18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Atak rakietowy w Syrii

Tamtaramta • 2013-05-22, 15:40
Kamerzysta troche ch*jowy ale niestety nic nie poradze za to jakość dźwięku jest przyzwoita.


Ver0

2013-05-22, 22:19
Za Akbara zawsze piwko !

nanowaty

2013-05-23, 02:06
i tak k***a powinni mieć codzienie, co j***ną godzinę. bomby, bomby i jeszcze k***a więcej bomb. aż nie wypie**olą wszystkich w powietrze ciapatych sk***ieli

Kutarate-Miszcz

2013-05-23, 10:34
oglądając początek poczułem się dość nieswojo... na szczęście w 0:30 wszystko wróciło do normy :amused:

Misiek_

2013-05-23, 21:47
Jak by mu to w te jego lepianke p*zdło, to by nie było co zbierać.

vic2000

2013-05-24, 01:05
Tępym baranem jest dla mnie osoba napieprzająca na Syryjczyków aby się wytłukli. Byłem w Syrii 4 lata temu i poznałem mnóstwo życzliwych i uśmiechniętych ludzi którzy wielokrotnie mi pomogli. Chyba nie słyszeliście jak mordują tam całe rodziny łącznie z malutkimi dziećmi. Idiotą jest ten który wrzuca arabów do jednego worka. W każdej rasie zdarzają się zjeb*ni zwyrodnialcy którzy myślą tylko o tym żeby się napie***lać. Za arabami sam nie przepadam, ale za tymi którzy mieszkają w europie bo to cwaniaki. Ludzie w Syrii to ich odbicie lustrzane ! Nigdzie na świecie się tak dobrze nie czułem jak tam. I niech żaden zj*b nie próbuje być fajny napie**aljąc na ciapatych nawet ich nie znając bo prawda taka że większość z was po prostu usłyszała od kolegów że ciapate to hu*e i się ich nie lubi a sami sobie zdania wyrobić nie umiecie. Tylko śmieci płyną z prądem...