18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak terrorystyczny w Barcelonie

Cienió • 2017-08-17, 19:31
Gość postanowił w imię zapewne wiadomo kogo wjechać w ludzi w Barcelonie, to finał akcji nagrany przez jednego z przechodniów...


SpeedyG

2017-08-17, 22:15
Zaraz terrorysta!! Może to był kibic barcelony po przegranym pucharze króla.

Clarx

2017-08-17, 22:21
Terroryści to prawacy tylko innych narodów ;) Walczą o swoje tradycje i zwalczają inne, a to że bardziej aktywnie niż nasi sp***oleni prawacy to inna sprawa.
Ja bym prawiczków wyj***ł na inną planetę i pozwolił im ze sobą walczyć.

@Cross9819, w przeciwieństwie do broni, samochody mają mnóstwo pożytecznych funkcji. Gnat jest tylko po to żeby odj***ć Cię wysyłając kulę w twój pusty łeb bez wysiłku. A tylko coś spróbuj powiedzieć o legalizacji broni. Może jeszcze państwo powinno przynieść ci gnata na tacy jak zasiłek? Może od razu granat dla każdego obywatela? A nie..... granaty nie przedłużają fiuta tak jak pistolet :) Zapomniałem! Kabura +50 do zajebistości.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 22:30
goldroger1234 napisał/a:

@ sezamkowyRozpie**ol co ma prawica do Islamu ??? Przeciez u nich chodzi glownie o to zeby wszystkich i wszystko zniewolic w imie wioadomo czego nawet oni sami sa niewolnikami w swojej Religii nie ma to nic wspolnego z prawica .....



Islam, wieloletnia tradycja z pokolenia na pokolenia, tradycyjny, konserwatywny, naturalny porządek pustynny - smród prawicy :amused:
Równie dobrze można powiedzieć, że Ty jesteś niewolnikiem swojej religii :amused:

Clarx

2017-08-17, 22:39
Islamiści przynajmniej wierzą w swojego pustynnego ziomka, a polska prawica?
Klęczą przed krzyżem, wyznając kult "króla żydowskiego". Oczywiscie gardzą "ciapakami" i "żydami" przy tym jednocześnie :lol:

EdmundKemper

2017-08-17, 22:43
Kolejna sfrustrowana furgonetka?

bugmenot7

2017-08-17, 22:46
Clarx napisał/a:

Terroryści to prawacy tylko innych narodów ;) Walczą o swoje tradycje i zwalczają inne, a to że bardziej aktywnie niż nasi sp***oleni prawacy to inna sprawa.
Ja bym prawiczków wyj***ł na inną planetę i pozwolił im ze sobą walczyć.

@Cross9819, w przeciwieństwie do broni, samochody mają mnóstwo pożytecznych funkcji. Gnat jest tylko po to żeby odj***ć Cię wysyłając kulę w twój pusty łeb bez wysiłku. A tylko coś spróbuj powiedzieć o legalizacji broni. Może jeszcze państwo powinno przynieść ci gnata na tacy jak zasiłek? Może od razu granat dla każdego obywatela? A nie..... granaty nie przedłużają fiuta tak jak pistolet :) Zapomniałem! Kabura +50 do zajebistości.



Kto inżynierów k***a zaprosił do Europy jak nie lewacy? Tak ich kochacie przecież, a teraz okazuje się że to prawicowcy? To teraz czekam aż inżynierów prawaków wyjebiesz na inna planetę. Powinno się lewaków wysłać razem z inżynierami do Afryki tam was nauczą rozumu.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 22:49
@up

Idioto :krejzi:
Islamiści, pobożni konserwatywni muzułmanie to k***a kim dla ciebie są? lewakami? od kiedy to konserwatyści to lewacy :krejzi:
A ci co ich zapraszają to skąd wiesz, że to lewacy? a może wręcz przeciwnie? może prawackie sp***oliny chcące rozchulać nastroje nacjozjebizmu w Europie? albo zalać Europę prawicowym, konserwatywnym, religijnym gównem z pustyni, wybierz jedno :lol:
Co kolwiek nie robią Merkele i inne urzędasy Timmermansy działa to wyłącznie na korzyść prawackich idiotów, tych z europy jak i tych z pustyni :amused:

Zadzimierz

2017-08-17, 22:55
up ^^


Ja jestem prawakiem ale nie mam zamiaru nikogo zwalczać po prostu jak ktoś przychodzi do mnie do domu nie szanuje mnie oraz moich zasad to go wypie**alam z domu. Proste??? A jeżeli tobie odpowiada ze ktoś wchodzi Ci na chate sra ci na stół i sika na dywan a ty siedzisz i bijesz mu brawo bo nie jesteś przecież prawakiem to już twoja sprawa.

