18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

atak bydła

nowynick • 2019-04-01, 08:42


policja z obywatela robi debila, ale ten ich ubiegł :D

PS 1:10 - 1:40 drugiego filmu :brawo2:

kusti

2019-04-01, 21:18
Ile golfów 3 tylu prawników w tym kraju. Aż łezka się kręci na myśl o MO... zanim by ryja otworzył z tym debilnym wymądrzaniem to już by siniaki na dupie liczył kozak zaj***ny

Justynka99

2019-04-01, 21:28
Z dwojga złego już wolę patusów, którzy utrudniają życie policji, niż tych wzdychających za MO.

Ali_G

2019-04-01, 21:35
Takie popie**olone ameby siejące zamęt w społeczeństwie powinno się na prawdę wywozić, izolować i blokować wszelki dostęp do jakichkolwiek metod komunikacji. Rzadko wychodzę z równowagi w internecie, ale ten człowiek jest książkowym przykładem osobnika, który nie powinien kooperować z innymi osobnikami naszego gatunku. Homo sp***olis.


Lizodup

2019-04-01, 21:38
o borze jakies debile co oglondajom bigbrothera magicala itp

Recydywista

2019-04-01, 22:17
Jeżeli nie chcesz okazać dokumentów to może znaczyć ze masz coś do ukrycia a jak dla mnie to już jest podstawa żeby k***iszona wytargac z samochodu

sebopolska

2019-04-01, 22:17
figgin napisał/a:

@ all up
Gościa nie bronię, bo ch*j wie, o co poszło, ale rzeczywiście zgodnie z ustawą o Policji, funkcjonariusz powinien był się przedstawić, podać przynależność służbową i stopień, oraz określić przyczynę oraz podstawę podjęcia czynności (a nie bełkotać coś o jakimś wykroczeniu), a na ewentualne żądanie okazać legitymację służbową, dodatkowo pouczyć o przysługującym prawie do złożenia zażalenia na swoje czynności do właściwego miejscowo prokuratora. Ta przepita baba też miała te same obowiązki. To, że pacjent jest debilem, w żaden sposób nie usprawiedliwia ich braku poszanowania dla przepisów prawa. Dopiero potem przepita baba znalazła sobie pretekst w postaci "obrazy funkcjonariusza", co jest dyskusyjne, bo pacjent wulgarnych słów nie użył. Funkcjonariusze będą mieli po premii, chyba, że debil się uprze i będzie chciał większego dziadostwa narobić (bo takie mamy prawo, że może), a debil pewnie miał kilkanaście godzin na dołku i wpie**ol, co najlepiej o funkcjonariuszach też nie świadczy



Po pierwsze - nagranie nie jest od początku interwencji i nie wiemy czy Policjant się przedstawił czy nie .
Po drugie - Podstawą (czyli podstawa faktyczna) podjęcia czynności było popełnienie wykroczenia przez kierującego. ( Faktycznie na filmie nie widać podania podstawy prawnej, ale nie można wykluczyć, że mogła być podana przed włączeniem kamery)
Po trzecie - Policjant nie musiał pokazywać legitymacji służbowej ( doczytaj ustawę).
Po czwarte - skąd wiesz, że nie został pouczony o prawie do złożenia zażalenia do prokuratora? Przecież interwencja jeszcze się nie skończyła, chyba nie myślisz, że Policja będzie pouczała o takich rzeczach na początku interwencji to nie miałoby sensu.
Po piąte - wpie**ol od funkcjonariuszy to powinieneś dostać ty za swoją głupotę i wiedzę z podwórka jaką tu przedstawiłeś. Pamiętaj, że Milicji już nie ma i, że to nie serial Pitbull.
Pozdro i poczytaj UoP, PRD, RRM i pokrewne ustaw

Bedejot

2019-04-01, 22:21
Wsiadaj nie pie**ol hehe

WolneKonopie

2019-04-01, 22:31
figgin napisał/a:

@ all up
Gościa nie bronię, bo ch*j wie, o co poszło, ale rzeczywiście zgodnie z ustawą o Policji, funkcjonariusz powinien był się przedstawić, podać przynależność służbową i stopień, oraz określić przyczynę oraz podstawę podjęcia czynności (a nie bełkotać coś o jakimś wykroczeniu), a na ewentualne żądanie okazać legitymację służbową, dodatkowo pouczyć o przysługującym prawie do złożenia zażalenia na swoje czynności do właściwego miejscowo prokuratora. Ta przepita baba też miała te same obowiązki. To, że pacjent jest debilem, w żaden sposób nie usprawiedliwia ich braku poszanowania dla przepisów prawa. Dopiero potem przepita baba znalazła sobie pretekst w postaci "obrazy funkcjonariusza", co jest dyskusyjne, bo pacjent wulgarnych słów nie użył. Funkcjonariusze będą mieli po premii, chyba, że debil się uprze i będzie chciał większego dziadostwa narobić (bo takie mamy prawo, że może), a debil pewnie miał kilkanaście godzin na dołku i wpie**ol, co najlepiej o funkcjonariuszach też nie świadczy




Już przez chwilę pomyślałem że sami typowi idioci (na szczęście idioci sadyści) na sadolu, {najlepszy komentarz w skrócie o treści "kocham pomocne psy... robie to co chcą, nie mam swojego zdania i nie walcze o swoje.."
Dziękuję !! -ratujesz myślących !

