topic

Atak terrorystyczny w Barcelonie

Cienió • 2017-08-17, 19:31
Gość postanowił w imię zapewne wiadomo kogo wjechać w ludzi w Barcelonie, to finał akcji nagrany przez jednego z przechodniów...


Wiewór

2017-08-18, 08:53
Czym tu się oburzać? Przecież to są fakty. Pustynne karaluchy zalewające Europę to są prawiczki.
Wszelkiego rodzaju intelektualne, kulturalne i religijne konserwy narzucające swoje zdanie innym to są właśnie PRAWACY.
Prawak = prawacka konserwa = muzułmanin/turban/hadżi
Liberałów i współczesną lewicę cech*je credo, że każdy jest wolny i może robić co chce czyli jest to przeciwieństwo prawactwa.
Wszystkie szuszfole to prawica. Nie ma lewicowych muzułmanów. Tzn. są wyjątki. Bogaci i znani ukrywają się pod ochroną w USA albo w Izraelu a nic nie znaczący, którzy chcieli zostać lewakami w swoim kozim kraju i zaczęli głosić wolność kończą jako tarcza dla kamieni albo piniata dla sępów na przydrożnym drzewie na środku stepu.

Prawacy najbardziej na świecie nienawidzą zmian. Oni się ich boją. Dla nich może być zawsze ch*jowo ale bez zmian. Zmiany ich przerażają. Zmiana wymaga trochę myślenia. Oni się boją myślenia. Potrzebują kogoś kto ich będzie prowadził za rękę przez całe życie. Stąd mamy pierwsze podobieństwo. Wszyscy prawacy są głęboko wierzący. Jedni wierzą w allaha, inni w pam buka. Fakt jest jeden. Są niezaradni życiowi i potrzebują przewodnika. Nawet wymyślonego bo poprawia ich samopoczucie.

Jakie inne podobieństwa są jeszcze między prawaczkami?
Kazirodztwo. Tajemnicą poliszynela jest, że amerykańska prawica czyli bezzębne buraki z przyczep parzą się po krzakach jak psy. Bracia, siostry, kuzyni, ojcowie z córkami. Wszyscy jebią się jak zwierzęta i produkują kolejne bezzębne śliniące się prawicowe mutanty. Muzułmanie i inne prawaczki robią dokładnie to samo.

Kolejne podobieństwo. Wykształcenie.
Prawaki są najgorzej wykształconą grupą społeczną. Większy odsetek analfabetów to jest chyba tylko wśród murzynów. I prawaczki czyli arabusy, amerykańskie rednecki i polskie patusy (elektorat PIS) nie kończą żadnych szkół. I to jest chyba źródło problemu. Z prawactwa się wyrasta jak człowiek odbiera wykształcenie. [W Polsce jest śmieszna sytuacja bo prawaki uważają się za prawicę, kochają PIS a PIS to bolszewia czyli lewica starego typu]. Wystarczy porównać SLD i PIS jaka to jest różnica w poziomie. W SLD byli ludzie wykształceni, kulturalni, eleganccy. PIS - zbieranina wąsatych chamów ze wsi. Po podstawówkach. Prymitywy. Ćpuny chore psychicznie. Żonobijcy.

Wygląd. Szeregowi prawicowcy mają to do siebie, że wszyscy są k***a identyczni. Polski prawicowiec: łysy łeb, tribale na łydce, koszulka Polska Walcząca, czapeczka najka i kołczan prawilności. W weekendy śmierdzi harnaśiem.
Muzułmańska prawica? Wszyscy identyczni. Amerykańska prawica. Tak samo.
Prezes PIS wygląda jak menel. Chodzi w dziurawych skarpetkach i garniturach śmierdzących kulkami na mole. Garnitur ten sam od komuny. Ma żółte pognite zęby. Czesze się na ślinie. Jest brudny, śmierdzący i odrażający. Tak wygląda prawicowy lider. Ale dla prawaków to jest na plus. Facet wygląda jak oni wiec nie przeraża ich innością. Jest swój. Budzi zaufanie.