Nie chcecie walczyć o swoja kulturę tradycje i religie to niedługo będziecie mieli narzucana siłą obcą

Ni...........ny

2017-08-17, 22:56
MadDave napisał/a:

Nie no a tak na serio - pewne głowy powinny polecieć za sprawą plutonu egzekucyjnego za celową destabilizację europy oraz wprowadzenie poczucia ciągłego zagrożenia w miejscach w których ich rdzenni mieszkańcy nie są przyzwyczajeni.
Może w krajach kwitnącego koziego gówna strach przed bombami i świst kul jest normalny...



RAF, IRA, ETA :wyj***ne:

sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 23:01
Zadzimierz napisał/a:

Nie chcecie walczyć o swoja kulturę tradycje i religie to niedługo będziecie mieli narzucana siłą obcą



Właśnie to jest kwintesencja prawackiej głupoty - narzucanie innym swojego zdania.
Prawactwo islamskie nie różni się w niczym od was, jak te pustynne oszołomy chcą nam narzucać szariat, tak i wy chcecie nam narzucać katoliban i swoją własną poprawność polityczną :lol:
Jesteście siebie warci, macie jakiś fetyszyzm kulturowy, onanizujecie się z powodu, że jesteście takiej i takiej nacji, że jesteście takiego i takiego wyznania a zapominacie o biologicznych faktach, że jesteśmy k***a ludźmi, ale niestety prawicowy bełkot jest bardzo popularny i tak oto mamy islamizm, nacjozjebizm i inne sp***olenie dzielące ludzi

MadDave

2017-08-17, 23:04
hehe nie ma to jak spór o prawicę i lewicę w odniesieniu dla kultury w której funkcjonuje jedynie zasada - my- religijni, bogobojni i niewierni do odstrzału/ zniewolenia= dominacji i podbicia wszelkimi środkami.

Tak jak wszelkie wielkie imperia upadają, skomplikowane formy życia są wypierane przez prostsze, tak samo jak imperium europejskie upadnie- historia kołem się toczy. Prawdopodobnie jesteśmy tego świadkami. Zwykli ludzie tutaj nic nie zrobią.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 23:06
MadDave napisał/a:

hehe nie ma to jak spór o prawicę i lewicę w odniesieniu dla kultury w której funkcjonuje jedynie zasada - my- religijni, bogobojni i niewierni do odstrzału/ zniewolenia= dominacji i podbicia wszelkimi środkami.



Ty k***a z Marsa przyleciałeś? :krejzi:
Jakbyś nie zauważył, że prawacy myślą tak samo (MY - ONI czyli lewactwo) :amused:
Jak ktoś ma inne poglądy to od razu do utylizacji, do odstrzału, j***ny lewak :krejzi:
Czarno-Biały świat.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-17, 23:25
STOP zalewaniu Europy prawicowym islamskim gównem.
STOP prawicowemu szaleństwu napędzania nacjonalistycznych nastrojów w Europie.
STOP Brukselskim sk***ysynom, krypto-prawakom udających lewicowców, którzy wszystko co robią to na korzyść prawicowemu szaleństwu z europy jak i z pustyni.

STOP Prawicy

MadDave

2017-08-17, 23:27
@ sezamkowyRozpie**ol

"Hej, hej - Mars napada dookoła ludzi gromada Hej, hej - Mars atakuje żadnej litości nie czuje Hej, hej - Mars napada owoce pracy naszej zjada Hej, hej - ludkowie biedni Kolejny zlew powszedni"

Kurde no ponadczasowa piosenka ;)

Generalnie zwróć uwagę że lewarki są jeszcze bardziej krwiożerczy od prawicowców. Gdyby mogli to by powołali obozy eksterminacji swoich wrogów- czyli każdego który myśli inaczej. I nie widzieli by w tym nic złego.