18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak Niedźwiedzia

T3RMINATOR • 2019-03-28, 20:50
Misiowi się dostało nie chciał sobie pójść i zaatakował "ludzia" :dead:


sasza-86

2019-03-29, 13:08
Spoko przerobią na smalec. Nic się nie zmarnuje.

Imm420

2019-03-29, 13:49
Młody niedźwiedź, zgubił się raczej, albo był głodny, spanikował kiedy zaczęli na niego krzyczeć i odganiać kamieniami, bezpodstawnie żaden niedźwiedź nie zaatakuje człowieka, podobnie jak wilk. Ludzie na filmie trochę zbyt brutalnie i agresywnie podeszli do tematu, wyobrażacie sobie coś takiego w Europie? W Bieszczadach w zeszłym roku był widziany niedźwiadek przy domostwach (ponoć miał niecałe 2 lata), szukał pożywienia ale nikt go z widłami nie gonił, tylko zadzwonili po leśniczego i odpowiednie służby się tym zajęły. A wracając do filmu, to ten zaatakowany Da Silva wcześniej zbliżył się do zwierzaka i zaj***ł mu jakimś kijem, sami byście zareagowali podobnie na miejscu zwierzaka.

mesjans

2019-03-29, 15:09
Stężenie cipek na Sadolu chyba wzrosło.

Kasynko123

2019-03-29, 15:15
Uganda army rządzi.. Zsumowane IQ czarnych przewyższyło inteligencję misia :-|

TB303

2019-03-29, 15:16
mesjans napisał/a:

Stężenie cipek na Sadolu chyba wzrosło.


Ten portal upadł, od kiedy został zdominowany przez tę bandę hipokrytów i słabych psychicznie p*zd.

dodii

2019-03-29, 15:49
adikkce napisał/a:

Dali mu szanse aby sie oddalil, rzucili kamieniem, ale wolal zaatakowac to ch*j mu w dupe - dobrze zrobili brunatnemu ku*asowi



Czyli dokładnie zrobili to czego nie powinni.

KKuubbaa

2019-03-29, 16:01
sqnk napisał/a:

j***ne zwierzeta misia niewinnego zatlukli



Ciekawy co by zrobił ten niedźwiedź gdybyś ty wkroczył na jego teren. ;-)

Skąd się tylu obrońców zwierząt tutaj zjawiło.
Nie oszukujmy się ale gdyby to człowiek wszedł na teren niedźwiedzi to by został zjedzony żywcem a oni bronili swoich dzieci i żon więc nie rozumie dlaczego tak wszyscy tak obrażają tych murzynków babo

qsioneq

2019-03-29, 16:04
jak wam taki misiu kogos z rodziny wpie**oli na wycieczce w bieszczadach to inaczej bedziecie szczekac idioci

KKuubbaa

2019-03-29, 16:09
MalcolmX napisał/a:

pie**olone ścierwa gównoskóre. I zabili misiaczka. A u nas od małego uczą segregować śmiecie, pie**olą o torebkach foliowych, lasach deszczowych. Protokoły z Kioto, porozumienia z Paryża. Fair trade i zdjęcia uśmiechniętych murzynów z plantacji bananów, a te brudne sk***ysyny w dupie mają całą ekologię. Całe WWF i Greenpeace to sprzedajne lewackie ch*je, specjalizujący się w wymuszaniu kasabubu w zamian za odstąpienie od blokowania inwestycji. A tymczasem murzyny siedzą u siebie i niszczą środowisko ile wlezie. Byłem w Kenii i takich zwałów śmieci na obrzeżach miast, nie widziałem nigdzie. Obejścia z lepiankami z krowiego gówna, które mają ład i porządek. Są ogarnięte i jako tako uporządkowane, można policzyć na palcach jednej ręki. Każdy bambus leży i czeka, aż przyjdzie „biały” UNICEF i mu da. Za „lata niewolnictwa” jego przodków. Te szmaty są roszczeniowi bardziej od żydków.


Lepiej aby jeden niedźwiedź zdechł niż cała wioska, niedźwiedź by sobie normalnie nie odszedł. Tak działa natura śilniejszy zwycięża nad słabszym np lew zabija w swoim życiu setki zwierząt aby przetrwać a murzyni po prostu bronili swojej wioski czyli dzieci i żony gdyby nie bronili to niedźwiedź zjadły wszystkich i nie miałby wyrzutów sumienia.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-03-29, 17:00
qsioneq napisał/a:

jak wam taki misiu kogos z rodziny wpie**oli na wycieczce w bieszczadach to inaczej bedziecie szczekac idioci



A co ty??Ręka w rękę z c**atymi,nie stoisz za misiem,nie bronisz misia,tylko c**apatych???

KKuubbaa

2019-03-29, 17:27
wujekslepy napisał/a:

Dla Ciebie to ludzie, a dla mnie zwierzęta. Punkt widzenia zależy od punktu leżenia. Dla mnie to jest bydło, którego jedynym celem egzystencji jest dostarczanie materiałów na harda. Jakby to miało miejsce w jakimś bardziej cywilizowanym kraju, to proste że dobrze by zrobili. Tutaj po prostu czuję niedosyt, że tych niedźwiedzi nie było więcej i nie oczyściły wioski z brudów.



I z niewinnych dzieci i kobiet....

dunio90

2019-03-29, 18:00
Ja pie**ole. Jakie obruszenie. Bardziej żałujecie zwierząt niż ludzi. Babcie pie**olnie samochód - śmieszki. Gość ginie w wypadku w pracy - śmieszki. Niedźwiedź dostaje po p*zdzie - wielki żal. Pitbull obrywa maczeta - żal. No do ch*ja, jesteście na sadisticu a nie na forum Green Peace'u. Ekolodzy pie**oleni. Gdyby ten niedźwiedź kogoś wpie**olil to byście darli łacha z wpie**olonego. j***ne downy. Jak się śmiać to k***a ze wszystkiego. Z resztą zobaczcie imbecyle co jest napisane w logo portalu.

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

A co ty??Ręka w rękę z c**atymi,nie stoisz za misiem,nie bronisz misia,tylko c**apatych???



Stałem za Twoim wujkiem jak Cię na kolana brał.

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

A co ty??Ręka w rękę z c**atymi,nie stoisz za misiem,nie bronisz misia,tylko c**apatych???



Stałem za Twoim wujkiem jak Cię na kolana brał.

Ziomee22

2019-03-29, 18:17
Kurde ewka miała rację jak tak napie**alali dinozaury to faktycznie nie miały szans