Do myślących inaczej :
- gość walczy o swoje nie będąc prawnikiem wiec walczy/mówi jak umie.
-golf (czysty czy brudny) nie jest żadnym wyznacznikiem (znam dyplomatę który jeździ zardzewiałą skodą favorit z 1989r [no patologia napewno]

Podstawą działania są przepisy których zarówno my jak i oni muszą się trzymać !.

Rudinxon

2019-04-01, 22:31
k***a, jaki syf w tym aucie mają. Ja pie**ole.
Ogólnie ten jego cały klanał to jedno wielkie dno.

WolneKonopie

2019-04-01, 22:41
Co do komentarza nad moim..
Domniemywać możemy wszystko co jest poza filmem. Zarówno dobro jak i zło.
Pies nie wspomniał ani raz na filmie o tym ze już podał jakiekolwiek dane a zachowanie zarówno jego jak i jego koleżaki z firmy jedznoznacznie świadczy o brakach w wykształceniu.

Przytocz cytowane ustawy paragrafy kodeksy i inne niezrozumiałe/nieznane to się cześć sadoli nauczy wedle swojej oceny. Pozdrawiam

Andre1945

2019-04-01, 23:41
Cytat:

Coś w tym jest, ale prawda jak zwykle leży pośrodku i śmiem twierdzić, że mógłbyś w tym kraju trafić na funkcjonariuszy, którzy Twoje uprzejmości mieliby w dupie i tak by Cię "z kimś pomylili, ze względu na odpowiadający rysopis", a że byłaby trzecia nad ranem pośrodku jakiegoś zadupia , to dostałbyś wpie**ol. Bo tak niestety co bardziej sfrustrowani funkcjonariusze prewencji postępują, jak im się nudzi i skuteczność na siłę wyrabiają. I zaprawdę powiadam Ci, wcale nie musisz być, ani nawet wyglądać na sebixa :)



Kolego, dlaczego nigdy takie filmiki nie zdarzają się z ludźmi w garniturach, albo w ogóle schludnie ubranymi, zachowującymi się spokojnie i kulturalnie, tylko zawsze, podkreślam, zawsze, jest to jakiś spocony, niedomyty sebiks, skaczący i straszący ''Wy k***a nie wiecie kim ja jestem'', ''nagrywaj to'', ''dzwoń po XYZ''?

Odpowiedź jest jedna - bo te patusy, niepotrafiące złożyć poprawnie jednego zdania (''podstawa faktyczna'', k***a mać, prawnik po ''Sędzi Annie Marii Wesołowskiej'') same się proszą o zatrzymanie. Na YT masz pełni filmików tego rodzaju, niedawno była patusiarska rodzinka skacząca do funkcjonariuszy drogówki (swoją drogą, bardzo grzecznych) i została zatrzymana, bo zachowywała się jak małpy na wybiegu.

Gdyby ten pajac z filmiku grzecznie zapytał o podstawę prawną i podał swój dowód tożsamości, to tej sytuacji z filmiku by nie było. Zgadza, się, funkcjonariusze też nie zachowali się w porządku (jak wskazano wyżej, powinni byli się przedstawić, podać stopień i przynależność), ale nijak nie usprawiedliwia to zachowania tego sebka i jego przytępawej maciory. Ludzie w tle dobrze go podsumowali.

PS Tak, ''pomuszcie'' napisałem celowo, prześmiewczo, ironizując z takich kolesi, którzy fikają do policjantów, a jak przychodzi co do czego, to płaczą o pomoc. Wielcy bojownicy jotpe.

pankruk

2019-04-01, 23:44
Pomijając całe to legislacyjne pie**olenie kto ma obowiązek się zesrać, a kto ma obowiązek zrobić fikołka to gość od początku prowokował funkcjonariuszy więc finalnie dostał to czego chciał. Problem polega na tym, że teraz wyjdzie z tego sprawa w sądzie, papugi będą szukać kto jest winny, a wszystko to za nasze pieniążki. Bo jeden artysta chciał pokazać całemu światu na YT, że jest cwańszy od policji, a druga z trzecim dała się sprowokować. Jednocześnie znacznie poważniejsze rozprawy będą czekać w kolejce za setkami spraw o bzdury. Swoją drogą gościu głupotą zaryzykował nasranie sobie w papiery wyrokiem karnym. Brawa dla jednej i drugiej strony, szczyt żenady.

nano50

2019-04-02, 00:12
Mors_Nigra napisał/a:

Taki patus się rozmnaża a ja kierwa nie mam z kim... może też powinienem obniżyć standardy i poszukać takiej upośledzonej dziuni jak ta jego bździątwa (słychać po głosie i widać po twarzy, na profilówce na YT. Ale r*chable).



Faktycznie trochę to smutne. Z drugiej strony wpadnij z taką i całe życie będziesz zmuszony słuchać przygłupiego pie**olenia jakiejś lafiryndy. Już lepiej być samemu.

