18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak ślusarza-spawacza na stacji paliw

T3RMINATOR • 2019-01-06, 21:11
Chyba nie przeszedł szkolenia BHP.


Noemi1998

2019-01-06, 21:16
słabe jak nowa szata graficzna na sadolu, do ktorej z czasem przywykniemy...

Al...........is

2019-01-06, 22:03
Noemi1998 napisał/a:

słabe jak nowa szata graficzna na sadolu, do ktorej z czasem przywykniemy...



Sadol niedługo będzie biały, żeby nikt go nie posądził obrazę uczuć religijnych murzynów. Słyszałem, że już OMZRiK i inne pok***y tego typu złożyły zawiadomienia do prokuratury :)

~Velture

2019-01-06, 22:10
Spawanie pod dystrybutorem na stacji benzynowej naczepy naj***nej jakimiś belami słomy... Pan spawacz ma szansę na karierę w dziale hard.

boss.

2019-01-06, 22:29
Ale zjeb

LuzaQ

2019-01-06, 23:55
Chłop sie stara żeby trafic na harda i umilic wam i mnie czas a wy go opie**alacie. no nieładnie nieładnie.

Wiewór

2019-01-07, 08:54
Diesel jest niepalny do temp 55 stopni C. Nie ma właściwości wybuchowych chyba, że zgromadzi się go w zamkniętym pojemniku w którym zwiększy się ciśnienie.

jbone

2019-01-07, 11:20
a jak spawacz gazowy tnie palnikiem i ma tylko gumowe wężyki i butle obok siebie to nikt rabanu nie robi.trzeba mieć pewne pojęcie o substancjach palnych.

ktociewalil

2019-01-07, 17:15
Kto w tej sytuacji jest glupszy ten idiota ktory spawa czy ten ktory go nagrywa bedac 10metrow od dystrybutorów? hahaha

ZajętyPelikan

2019-01-07, 19:01
@up

Głupszy jest ten co nagrywa jak i większość tutaj komentująca.

Co złego jest w cięciu/spawaniu. Paliwa rozlanego nie ma, a nawet jeśli było to odparowało czy też było posypane neutralizatorem, więc w czym problem, jeśli załóżmy, że obsługa stacji jest powiadomiona, dystrybutory zablokowane.


Noemi1998

2019-01-08, 11:28
ZajętyPelikan napisał/a:

@up

Głupszy jest ten co nagrywa jak i większość tutaj komentująca.

Co złego jest w cięciu/spawaniu. Paliwa rozlanego nie ma, a nawet jeśli było to odparowało czy też było posypane neutralizatorem, więc w czym problem, jeśli załóżmy, że obsługa stacji jest powiadomiona, dystrybutory zablokowane.




Mylisz się, paradoksalnie jest coś co może spowodować eksplozje! Mało tego , Ty również posiadasz to , zazwyczaj kiedy zjesz obfitą grochówkę u Swojej babci :kloc: :kupa: :sraka: a odpowiedź brzmi : gazy ! :wyj***ne:

ZajętyPelikan

2019-01-12, 11:54
Noemi1998 napisał/a:




Mylisz się, paradoksalnie jest coś co może spowodować eksplozje! Mało tego , Ty również posiadasz to , zazwyczaj kiedy zjesz obfitą grochówkę u Swojej babci :kloc: :kupa: :sraka: a odpowiedź brzmi : gazy ! :wyj***ne:



Dopiero teraz spojrzałem, bo więc odpowiem Ci.

Mylisz się Ty, albowiem na otwartym powietrzu nie ma możliwości by stężenie gazów przekroczyło normy.

Mógłbym kontynuować wywód, ale nie chcę mi się.