18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Atak terrorystyczny w Barcelonie

Cienió • 2017-08-17, 19:31
Gość postanowił w imię zapewne wiadomo kogo wjechać w ludzi w Barcelonie, to finał akcji nagrany przez jednego z przechodniów...


sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 23:30
MadDave napisał/a:

Generalnie zwróć uwagę że lewarki są jeszcze bardziej krwiożerczy od prawicowców.



Czyli prawicowe ISIS jest mniej krwiożercze od np lewackich środowisk homoseksualnych :wyj***ne:

Zadzimierz

2017-08-17, 23:34
Po pierwsze nie jestem "katolibanem" w kościele ostatni raz nawet nie pamiętam kiedy byłem i nie jestem wierzący.
Nie chciałbym Ciebie tutaj obrażać ale wydaje mi się że jesteś zwykłym baranem który uważa że wie wszystko najlepiej i jeżeli napiszesz coś na prawice że oszołomy czy coś to myślisz że jesteś ponad każdym, po prostu geniusz.
Jeżeli uważasz że problemem jest tylko jakiś odłam islamu to się mylisz. Mam brata w Anglii i powiem Ci że przejeżdżając przez muzułmańskie dzielnice strach jest na czerwonym świetle stać.

Jak narazie to jedyną osobą która siła narzuca swoje zdanie jesteś tutaj ty. Robisz to samo co dzisiejsza opozycja jak ktoś ma inne zdanie to jest głupi i generalnie beee.

Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwami do których przyjeżdżają i nie mają takiego zamiaru, uciekają z krajów gdzie panuje islam bo jest tam źle a tutaj chcą go wprowadzać nie dostrzegasz tutaj że to jest normalnie najazd na Europe?

W dawnych czasach po podbiciu jakiegoś kraju wprowadzało sie tam swoją religie swoje zasady, teraz oni chcą to zrobić w europie tylko że bez podbicia a ludzie tacy jak ty na to pozwalają.

Jeszcze raz napisze to co napisałem w poprzednim poście bo chyba nie zrozumiałeś.
JAK KTOŚ PRZYCHODZI DO MOJEGO DOMU MA PRZESTRZEGAĆ MOICH ZASAD A NIE WPROWADZAĆ SWOJE JAK MU SIE NIE PODOBA TO GO WYpie**alAM.

Jeżeli w moim obyczaju będzie np bicie kobiet i przyjdę do ciebie i dopie**olę twojej żonie to ty nic z tym nie zrobisz? bo jesteś otwartym na świat lewakiem?

Cara_Al_Sol

2017-08-17, 23:37
Zamach w Barcelonie - Gównoburza na Sadistic.pl

sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 23:38
Zadzimierz napisał/a:

Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwami do których przyjeżdżają i nie mają takiego zamiaru, uciekają z krajów gdzie panuje islam bo jest tam źle a tutaj chcą go wprowadzać nie dostrzegasz tutaj że to jest normalnie najazd na Europe?

W dawnych czasach po podbiciu jakiegoś kraju wprowadzało sie tam swoją religie swoje zasady, teraz oni chcą to zrobić w europie tylko że bez podbicia a ludzie tacy jak ty na to pozwalają.



Bo mają swoją religię i swoją kulturę, są konserwatystami czyli śmierdzącymi prawicowcami, onanistami kulturowymi nastawionymi na ekspansję swojej ch*jowej kultury :lol:
Prawackie bydło ciągle zapomina o biologicznym fakcie że jesteśmy k***a ludźmi, zamiast tego onanizują się z powodu że są takiej i takiej nacji lub takiego i takiego wyznania.
Gardzę prawactwem, muzułmanie to prawacy, mówię STOP prawicowemu szaleństwu.

Cytat:

jesteś otwartym na świat lewakiem?



Nie jestem lewakiem, jestem człowiekiem :amused:

Zadzimierz

2017-08-17, 23:48
Czyli robisz to o co posądzasz prawice. Ciśniesz kogoś o to że ma inne zdanie no bo przecież twoje zdanie jest najlepsze.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 23:51
@up

W przeciwieństwie do was prawaków nie obcinam głów za poglądy jak to robi prawicowe ISIS :amused:

Zadzimierz

2017-08-17, 23:53
Wracaj do łóżka bo twój partner już ma czerwonego drągala z tęsknoty za twoim otwartym na świat dupskiem.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 23:54
@up

Źle trafiłeś, jestem hetero, aczkolwiek wiem, że chciałbyś by ktoś wbił dzidę w Twoją zamkniętą na świat dupkę :krejzi:


Clarx

2017-08-18, 00:52
Dziwnym zbiegiem okoliczności "lewacy" to najczęściej ludzie nauki, niewierzący w religijne brednie, tworzący sztukę itd.

Dziwnym zbiegiem okoliczności "prawiczki" to prostacy którzy nie mają się czym pochwalić więc jedyne co im pozostaje to czuć przynależnośc do kościoła albo skrawka ziemi narysowanego na mapie :lol:

Niestety ludzie nauki i sztuki są zbyt zajęci swoją pracą a prawacy szczekają bezzebnymi japami i dlatego tak się dzisiaj źle dzieje na Świecie.

mit2

2017-08-18, 01:30
Clarx napisał/a:

Niestety ludzie nauki i sztuki są zbyt zajęci swoją pracą a prawacy szczekają bezzebnymi japami i dlatego tak się dzisiaj źle dzieje na Świecie.


No popatrz, ja zawsze myślałem że na marsze KODu to chodzą lewacy :lol:

Clarx

2017-08-18, 01:52
na marsze chodzą emeryci :D ale pośród lewaków też zdarzają się ciężcy pojebi.

Tak naprawdę to namawiam żeby zająć się w życiu nauką lub sztuką, zająć się czymś innym niż polityka i kościół.

mateuszsadoltzr

2017-08-18, 02:04
ten co to zrobił to jakby to powiedzieć...nie wiem jak to powiedzieć...taki...okrutnik

martinkane

2017-08-18, 07:37
"Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…" (cyt.)

Teuwil

2017-08-18, 07:57
osztyk***o napisał/a:

Czy panienka w 0:06 leży bez bielizny intymnej ? Słaba jakość nagrania, ciężko dojrzeć.
Proszę o szybką odpowiedź, to ważne.


Tak, jest bez majtek. Nawet jak włączy się na pełny ekran to nie widać szczegółów, ale widać, że nie ma majtek.

ar...........re

2017-08-18, 08:00
Jest duża zmiana- na interii pisało wczoraj o zamachu terrorystycznym. Nie wiem co się stało, ale tym razem nie jest to incydent, wypadek, zdarzenie czy czelendź ale zamach.