18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak zombie w Polsce

Dz...........ak • 2013-04-24, 15:21
W piątek polską premierę ma "Dead Island Riptide". Z tej okazji Techland wymyślił całkiem ciekawą akcję promocyjną. Otóż do różnych redakcji portali branżowych zostały wysłane... żywe trupy.






Ekipa Polygamii postanowiła jednak się przed truposzami obronić. :-)


tr...........ke

2013-04-24, 15:30
Zajebiste!

*Jako iż komenty posiadające jedno słowo są wywalane to jebłem se tu zdanie. Dziękuje.

Czerstwy

2013-04-24, 15:37
Dzień bez makijażu to byłby prawdziwy atak zombie.

Swka

2013-04-24, 16:24
Jak zwykle, pomysł jako tako jest, ale wykonanie to po prostu żenada. Jak można takie gówno pokazywać i mieć z tego frajdę...

Rozumiem, mogą nie potrafić wykonać takich animacji itp... ale na Boga, mogli to komuś podesłać do obróbki lub cokolwiek aby to miało sens jakikolwiek.
Jak już się za coś brać, to porządnie, a nie taki chłam wypuszczać bo aż wstyd.

Vl...........in

2013-04-24, 17:00
@Swka
Przestań pie**olić bo sucho się robi :roll:

Swka

2013-04-24, 17:06
@up

Taka prawda Putin, u Was wgl animacji nie ma... wódka, wypadki, asteroidy/komety i obcy to u Was normalne.
Nie spinaj dupy i tupolewa oddawaj, złodzieju.

~Vuko

2013-04-24, 17:33
Swka napisał/a:

Jak zwykle, pomysł jako tako jest, ale wykonanie to po prostu żenada. Jak można takie gówno pokazywać i mieć z tego frajdę...

Rozumiem, mogą nie potrafić wykonać takich animacji itp... ale na Boga, mogli to komuś podesłać do obróbki lub cokolwiek aby to miało sens jakikolwiek.
Jak już się za coś brać, to porządnie, a nie taki chłam wypuszczać bo aż wstyd.


To czemu jak Ciebie zrobili to nikt tego nie poprawił? :facepalm:

Twój ból dupy chyba nieogarnął tej akcji :roll:

be...........en

2013-04-24, 17:46
Dorosłe ludzie a gupie jak but.

Vl...........in

2013-04-24, 18:54
Swka napisał/a:

@up

Taka prawda Putin, u Was wgl animacji nie ma... wódka, wypadki, asteroidy/komety i obcy to u Was normalne.
Nie spinaj dupy i tupolewa oddawaj, złodzieju.



ch*j Ci do tupolewa, jesteś zbyt randomowy by o to pytać. Tylko nieliczni na tym forum mają prawo żądać ode mnie oddania wraku.

tr...........ke

2013-04-24, 19:56
A weź ty se ten wrak w p*zdu. Tak się zastanawiam na ch*j nam on? Śledztwo już zamknięte, wrak obfocony z każdej strony teraz to tylko w p*zdu wyj***ć i tyle. Co oni z tym w Polsce chcą robić? Medaliki k***a z tupoleva? Ja pie**ole tego nie ogarniam. I też nie wspominając tego że k***a sam transport tego złomu trochę wyniesie.

piter210

2013-04-24, 20:07
Szkoda tych zombiaków :( co innego gdyby to byli cyganie :)

Prometheus_Coprophagus

2013-04-24, 20:19
k***a, film "atak zombie w Polsce", a jakieś barany trują dupę użytkownikowi o "zamach smoleński". :smiechzula:

Swka

2013-04-24, 22:13
Cardioceras napisał/a:


To czemu jak Ciebie zrobili to nikt tego nie poprawił? :facepalm:

Twój ból dupy chyba nieogarnął tej akcji :roll:



Cardioceras - Wiek: 21

Idealny przykład że z gimnazjum można wyjść, ale gimnazjum z człowieka już nie wychodzi.

Porównanie twojego wieku do sposobu pisania można śmiało podsumować: Twój rozum nie ogarnął poziomu dojrzewania i zatrzymał się w którymś z niższych etapów rozwoju.

:roll:

Vladimir Putin napisał/a:



ch*j Ci do tupolewa, jesteś zbyt randomowy by o to pytać. Tylko nieliczni na tym forum mają prawo żądać ode mnie oddania wraku.



Nie pie**ol tylko dawaj ten wrak. Cięcie, młotek, szpachla i będzie jak nowy, a wy ch*ja zrobicie.

lysypllp

2013-04-24, 22:34
Jaki kraj takie zombie :D