18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Atak nożownika w centrum handlowym arkadia

MrBAD0094 • 2021-07-17, 23:08
Są pierwsze filmikii z ataku nożownika z Warszawy - centrum handlowe Arkadia, 17.07.2021 godz 19




leonfun

2021-07-19, 09:33
Którą grupę inwalidzką ma ten "ochroniarz"?

Fx12

2021-07-19, 09:41
Prawdziwie europejska stolica...

warszawiak123

2021-07-19, 10:12
Ludzie powiadają że bita była kobieta, znalazł się bohater i zwrócił uwagę. Damski bokser poszedł po wsparcie i zaczęli bić bohatera ten obronił się czymś ostrym. Trudne sprawy

Zuwalsky

2021-07-19, 10:33
Co robi ta blandyna z ciapatymi?

Wiewór

2021-07-19, 14:54
Zuwalsky napisał/a:

Co robi ta blandyna z ciapatymi?



Daje mu dupy a co ma robic?

blokern

2021-07-19, 16:01
MrBAD0094 napisał/a:

Dziadzio z ochrony odciągał typa który chciał powstrzymać nożownika także nie możesz mu odmówić sadyzmu.



widzisz tylo kawalek nagrania.
nozowonik chwile wczesniej wtracil sie w awanture kiedy ksieciu (ten ciachany) ciagnal swoja dupe przez arkadie, przyduszal itp.
ksieciunio tak sie wkurzyl ze zawolal kumpla i zaczeli napie**alac "nozownika" nie ma tego na nagraniu, goscia kopali, rzucali w niego przedmiotami, doniczki rozwalone na podlodze.
nozownikowi wkoncu sie udalo przeprowadzic kontre a inni mu wtedy zaczeli pomagac.
agresorami nie byl nozownik tylko te zjeby co dostaly na koniec wpie**ol :D

~hoszo napisał/a:

Się żeście doj***li do dziadka z ochrony. Co ma niby zrobić? Ryzykować życiem za te 18,30/h, które dostaje? Poza tym do takich sytuacji to trzeba wezwać jakiś patrol interwencyjny gdzie są ludzie z bronią, a nie dziadka, który głównie ma pilnować, żeby nikt nie zaj***ł wózka ze sklepu.



ale on dobrze robil. odciagal agresorow, nozownik w tej sytuacji stanal najpierw w obronie kobiety a potem sie bronil kiedy agresorzy kopali go lezacego

tfujdiler napisał/a:

dobrze to poustawiali zapewne dziwne służby były w to zaangażowane





RazoR2011 napisał/a:

Tu nagranie z drugiej strony i dłuższe.



grubas w czarnym i gosciu co dostal nozem byli agresywni, nozownik zwrocil im uwage zeby przestali szarpac kobiete (ta blondi co trzyma ja typ z leroy merlin)
dobrze tak patusom. mam nadzieje ze nozownik zostanie okrzykniety bohaterem

Hrabia Drapula

2021-07-19, 16:54
gruby zamiast go napie**alać powinien mu tą rękę co nóż trzymał wyrwać ze stawu przy samej dupie, a ci kolesie co go odciągali powinni być pociągnięci do odpowiedzialności że pomagali nożownikowi, tak gruby by mu pewnie dał radę, cyrk k***, cyrk

ellsworth

2021-07-19, 20:26
~hoszo napisał/a:

Się żeście doj***li do dziadka z ochrony. Co ma niby zrobić? Ryzykować życiem za te 18,30/h, które dostaje? Poza tym do takich sytuacji to trzeba wezwać jakiś patrol interwencyjny gdzie są ludzie z bronią, a nie dziadka, który głównie ma pilnować, żeby nikt nie zaj***ł wózka ze sklepu.



Nie. Po prostu za coś takiego firma ochroniarska powinna wypłacić wileomilionowe odszkodowanie. Od tego do ch*ja są, żeby chronić i takich mają zatrudniać ludzi żeby zapewnić to do czego są przeznaczeni - do chronienia! Wszystkie te firmy ochroniarskie zatrudniające dziasków, inwalidów i innych takich powinny zostać zamknięte a właścicielom wielki ch*j w dupsko!

franekkfz

2021-07-19, 22:18
"Z tego co wyczytałem : ten w białym przyduszał swoją dziewczynę. Przez dobre kilkanaście metrów. Gdy chciała się uwolnić przy schodach brutalnie ja szarpnął. Wtedy tem w szarym stanął w jej obronie, popchnął go i powiedział co jej robisz?!
Wtedy ten w białym wpadł w szał, wrócił do galerii z krzykiem razem z tym wielkim w czarnej koszulce i zaczęli atakować tego w szarym t-shircie. On po prostu się bronił, tych dwóch rzucało czym popadnie w tego w szarym. Stad te rozbite doniczki. Kopało go w pewnym momencie w 3 na ziemi, dlatego ten z leroy zabrał mu tem słup, bo to ten w czarnym i białym byli napastnikami. Ten w szarym był duszony na ziemi i wtedy wyciągnął coś, nie wiem dokładnie co i drasnal jednego w nogę a drugiego w dupę.
Ludzie te filmiki pokazują tylko koniec sytuacji. Ci dwaj się trochę przeliczyli to oni atakowali pierwsi, najpierw kobietę, później chłopaka który chciał ja obronić a robicie z niego napastnika nie znając sytuacji. Był duszony kolanem na ziemi. Gdyby chciał mu coś zrobić to nie miałby draśnięcia a policja potwierdziła ze rana powierzchowna. Opanujcie się." Jak to się potwierdzi, to wszystko staje się oczywiste na tym filmie.

polakwrocek

2021-07-20, 23:03
Warszawka to miała 100% na Trzacha prawda ?

Znawca_Cipek

2021-07-21, 20:16
A teraz pytanie. Ile dyskryminowanych,walczących o równouprawnienie, cipeczek rzuciło się do obezwładnienia typa? Może jest tu jakaś walcząca feministka i odpowie?

Mors_Nigra

2021-07-23, 17:31
~hoszo napisał/a:

Się żeście doj***li do dziadka z ochrony. Co ma niby zrobić? Ryzykować życiem za te 18,30/h, które dostaje? Poza tym do takich sytuacji to trzeba wezwać jakiś patrol interwencyjny gdzie są ludzie z bronią, a nie dziadka, który głównie ma pilnować, żeby nikt nie zaj***ł wózka ze sklepu.



Ty jesteś jakiś upośledzony?! Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Każdy tutaj nie miał problemu z tym, że dziadzio nie rozłupał na kawałki nożownika, tylko że przeszkadzał ludziom, którzy próbowali tegoż nożownika powstrzymać. Ty i każdy kto postawił Ci piwo winien sobie palnąć w łeb, chociaż w piąchy.