Okrupnik

2019-04-02, 01:18
Typ siedzi za kółkiem, silnik pewnie ciepły "ALE CO ALE JA NIE KIEROWAŁEM NO CO SAMO SIĘ TU AUTO PRZETELEPORTOWAŁO".
k***a funkcjonariusze też średnio rozgarnięci bo powinni delikwentowi wyrecytować od razu, że mogą go bez żadnej podstawy sprawdzać w ramach kontroli drogowej lub nawet jako cywila bez samochodu i gość musi mieć przy sobie rzeczone dokumenty.

k***a i jeszcze to darcie japy "DZWOŃCIE NA POLICJE" XDD tak bo k***a przyjedzie drugi radiowóz i zacznie się strzelanina w obronie patusa... k***a ci ludzie chyba byli duszeni w wanience jak byli mali bo ewidentnie za mało tlenu doszło do mózgu w okresie rozwojowym.

fi...........in

2019-04-02, 05:38
sebopolska napisał/a:

Po pierwsze - nagranie nie jest od początku interwencji i nie wiemy czy Policjant się przedstawił czy nie .
Po drugie - Podstawą (czyli podstawa faktyczna) podjęcia czynności było popełnienie wykroczenia przez kierującego. ( Faktycznie na filmie nie widać podania podstawy prawnej, ale nie można wykluczyć, że mogła być podana przed włączeniem kamery)
Po trzecie - Policjant nie musiał pokazywać legitymacji służbowej ( doczytaj ustawę).
Po czwarte - skąd wiesz, że nie został pouczony o prawie do złożenia zażalenia do prokuratora? Przecież interwencja jeszcze się nie skończyła, chyba nie myślisz, że Policja będzie pouczała o takich rzeczach na początku interwencji to nie miałoby sensu.
Po piąte - wpie**ol od funkcjonariuszy to powinieneś dostać ty za swoją głupotę i wiedzę z podwórka jaką tu przedstawiłeś. Pamiętaj, że Milicji już nie ma i, że to nie serial Pitbull.
Pozdro i poczytaj UoP, PRD, RRM i pokrewne ustaw



Po pierwsze i ostatnie zalecam Ci potrenowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem: umundurowany pies ma OBOWIĄZEK okazania legitymacji służbowej na żądanie, w sposób umożliwiający odnotowanie danych, to napisałem, nie chce mi się cytatem podpierać, a do tego nigdzie nie podniosłem zarzutu, że nie został pouczony o swoich prawach, tylko stwierdziłem, że zgodnie z ustawą po zakończeniu czynności musi. Do tego nigdzie nie stwierdziłem, że filmik jest od deski do deski. A dodatkowo, baba się nie przedstawiła. Comprende, czy przełożyć Ci to na jakiś uproszczony dialekt dla współczesnych osiedlowych idiotów ?? :)



Andre1945 napisał/a:

Kolego, dlaczego nigdy takie filmiki nie zdarzają się z ludźmi w garniturach, albo w ogóle schludnie ubranymi, zachowującymi się spokojnie i kulturalnie, tylko zawsze, podkreślam, zawsze, jest to jakiś spocony, niedomyty sebiks, skaczący i straszący ''Wy k***a nie wiecie kim ja jestem'', ''nagrywaj to'', ''dzwoń po XYZ''?

Odpowiedź jest jedna - bo te patusy, niepotrafiące złożyć poprawnie jednego zdania (''podstawa faktyczna'', k***a mać, prawnik po ''Sędzi Annie Marii Wesołowskiej'') same się proszą o zatrzymanie. Na YT masz pełni filmików tego rodzaju, niedawno była patusiarska rodzinka skacząca do funkcjonariuszy drogówki (swoją drogą, bardzo grzecznych) i została zatrzymana, bo zachowywała się jak małpy na wybiegu.

Gdyby ten pajac z filmiku grzecznie zapytał o podstawę prawną i podał swój dowód tożsamości, to tej sytuacji z filmiku by nie było. Zgadza, się, funkcjonariusze też nie zachowali się w porządku (jak wskazano wyżej, powinni byli się przedstawić, podać stopień i przynależność), ale nijak nie usprawiedliwia to zachowania tego sebka i jego przytępawej maciory. Ludzie w tle dobrze go podsumowali.

PS Tak, ''pomuszcie'' napisałem celowo, prześmiewczo, ironizując z takich kolesi, którzy fikają do policjantów, a jak przychodzi co do czego, to płaczą o pomoc. Wielcy bojownicy jotpe.



Kolego, ja typa nigdzie nie bronię, ja stwierdzam, co musi i powinna Policja zgodnie z ustawą :) A co do normalnych, z racji wykonywanej kiedyś funkcji miałem okazję do porzygania studiować sobie różne przypadki nadużyć popełnianych przez funkcjonariuszy między innymi na "normalnych" ludziach, więc nie obraź się, ale straszne bzdury opowiadasz I strasznie uproszczone :) Nie twierdzę, że każdy policjant jest zły, jednakowoż chyba po prostu masz farta i żyjesz w jakiejś innej, lepszej Polsce :)