18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

atak bydła

nowynick • 2019-04-01, 08:42


policja z obywatela robi debila, ale ten ich ubiegł :D

PS 1:10 - 1:40 drugiego filmu :brawo2:

muc13k

2019-04-01, 19:27


Przejrzałem sobie jego kanał i ten rodzynek strasznie mi się spodobał.
"Ja jestem po szkole podstawowej. Ja nie będę uczył policjantów jak mają postępować z obywatelem"
Kurtyna

SuchyHarry

2019-04-01, 19:28
Niech dzwoni do tego posła a nie...

fi...........in

2019-04-01, 19:34
muc13k napisał/a:

Przejrzałem sobie jego kanał i ten rodzynek strasznie mi się spodobał.
"Ja jestem po szkole podstawowej. Ja nie będę uczył policjantów jak mają postępować z obywatelem"
Kurtyna



Tym bardziej się uprawdopodobnia wersja "schizofrenik". Chociaż w niektórych miejscach bezbłędnie się przepisami podpiera

Justynka99

2019-04-01, 19:39
muc13k napisał/a:

Przejrzałem sobie jego kanał i ten rodzynek strasznie mi się spodobał.
"Ja jestem po szkole podstawowej. Ja nie będę uczył policjantów jak mają postępować z obywatelem"
Kurtyna


Z tym, że akurat w tej sprawie ma rację. Zgłosił chęć złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Policjant nie ma prawa odmówić, ani uniemożliwiać przyjęcia takiego zgłoszenia, nawet jeżeli jest ono absurdalne.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-01, 19:40
Wy macie taki bul dupy dziwny,a prawo mówi że??

§ 2. 1. Policjant, który przystępuje do czynności służbowych związanych z wykonywaniem uprawnień określonych w § 1 pkt 1-3, 5, 7 i 8, jest obowiązany podać swój stopień, imię i nazwisko w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych, a także podstawę prawną i przyczynę podjęcia czynności służbowej.
2. Policjant nieumundurowany przy wykonywaniu uprawnień, o których mowa w ust. 1, innych niż określone w art. 61 ustawy, okazuje ponadto legitymację służbową, a na żądanie osoby, wobec której podjęto wykonywanie tych uprawnień, umożliwia odnotowanie danych w niej zawartych.
3. Po zakończeniu wykonywania czynności służbowych, o których mowa w § 1 pkt 1-3 i 5, policjant ustnie informuje osobę, wobec której czynności te podjęto, o prawie złożenia zażalenia do właściwego miejscowo prokuratora na sposób przeprowadzenia tych czynności

To prawo nie jest robione przez ze mnie przed monitorem,tylko na wiejskiej jest jakie jest,nic więcej.Czarno na białym,więc o tu się kłócić?

fi...........in

2019-04-01, 19:46
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Wy macie taki bul dupy dziwny,a prawo mówi że??
§ 2. 1. Policjant, który przystępuje do czynności służbowych związanych z wykonywaniem uprawnień określonych w § 1 pkt 1-3, 5, 7 i 8, jest obowiązany podać swój stopień, imię i nazwisko w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych, a także podstawę prawną i przyczynę podjęcia czynności służbowej.
2. Policjant nieumundurowany przy wykonywaniu uprawnień, o których mowa w ust. 1, innych niż określone w art. 61 ustawy, okazuje ponadto legitymację służbową, a na żądanie osoby, wobec której podjęto wykonywanie tych uprawnień, umożliwia odnotowanie danych w niej zawartych.
3. Po zakończeniu wykonywania czynności służbowych, o których mowa w § 1 pkt 1-3 i 5, policjant ustnie informuje osobę, wobec której czynności te podjęto, o prawie złożenia zażalenia do właściwego miejscowo prokuratora na sposób przeprowadzenia tych czynności
To prawo nie jest robione przez ze mnie przed monitorem,tylko na wiejskiej jest jakie jest,nic więcej.Czarno na białym,więc o tu się kłócić?



Jezusie, jeden, co mu się sprawdzić chciało, zamiast pie**olić o biciu patusów ... :) PIWO!

milanixxx3

2019-04-01, 19:58
Jeszcze go próbowali wyr*chać, to podchodzi pod paragraf. :-)
Drugi filmik koło 1:30.

muc13k

2019-04-01, 20:00
Justynka99 napisał/a:

Z tym, że akurat w tej sprawie ma rację. Zgłosił chęć złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Policjant nie ma prawa odmówić, ani uniemożliwiać przyjęcia takiego zgłoszenia, nawet jeżeli jest ono absurdalne.



