18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak zombie w Polsce

Dz...........ak • 2013-04-24, 15:21
W piątek polską premierę ma "Dead Island Riptide". Z tej okazji Techland wymyślił całkiem ciekawą akcję promocyjną. Otóż do różnych redakcji portali branżowych zostały wysłane... żywe trupy.






Ekipa Polygamii postanowiła jednak się przed truposzami obronić. :-)


Templariusz Mariusz

2013-04-24, 22:34
Dead Island to syf. Jedna wielka niedoróba.

Robert Lewanndkowskiiiii

to też szmaciarz.

St...........el

2013-04-24, 22:44
Swka napisał/a:

Nie spinaj dupy i tupolewa oddawaj, złodzieju.



Swka napisał/a:

Idealny przykład że z gimnazjum można wyjść, ale gimnazjum z człowieka już nie wychodzi.

Porównanie twojego wieku do sposobu pisania można śmiało podsumować: Twój rozum nie ogarnął poziomu dojrzewania i zatrzymał się w którymś z niższych etapów rozwoju.



Swka - ur. 25 Maj 1991...

To tak jebłem 3 informacje po kolei, żeby nabrało sensu. Mam nadzieję, że zrozumiesz.

:roll:

Rzehooj

2013-04-24, 22:48
Ta pani z harda lepiej się nadaje na zombie

demz

2013-04-24, 22:51
Łe no to trochę po łebkach ten temat założyłeś, bo nie wkleiłeś reszty zdjęć, a nawet nie wyjaśniłeś co widać na tym wyżej. :P Z tego co kojarzę tam był podpis z redakcją CD-Action. Byli też u Grubego Nerda z Filmwebu i Gamezilla. Ale nie mój temat, więc nie będę wstawiać fot, wystarczy wejść na profil "Wydawnictwo Techland" na fejsbuku. ;)

19kristofer95

2013-04-24, 22:57
E tam, fajny pomysł i luźne wykonanie :)

wisniowylk

2013-04-24, 23:04
Szkoda że mnie tam nie było, nosze pałkę teleskopową i klamkę na gumowe pociski, oberwało by się zombiakom w ch*j :D

Brutus182

2013-04-24, 23:12
Najbardziej wk***iający jest widok broni z perspektywy osoby leworęcznej :/

Bear93

2013-04-24, 23:29
KOlejne gowno o Zombi...

Mysz_Kamiki

2013-04-24, 23:53
Zombie - to takie AMERICAN! Zapomnijcie, że Zombie'aki zaatakują(?) Polskę... Taka atrakcja czeka tylko bezmózgich amerykańców. k***a... czy poważnie Was wszystkich tak jara ta ch*jowa, słaba i tania (naciskając na ch*jowa) moda na Z O M B I E?

Zaethrael

2013-04-25, 00:41
Zombie fajny temat. Można wtedy podjarać swoje ego, że jednak jest coś bardziej głupiego i głodnego ode mnie. Nasze polskie zombie wyszły ch*jowo, tak jak gra - ale nie spodziewałbym się niczego więcej. Nawet prawdziwe zombiaki spier*oliłyby na zachód :mrgreen:

Rottensparrow

2013-04-25, 10:56
ch*jowe, wstyd na całom polske

Dz...........ak

2013-04-25, 10:58
Rottensparrow napisał/a:

ch*jowe, wstyd na całom polske



Uznam to za nieudolną próbę trollingu.

butelka rumu

2013-04-25, 18:33
To premiera dopiero jutro ?....a dzięki panu zwanemu reloaded już przeszedłem :amused:

demz

2013-04-26, 14:56
butelka rumu napisał/a:

To premiera dopiero jutro ?....a dzięki panu zwanemu reloaded już przeszedłem :amused:



Masz się czym chwalić buraku. 21 lat a głupi jesteś... ;)
Ja zamówiłem w pre-orderze i przesyłkę z grą dostałem we wtorek, trzy dni przed polską premierą. Nie przeszedłem całego, bo czekam aż znajomi kupią, żeby pograć w co-op i zdobyć trofea. Ale Ciebie to nie dotyczy, bo jesteś Polaczkiem, który potrafi tylko ściągnąć z neta i jeszcze wybrzydzać, że ch*jowe. ;)

melkor89

2014-06-12, 12:04
demz napisał/a:



Masz się czym chwalić buraku. 21 lat a głupi jesteś... ;)
Ja zamówiłem w pre-orderze i przesyłkę z grą dostałem we wtorek, trzy dni przed polską premierą. Nie przeszedłem całego, bo czekam aż znajomi kupią, żeby pograć w co-op i zdobyć trofea. Ale Ciebie to nie dotyczy, bo jesteś Polaczkiem, który potrafi tylko ściągnąć z neta i jeszcze wybrzydzać, że ch*jowe. ;)


Ale ból dupy, jak ty możesz żyć jak cie tak boli rzyć