de Maizière, w której zaznaczył, że rząd podejmie kroki w celu jeszcze większego niż dotychczas ograniczenia dostępności do brutalnych gier. Jego wystąpienie spowodowane było strzelaniną, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu w Monachium. Ataku dopuścił się 18-letni Irańczyk, który zabił 9 osób i ranił 16 innych a następnie popełnił samobójstwo. Jak wykazało wstępne śledztwo był on między innym fanem i graczem Counter-Strike. Mimo wszystko wszyscy chętni mogą nadal śledzić mające miejsce w ten weekend finałowe mecze za sprawą transmisji internetowej w serwisie Twitch.tv. Dodatkowo istnieje szansa, że polscy fani zobaczą play-offy w Polsat Viasat Explore."

Link do całości:
http://www.purepc.pl/rozrywka/eleague_mecze_csgo_nie_beda_transmitowane_z_powodu_atakow

zjednoczone emiraty niemieckie mają się dobrze jak widać

janlew

2016-07-29, 14:22
Aha czyli to że był fanem Muhammada i Koranu nie ma znaczenia, pozabijał tych ludzi bo lubił CSa i frytki.

Regendorf

2016-07-29, 14:28
Wpuszczasz imigrantów do swojego kraju, oni okazują się terrorystami (kto by się spodziewał), wiec aby zapobiec terroryzmowi, ograniczasz dostęp do gier swoim rodakom - Niemcom (tym białym którzy mieszkają tam dłużej niż kilka lat).
Jak zwykle nowoczesna Arszwabia, świeci przykładem i ośmiesza polski ciemnogród.

szogunek

2016-07-29, 14:28
za to nie jadl wieprzowiny, wiec nalezy natychmiast wprowadzic obowiazek spozywania tego miesa :D

Autor

2016-07-29, 14:37
Lewacka logika. Jeżeli terrorysta okazałby się wędkarzem to zakażą "brutalnego" połowu ryb?

okrutnyCham

2016-07-29, 14:48
debile no k***a idioci do entej

DzidaZawodnik

2016-07-29, 15:21
Dlaczego dalej uważacie, że ktokolwiek w zachodnich rządach chce zapobiegać terroryzmowi. Tyle się ten temat wałkuje w całym internecie, a wy żadnych k***a wniosków nie wyciągacie, tylko klepiecie słowo w słowo politycznie poprawne oficjalne wypowiedzi dyplomatów. Oni pragną terrorystów, ale nie chcą, aby ktoś ich z nimi łączył, dlatego nie mówi się o pochodzeniu tych osób, bo wiadomo kto ich tu sprowadził.

lapps

2016-07-29, 16:18


nastepny pewnie bedzie zakaz jedzenie produktow zwierzecych...

KillerLaugh

2016-07-29, 16:24
Cytat:

Jak wykazało wstępne śledztwo był on między innym fanem i graczem Counter-Strike.


Rozumiem, że śledztwo przeprowadzono także wobec pozostałych zamachowców z ostatniego półrocza i odkryto te tajemniczą dotąd zależność. Mi na pierwszy rzut oka rzuca się inny wspólny mianownik dla terrorystów, a mianowicie zaburzenie psychiczne tzw, szmatogłowie, ale byłoby to zbyt proste i najwyraźniej trzeba szukać dalej.

~Velture

2016-07-29, 17:00
Czy jeśli wysadzę się w centrum handlowym gdzie wcześniej pozabijam kilkadziesiąt osób a na moim kompie znajdą symulator formuły 1 to wtedy zakażą F1 w tv?

To te wszystkie allahy akbary co mają zamiar odj***ć ataki w przyszłości w Niemczech to powinny jeszcze poinstalować sobie jakieś gry na kompach albo powiesić w pokoju plakaty samochodów z silnikami TDI. Może być ciekawie wtedy.

mygyry

2016-07-29, 17:08
Ale było by zajebiście, gdyby pracoholicy zaczęli popełniać takie zbrodni, zakaz pracy i ch*j

cuurniprime

2016-07-29, 18:46
A ja wam powiem że jakoś mnie to bawi, tyle się te sk***ysyny za Adolfa napracowały przy naszym narodzie że teraz każda informacja jak dążą do samozagłady mnie pociesza :mrgreen:

TheByQ

2016-07-29, 19:18
Gdyby miał tęczową flagę w pokoju i wydziarane "It's ok to be gay" to by się lewacy posrali.

samon

2016-07-29, 19:36
Mnie troszeczkę 'przeraża' skala tego przedsięwzięcia. Tysiące "niezależnych" stacji telewizyjnych, tysiące portali internetowych, tysiące stacji radiowych, tysiące urzędników, tysiące sędziów, tysiące prawników, setki "fundacji" z tysiącami wynajętych ludzi i politycy głównego nurtu całej Europy - codziennie od iluś lat zgodnie trąbią w tę samą trąbę i pie**olą ludziom brednie wywołujące po prostu śmiech. Bez zażenowania, bez konsekwencji, bezkarnie.
I mamy tutaj sprawę wręcz ewidentną, bez żadnych skomplikowanych zależności - sprowadzają emigrantów -> giną ludzie, zwiększają się morderstwa, gwałty, wymuszenia. A co się musiało dziać wcześniej, przy innych, bardziej skomplikowanych sprawach, gdy ta banda skorumpowanych sk***ysynów pod czyjeś dyktando w całej Europie fałszowała informacje?

drArchaniol

2016-07-29, 20:17
Czyli te zamachy to wina tylko i wyłącznie CSa?
Uff... ja głupi myślałem, że były one spowodowane połączeniem takich słów jak imigrant, allah, koran, islam, dżihad, kozojebczy raj.