18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak na furgon

Salieri16000 • 2019-01-09, 22:46
Trzech złodziei- jeden uzbrojony w AK-47, zaatakowało furgonetkę na parkingu supermarketu z którego dwóch strażników właśnie odebrało gotówkę, aby zabrać ją do banku:


Shotterr

2019-01-09, 23:22
Poprawna decyzja ochroniarza. Wiedział że złapali ich z opuszczonymi gaciami to wyraźnie się poddał i nie strugał bohatera filmów akcji w obronie cudzego, ubezpieczonego mienia.

gorakldz

2019-01-09, 23:40
czy to reklamówka z LIDLA :D ?

~Beny

2019-01-09, 23:59
Nazwa firmy widniejącej na samochodzie sugeruje, że nagranie pochodzi z Polski.

Presty

2019-01-10, 00:40
Sk***ysyny, zostawili kumpla na pożarcie i spieprzyli samochodem...

Romo666

2019-01-10, 06:53
Jak sobota to tylko do Lidla do Lidla

nowynick

2019-01-10, 09:01
tak właśnie postrzegam te wszystkie p*zdy przebrane za ochroniarzy i z klamką za pasem. Niby to takie groźne a dwóch/trzech kolesi spokojnie im zajebie co chce. I zgadzam się, że ochroniarz podjął słuszną decyzję o natychmiastowym poddaniu się, po prostu dawanie gnata ch*j wie komu żeby się kręcił przy bankomacie w Biedronce uważam za nierozsądne..

Imnotnew

2019-01-10, 09:49
To furgonetka agencji ochrony Mondial-Pol z Ustronia.
Jak na firmę, która ma 24 lata doświadczenia to jakaś tragedia.
Samochód powinien być opancerzony z systemem wrzutowym i zamkiem otwieranym od środka zawsze z kierowcą w środku. Do tego jeden "tragarz" i strzelec z ręką na broni obserwujący otoczenie.
No ale napastnik z długą bronią to już nie żarty - potężny efekt psychologiczny... I tak ich zwolnią dyscyplinarnie

(Materiał chyba świeży bo nic nie mogę znaleźć)

Wiewór

2019-01-10, 10:04
Czytam powyższe komentarze i szokuje mnie jak wy się ch*ja znacie :facepalm:

Czekam na opinie ekspertów bo by zrobili w powyższej informacji? :mrgreen:
Ja bym rzucił pas z bronią worek z kasą i sp***alał bym tak, żeby mi się zapaliły laczki.

Imnotnew

2019-01-10, 11:09
Abraxus napisał/a:

Czytam powyższe komentarze i szokuje mnie jak wy się ch*ja znacie :facepalm:

Czekam na opinie ekspertów bo by zrobili w powyższej informacji? :mrgreen:
Ja bym rzucił pas z bronią worek z kasą i sp***alał bym tak, żeby mi się zapaliły laczki.



Tak, jestem ekspertem!
BTW. przy procesie rekrutacji do mojego wydziału odpadłbyś na pierwszym etapie.
Bać się to rzecz ludzka a nauczyć się nad tym panować jest bardzo trudno. Inteligentnym ludziom zajmuje to średnio od 3 do 6 miesięcy intensywnego szkolenia

Murgen

2019-01-10, 12:10
Imnotnew napisał/a:

To furgonetka agencji ochrony Mondial-Pol z Ustronia.
Jak na firmę, która ma 24 lata doświadczenia to jakaś tragedia.
Samochód powinien być opancerzony z systemem wrzutowym i zamkiem otwieranym od środka zawsze z kierowcą w środku. Do tego jeden "tragarz" i strzelec z ręką na broni obserwujący otoczenie.
No ale napastnik z długą bronią to już nie żarty - potężny efekt psychologiczny... I tak ich zwolnią dyscyplinarnie

(Materiał chyba świeży bo nic nie mogę znaleźć)





Beny napisał/a:

Nazwa firmy widniejącej na samochodzie sugeruje, że nagranie pochodzi z Polski.



Atak z 5 grudnia, wydarzył sie w Mediolanie. Podobno zgarneli około 20k euro.

htp

2019-01-10, 12:59
Imnotnew napisał/a:

To furgonetka agencji ochrony Mondial-Pol z Ustronia.
Jak na firmę, która ma 24 lata doświadczenia to jakaś tragedia.
Samochód powinien być opancerzony z systemem wrzutowym i zamkiem otwieranym od środka zawsze z kierowcą w środku. Do tego jeden "tragarz" i strzelec z ręką na broni obserwujący otoczenie.
No ale napastnik z długą bronią to już nie żarty - potężny efekt psychologiczny... I tak ich zwolnią dyscyplinarnie

(Materiał chyba świeży bo nic nie mogę znaleźć)


https://www.mondialpol.com/sito/
mały myślnik robi różnicę...

Wiewór

2019-01-10, 13:08
Imnotnew napisał/a:

Tak, jestem ekspertem!


To pisz coś byś zrobił panie bohaterze ekspercie komandosie.
Wyraźnie napisałem, że czekam na ekspertyzę a ty mi tu się odgrażasz, że byś mnie nie przyjął ch*j wie gdzie.

AN...........or

2019-01-10, 16:43
Nie jestem ekspertem w takich sprawach, ale z mojego doświadczenia wiem, że w takich sytuacjach najlepiej kucnąć i nadstawić dupy. Może się zadowolą.

ziajos

2019-01-10, 17:52
Sami Rambo tutaj jak widzę :D
Jak skończycie chłopcy grać w CSa i wyjdziecie z piwnic, to może ogarniecie o co chodzi.