No nie do końca. Na tym akurat filmie przychodzi uzyskać dane policjantów, którzy interweniowali gdzieś tam i kiedyś tam. Nie znam prawa, ale wątpię, że mają obowiązek podawania takich danych przypadkowej osobie.
Zawiadomienie poszedł złożyć na następnym nagraniu, ale policjant mu spokojnie wytłumaczył, że takimi rzeczami się zajmuje prokuratura a nie koledzy po fachu.

Andre1945

2019-04-01, 20:19
Cytat:

To nie patus, tylko na 99% schizofrenik, to raz. Sytuacja NIGDY nie zwolni funkcjonariuszy z obowiązku przestrzegania prawa, jakie by nie było i kluczowe tu jest słowo NIGDY, to dwa, I w końcu po trzecie, skoro tak uważasz, to serdecznie Ci Życzę spotkania z funkcjonariuszami, którzy akurat będą mieli zły dzień, z kimś Cie "pomylą" i spuszczą Ci wpie**ol, bo taką będą mieli ochotę, a Ty się będziesz wykłócał, bo będziesz na 100% pewien, że nie mają prawa. Ciekawe, co wtedy zrobisz mój Ty nieomylny i przestrzegający prawa bohaterze ?? :) :)



Jak będę miał spotkanie z policjantami, co będą mieli zły dzień, to nie będę do nich fikał, jak ten sebiks i jego karyna, tylko od razu dam dokumenty. Podstawą uniknięcia nieprzyjemności jest wykonanie poleceń funkcjonariusza i bycie uprzejmym, a nie darcie p*zdy "ludzie pomuszcie''. :roll:

InnyName

2019-04-01, 20:23
jasiek.kulaga napisał/a:

przeciez to jakies patusy z golfa... policja i tak im dawala szanse, mogl pokazac dokumenty, przyjac pokornie a nie swirowac, bawia mnie wszyscy co mowia "podstawa prawda, podstawa prawna" debilu jeden z drugim, zeby pytac o podstawe prawna to najpierw ty musisz miec IQ na poziomie minimum przynajmniej a potem rozumiec zo znaczy prawo i podstawa....



nie rzadko jest tak, ze w małej miejscowości ktoś coś zrobi przeciw władzy i jest gnębiony przez policje

fi...........in

2019-04-01, 20:28
Andre1945 napisał/a:

Jak będę miał spotkanie z policjantami, co będą mieli zły dzień, to nie będę do nich fikał, jak ten sebiks i jego karyna, tylko od razu dam dokumenty. Podstawą uniknięcia nieprzyjemności jest wykonanie poleceń funkcjonariusza i bycie uprzejmym, a nie darcie p*zdy "ludzie pomuszcie''.



Coś w tym jest, ale prawda jak zwykle leży pośrodku i śmiem twierdzić, że mógłbyś w tym kraju trafić na funkcjonariuszy, którzy Twoje uprzejmości mieliby w dupie i tak by Cię "z kimś pomylili, ze względu na odpowiadający rysopis", a że byłaby trzecia nad ranem pośrodku jakiegoś zadupia , to dostałbyś wpie**ol. Bo tak niestety co bardziej sfrustrowani funkcjonariusze prewencji postępują, jak im się nudzi i skuteczność na siłę wyrabiają. I zaprawdę powiadam Ci, wcale nie musisz być, ani nawet wyglądać na sebixa :)

EDIT:

"Pomóżcie", na litość boską, bo za samą polszczyznę, to Ci pałą powinni po piętach lać

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-01, 20:51
Up
Akurat to "pomuszcie" to celowo napisał. Nie załapałeś?

fi...........in

2019-04-01, 20:54
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Up
Akurat to "pomuszcie" to celowo napisał. Nie załapałeś?



Załapałem, ale nawet celowe, żartobliwe poniewieranie tego języka mnie irytuje, bo mi się to jawi jako kopiowanie skretyniałych wzorców dla wyżej wymienianych sebixów.




nano50

2019-04-01, 21:05
Brak możliwości dodawania komentarzy i już wszystko jasne, co sądzą o tym ludzie. :D

Mors_Nigra

2019-04-01, 21:17
Taki patus się rozmnaża a ja kierwa nie mam z kim... może też powinienem obniżyć standardy i poszukać takiej upośledzonej dziuni jak ta jego bździątwa (słychać po głosie i widać po twarzy, na profilówce na YT. Ale r*chable).