Higiena. Wszyscy prawicowcy śmierdzą. Różni ich tylko rodzaj smrodu. Polski prawicowiec śmierdzi potem, tanimi szlugami i wódką. Muzułmański prawicowiec śmierdzi kozami i gównem. Amerykański w sumie od polskiego różni się, że śmierdzi księżycówką a nie wódką. Polscy dali się tak zniewolić, że nawet im nie wolno bimbru robić tylko idą kupić do sklepu, żeby władza ludowa dostała podatek. Trochę to zabawne bo władza ludowa najpierw daje socjal a potem część odbiera w podatku za alkohol. Tak to już jest w prawackich krajach socjalistycznych. Na próżno w nich szukać racjonalnego zarządzania.

Kolejne podobieństwo. Bieda. Polska prawica zdycha z głodu (teraz ich trochę podratowali komuniści z PIS). Muzułmanie ciągną do Europy bo zdychają z głodu. Amerykańskie rednecki też klepią biedę.

Kolejne podobieństwo. Umiłowanie do życia pod butem. Prawaki nie tolerują wolności. Życie w społeczeństwie bez twardych zasad z drakońskimi sankcjami ich przeraża. Dlaczego? Prawaki są tępe jak już ustaliliśmy. Oni potrzebują oficjalnych zasad i paragrafu na wszystko ponieważ sami nie są w stanie rozróżnić dobra od zła. Dlaczego w Iraku, Libanie, Syrii zawsze był spokój i zaczął się rozpie**ol jak usunęli krwawych dyktatorów? Bo oni trzymali to bydło za mordy. Wyszli spod buta i świat ich przerósł. To samo ma polska prawica. Cieszą się z wolności zabieranej przez kaczora dyktatora bo im bardziej ich uciska tym są bardziej spokojni.

Nienawiść i zaprogramowana agresja. Wszyscy prawicowcy nienawidzą. W zasadzie wszyscy nienawidzą tego samego: pedałów, lewaków, żydów, policji, prawa, szkół. Różnice w tym czego nienawidzą są subtelne i zależą od uwarunkowań lokalnych. Nienawiść to jest to co ich łączy.
Najbardziej nienawidzą jednak różnorodności. Różnorodność ich przeraża. Dla nich wszystko i wszyscy muszą być tacy sami. Wszystko co inne jest podejrzane i najlepiej się tego pozbyć.
Każdy prawicowiec jest agresywny. Kiedy kończą się argumenty w dyskusji to przechodzą do rozwiązań siłowych.

Pogarda dla kobiet. We wszystkich kulturach prawackich mamy pogardę dla kobiet. Wynika to z silniejszej pozycji mężczyzny. W prawackim domu kobieta ma być kucharką, sprzątaczką i ma dawać dupy na skinienie swojego pana męża. Ma robić wszystko co każe samiec alfa. Jak się sprzeciwia to w ryj.
Prawicowcy głoszą, że kobieta jest gorszym człowiekiem. Nie ma praw wyborczych, można ja bić i nawet zabić, nie powinna się uczyć i jeździć bo jest tępa itp. W polskiej "kulturze" kobiety mają łatwiej. Bite są rzadziej i lżej. Rzadko zabijane. Najczęściej kończy się na słownym upokarzaniu ("zmywarka"), szydzeniu, że nie potrafią jeździć oraz na gwałtach. W amerykańskiej "kulturze" jest podobnie. Najgorzej mają prawackie kobiety muzułmańskie. Wiadomo jaki jest ich los.

Braki w uzębieniu. Prawicowca najprościej poznać po brakach w zębach. Wszyscy prawacy chodzą szczerbaci jak portowe k***y po wizycie w pirackim wyszynku. Prawacka kobieta, która w wieku 20 lat ma 90% zębów to prawdziwy biały kruk. Chodzący skarb.
W krajach muzułmańskich dentystą jest kowal i on zęby tylko wybija. W USA prawactwa na denstystów nie stać. To też rozumiem. Ale w Polsce leczenie jest darmowa a prawactwo i tak chodzi bez zębów... whiskey tango foxtrot?

