18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak Niedźwiedzia

T3RMINATOR • 2019-03-28, 20:50
Misiowi się dostało nie chciał sobie pójść i zaatakował "ludzia" :dead:


Cynski

2019-03-29, 19:53
pie**olnijcie się w głupie łby jak myślicie, że jakiś niedźwiedź jest ważniejszy od człowieka...
Ciekawe jakbyście zareagowali jakby się taki pałętał po waszym podwórku i nie chciał sp***olić.
Pewnie rozłożylibyście łapska i chcielibyście przytulić.....

Jestem_na_nie

2019-03-29, 21:44
L_Etranger napisał/a:

Co za k***y j***ne :/



Natura

Adae

2019-03-29, 22:46
Lobo24 napisał/a:

ludzie to największa zaraza tej planety.


Zacznij wiec jej leczenie i zdechnij szmato.

Zwierzeta na filmiku to inny gatunek. Dzieki bogu za propagacje kamer w telefonach na terenach zamieszkalych przez inne rasy. Jeszcze korporacje kontrolujace media probuja blokowac rozpowszechnianie filmikow pokazujacych ta dzicz w akcji, ale coraz wiecej osob sie budzi.

I niewazne czy to japonczyk, zracy zywa zabe, czy chinczyk zracy psa obok umierajacego na drodze dziecka, czy hindus srajacy na ulicy, czy afrykanczyk gwalcacy dzieci zeby wyleczyc sie z hiva.

Filiop

2019-03-29, 23:01
k***a bardziej mnie to ruszyło niż psy w schroniskach.

Szkodnik7676

2019-03-29, 23:07
Piękna akcja, dostał wpie**ol bo był czarny :)

czakalakax

2019-03-29, 23:40
adikkce napisał/a:

Dali mu szanse aby sie oddalil, rzucili kamieniem, ale wolal zaatakowac to ch*j mu w dupe - dobrze zrobili brunatnemu ku*asowi



Sam jestes brunatny debilu bo pewnie brunatni cie zrobili. jak ogladam takie filmy to coraz bardziej mi to uswiadamia jak ludzie sie staczaja, zachodnia "cywilizacja" upada a w takic hkrajach jak na tym filmiku gorsza dzicz jak 500 lat temu. Dokad zmierzasz swiecie ? Buduja sie w dzunglach, wycinaja lasy to niech maja weterynarza na wyposazeniu co misia uspi i przewioza dalej w las ....

Reseller

2019-03-30, 00:27
No k***a, konkretnie. Więcej takich filmików :D piwo

Dupaapud

2019-03-30, 08:04
Mors_Nigra napisał/a:

sadybę ludzką.


haha, Sadybę, to masz kura w Warszawie.

baku6969

2019-03-30, 09:14
Brawo aż się wzruszyłem i zwaliłem sobie to tego... Sadistic wraca do kożeni bo strona powsała po to żeby pokazywać takie poj***ne materiały!! Więcej chorego gówna :) !!!

krasnal_hałabała

2019-03-30, 13:40
Nie miśka wina bo i zwierzę głupie ale brudy dobrze zrobili, gówniaki im tam biegają i misiek mógłby któregoś odj***ć, szkoda i miśka i brudów.

karoldeicide

2019-03-30, 14:08
oczko się odlepiło temu misiu :-)

panar3

2019-03-31, 13:29
Nie dam piwa :-/ Dałbym gdyby misio wygrał.

kicak40

2019-03-31, 22:14
Czy tylko mnie zastanawia, że te brudasy mają tak ubogi język? W kółko tylko "ejj ejjj ej ej ejj ej"

Shill666

2019-04-03, 21:00
j***ne ścierwa ludzkie. Już abstrah*jąc od tego czy niedźwiedź czy nie, czy zagrożenie, to film idealnie odzwierciedla jakim sk***iałym gatunkiem jesteśmy. Wszystko rozjebiemy w pył, zarżniemy, wykorzystamy i wyeksploatujemy do cna nie patrząc na swój przyszły los. Tragedia, wszędzie wjebiemy się z butami w imię dolarów. Liczę na to, że wyginiemy, bo aktualnie potrafimy tylko jako gatunek się mnożyć w nieskończoność, zabijać i niszczyć własne miejsce do życia. Paradoksalnie daleki jestem od ekologicznego pie**olca, ale jakby tak spojrzeć realnie, całkiem niedługo będzie takich pasożytów najczęściej wiadomego pochodzenia i koloru łącznie na świecie ok 10 mld. Człowiek dla tej planety faktycznie jest jak nowotwór... jeśli ma to tak dalej wyglądać, to chociaż liczę na najbardziej srogi scenariusz ludzi walczących o przetrwanie, a i tak r*chanych przez matkę naturę w zgliszczach wielkich miast.