Strach. Wszyscy prawicowcy żyją w wiecznym strachu. Każda lokalna grupa ma jakiegoś wyimaginowanego wroga, który w ich wierzeniach tylko czeka, żeby ich zniszczyć.

Nacjonalizm i rasizm. Wszyscy są "patryjotami" i wszyscy nienawidzą obcych.

Wielodzietność, która również jest jedną z przyczyn biedy prawactwa. Wynika z kiepskiego wykształcenia - brak świadomości seksualnej oraz z uwarunkowań religijnych. W religiach prawactwa jest kulta boga. Człowiek jest robakiem i niewolnikiem. Seks jest uznawany za tabu bo człowiek ma być udręczony i przyjemności są zakazane. Dlatego ich religie głoszą, że r*chać można tylko w celu prokreacji więc środki antykoncepcyjne są zabronione co prowadzi do nadmiernego rozmnażania.

Także mam nadzieję, że trochę otworzyłem wam oczy. Jeśli jesteś prawakiem to hadżi jest praktycznie twoim ziomkiem. Więc nie pluj na brata swego muzumanina. Wspólnie walczcie o większy socjal i utwardzanie waszych konserwatywnych zasad.

dozek

2017-08-18, 09:55
Tak czytam te wasze wypociny i dochodzę do wniosku że nie jestem ani prawakiem ani lewakiem. Czyli kim jestem?

Te wasze idiotyczne skrajności. Nie można być po prostu po środku?

sezamkowyRozpierdol

2017-08-18, 10:03
@up

Jesteś człowiekiem ;-)
Podziały na prawica/lewica to rak od którego ludzie już tak ogłupieli do tego stopnia, że działają jak automaty, w 5 min nie znając Twoich poglądów potrafią przykleić łatkę lewaka jeżeli coś im nie spasuje w Twoich poglądach, od razu zakładają, że popierasz komunistów, parady gejowskie, przyjmowanie nachodźców etc, w ich pustych łbach nie mieści się, że są ludzie, którzy nie utożsamiają się ani z jednymi ani z drugimi skrajnymi kretynami, że są ludzie stojący na uboczu, pośrodku, a jest ich większość w społeczeństwie (patrz chociażby frekwencja wyborcza pół na pół co prawda ale ta druga połowa co głosuje rozbita jest na lewicę i prawicę oraz centrum).
Te dwie skrajności robią to samo, lewacy wszędzie widzą rasistów, faszystów etc, prawacy wszędzie widzą lewaków, komuchów, oczywiście zawsze tam, gdzie ich nie ma :amused:

Ta gównoburza właśnie pokazuje idiotyzm ludzi mających ból dupy o prawicowość islamu, co na europejskie realia polityczne jest faktem, no ale ci ludzie traktują "prawicowość" jako swoją tożsamość a jako że islamu akurat nie cierpią to najchętniej by powiedzieli że konserwatywny islam jest lewicowy :lol: Całe swoje myślenie podporządkowują pod zbiór wierzeń, poglądów by stać się "prawdziwym prawicowcem" a to teraz jest w Polsce bardzo modne :lol:

madufo

2017-08-18, 10:28
up: jesteś idiotą skoro łączysz konserwatyzm z prawicą.
To są dwie zupełnie inne ideologie. To tak jakbyś powiedział, że PiS jest prawicą, a to jest partia w 99% lewicowa. Myślenie nie boli trollu.

wujekbaniu

2017-08-18, 10:38
Pierwszy filmik w 7 sekundzie. Szkoda :(

Wiewór

2017-08-18, 10:48
madufo napisał/a:

up: jesteś idiotą skoro łączysz konserwatyzm z prawicą.
To są dwie zupełnie inne ideologie. To tak jakbyś powiedział, że PiS jest prawicą, a to jest partia w 99% lewicowa. Myślenie nie boli trollu.


Zamiast obelg może przedstawisz argumenty na te teorię? :-D

krisy

2017-08-18, 10:58
jedną kobietkę to aż z majtek wyrwało

TB303

2017-08-18, 11:25
Miło widzieć, że przez te 11 dni mojego braku pobytu w internetach, nic się na moim kochanym sadisticu nie zmieniło! Gówno-burze dalej poganiają kolejne gówno-burze... Kocham Was :krejzi:

Wiewór

2017-08-18, 13:01
Proszę. Dowód na to, że prawicowcy uprawiają seks kazirodczy. On wygląda jakby jego starzy byli rodzeństwem.

waikiki

2017-08-18, 15:01
Czekajcie az zaczna sie rozmnazac wtedy bedzie na co popatrzec :)

sezamkowyRozpierdol

2017-08-18, 16:01
madufo napisał/a:

up: jesteś idiotą skoro łączysz konserwatyzm z prawicą.
To są dwie zupełnie inne ideologie. To tak jakbyś powiedział, że PiS jest prawicą, a to jest partia w 99% lewicowa. Myślenie nie boli trollu.Konserwatyzm to ideologia, a partie polityczne, które przyjmują konserwatywny pogląd zaliczane są do prawicy, poczytaj definicję prawicy :lol:
A PiS jest partią narodowo-socjalistyczną (nie mylić z niemieckim nazizmem) posiada w sobie prawicę w sferze obyczajowej i lewicę w sferze gospodarczej, jest po prostu mieszanką dwóch skrajności ;-)

NSDAP też było taką mieszanką prawicy i lewicy, ale to temat rzeka i niezła beka z idiotów srających się o to, czy NSDAP była partią prawicową czy lewicową, lewicowiec powie że NSDAP jest prawicowa (kwestia obyczajowa) a prawak powie że lewicowa (kwestia gospodarcza) Debile z tych dwóch skrajności nie mogą dojść do porozumienia, że była to mieszanka dwóch skrajności bo traktują swoją prawicowość i lewicowość jako tożsamość :idzwch*j:

Ale wracając do tematu - Islam jest konserwatywną, prawicową ideologią, którą należy wytępić ;-)

bugmenot7

2017-08-19, 01:53
@sezamkowyRozpie**ol
Nie działa multikulti? Teraz trzeba się jakoś wycofać rakiem bo społeczeństwo się buntuje, kłamstwa i głupota wychodzą na jaw, słupki z poparciem lecą w dół. Nachodźcy są negatywnie kojarzeni to nazwiemy ich prawakami, żeby zatrzeć niesmak po tym jak sami ich zaprosiliśmy i upozorować, że to niby prawacki spisek. Będziemy walczyć z problemem, który sami stworzyliśmy oto lewacka filozofia.

sleju

2017-08-19, 02:18
k***A! 3 dni temu widziałem jak w wiadomościach leciał pasek "380kilku uratowanych u wybrzeża Hiszpanii. 3 dni później: Upie**oliło iluś luda w Barcelonie. No k***a podręcznikowo - komiksowe.

MagicznyAdam

2017-08-19, 09:31
Cytat:

A PiS jest partią narodowo-socjalistyczną (nie mylić z niemieckim nazizmem) posiada w sobie prawicę w sferze obyczajowej i lewicę w sferze gospodarczej, jest po prostu mieszanką dwóch skrajnościSocjalchadecja bardziej do nich pasuje. ;-)

sezamkowyRozpierdol

2017-08-19, 12:46
bugmenot7 napisał/a:

Nachodźcy są negatywnie kojarzeni to nazwiemy ich prawakami,A kim dla Ciebie są nachodźcy? lewakami? :lol: Od kiedy to konserwatyzm islamski jest lewicowy? :amused: